Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(valentinuke @ 2008 09 29, 08:03)
4u.gif K MARGO norejau paklaust kaip tu neriai ta sijona is lapu g.gif ?reiki turbut ackirai primegzt kiekviena lapa?  doh.gif


Visi lapai nerti atskirai, paskui prisiuvami vienas ant kito
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 29 rugsėjo 2008 - 09:41
QUOTE(K_margo @ 2008 09 29, 11:39)
Visi lapai nerti atskirai, paskui prisiubnami vienas ant kito


4u.gif Aciu,supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 09 29, 10:42)
4u.gif Aciu,supratau mirksiukas.gif


valentinuke, pasikuisk sitoj temoj, kiek anksciau buvo jo apsnekejimai ir esu sudejusi daug nuotrauku ir aprasymus apie si sijona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 29, 16:16)
valentinuke, pasikuisk sitoj temoj, kiek anksciau buvo jo apsnekejimai ir esu sudejusi daug nuotrauku ir aprasymus apie si sijona 4u.gif

4u.gif aciu mirksiukas.gif pajeskosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikios poradingėlės sijonukų kurpėjos. Aš planuoju pradėt šitą sijonuką nert user posted image
Gal kas norit prisijungt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 06, 12:15)
Sveikios poradingėlės sijonukų kurpėjos. Aš planuoju pradėt šitą sijonuką nert user posted image
Gal kas norit prisijungt?  mirksiukas.gif

o schema yra? blush2.gif
Atsakyti
Kad čia ir nereikia tos schemutės - labai aiškiai nuotraukoje viskas matosi...... mirksiukas.gif Nerta žemais stulpeliais su užmetimu, tam tikrais intervalais daromi pumpurėliai ir tiek.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 06, 22:08)
Kad čia ir nereikia tos schemutės - labai aiškiai nuotraukoje viskas matosi......  mirksiukas.gif Nerta žemais stulpeliais su užmetimu, tam tikrais intervalais daromi pumpurėliai ir tiek....  4u.gif

na taip, bet as esu tokia kaip ir pradedanti ir kazkaip dar nesiryztu be schemu. na tada as ji atidesiu i atieti, kai jau busiu profe lotuliukas.gif
labai fainas sijonukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*AS* @ 2008 10 06, 22:10)
na taip, bet as esu tokia kaip ir pradedanti ir kazkaip dar nesiryztu be schemu. na tada as ji atidesiu i atieti, kai jau busiu profe lotuliukas.gif
labai fainas sijonukas thumbup.gif

Tai,kad čia tikrai nesudėtingas sijonukas ir pradžiai visai tiktų. Jei reikės - galėsiu smulkiau paaiškint, nes aš jau šiandien jį pradėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 06, 22:26)
Tai,kad čia tikrai nesudėtingas sijonukas ir pradžiai visai tiktų. Jei reikės - galėsiu smulkiau paaiškint, nes aš jau šiandien jį pradėjau  mirksiukas.gif

butu saunu. na suprantu, kad yra stulpeliai. o kaip daryti burbulus? ir dar nemoku tokio dalyko kaip platinti? ta prasme kaskiek eiliu?
Atsakyti
QUOTE(*AS* @ 2008 10 07, 07:06)
butu saunu. na suprantu, kad yra stulpeliai. o kaip daryti burbulus? ir dar nemoku tokio dalyko kaip platinti? ta prasme kaskiek eiliu?

Burbuliukai neriasi l.paprastai - iš vienos akies aš neriu 5 stulpelius su 2 užmetimais ir paskui juos visus suneriu į vieną. O kas kiek eilių platint - sunku pasakyt - neri, matuojiesi ir žiūri.... Labiau platėjančio norėsi -reiks dažniau platint, labiau prigludusio - tai gal tik kokius 3 kartus paplatint užteks. O platinimas vyksta l.paprastai - dadedi po vieną paplidomą stulpelį šonuose tų stulpelių(šalia burbuliuko). Kiek stulprelių nert - irgiu priklauso kaip tankiai burbuliukų nori. Aš pavyzdžiui neriu 13stulpelių, tada 1 kilpelė ir vėk 13 stulpelių. Dvi eiles neri tas kilpeles tarp stulpelių, o trečioj- darau pumpurėlį. Bet stulpelių skaičių, kas kelintą eilę darysi pumpurėlius - sprtęst tau. Aš parašiau kaip darau aš. Jei iškils dar neaiškumo - klausk drąsiai. 4u.gif Ir tik nepritrūk ryžto - keliese visada smagiau nert tą patį modelį - yra su kuo pasitart, padiskutuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 07, 07:55)
Burbuliukai neriasi l.paprastai - iš vienos akies aš neriu 5 stulpelius su 2 užmetimais ir paskui juos visus suneriu į vieną. O kas kiek eilių platint - sunku pasakyt - neri, matuojiesi ir žiūri.... Labiau platėjančio norėsi -reiks dažniau platint, labiau prigludusio - tai gal tik kokius 3 kartus paplatint užteks. O platinimas vyksta l.paprastai - dadedi po vieną paplidomą stulpelį šonuose tų stulpelių(šalia burbuliuko). Kiek stulprelių nert - irgiu priklauso kaip tankiai burbuliukų nori. Aš pavyzdžiui neriu 13stulpelių, tada 1 kilpelė ir vėk 13 stulpelių. Dvi eiles neri tas kilpeles tarp stulpelių, o trečioj- darau pumpurėlį. Bet stulpelių skaičių, kas kelintą eilę darysi pumpurėlius - sprtęst tau. Aš parašiau kaip darau aš. Jei iškils dar neaiškumo - klausk drąsiai.  4u.gif  Ir tik nepritrūk ryžto - keliese visada smagiau nert tą patį modelį - yra su kuo pasitart, padiskutuot  4u.gif

aciukas 4u.gif supratau viska
Atsakyti