Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(qqte @ 2008 09 23, 10:04)
mergaites stai suradau sijonuka toki kaip MAGPIE pas rusaites
ir schemutes yra  4u.gif


Man atrodo, čia apačioj tie intarpai kitokie, o pas Magpie variantas man asmeniškai gražesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 23, 10:14)
Man atrodo, čia apačioj tie intarpai kitokie, o pas Magpie variantas man asmeniškai gražesnis ax.gif

kitokie siek tiek man irgi grazesnis bet apacia jau tiesiai ant jos sijonuko nesuknu iziuret kaip nunerta o virsaus principas tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 09 23, 07:19)
Labai grazus sijonas bigsmile.gif , o kokio numerio virbalai buvo g.gif , nes turiu tokius pacius siulus(negalejau atsilaikyti parduotuveje)
Papildyta:
Pamirsau, as klausiau apie pilka sijoneli Olaivos

virbalai 3,5 nr ;)pradzioj berods dejau 230 akiu mazdaug,o paskui platinau sijona,vietoj 6 uzdejimu padariau 9.tai tos bangos didesnes gavosi
Atsakyti
Olaiva labai aciu uz operatyvu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
naiste777,as gal irgi pakelciau siek tiek pasijoni,kad tik vos vos tas krasciukas islistu.vis tiek einant jis labiau pasimatys,dar graziau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 22, 20:49)
O dabar rodau savo rudąjį sijoną. user posted image


laabai gražu thumbup.gif tik pasijonį tai patrumpinčiau šiek tiek ax.gif aš irgi šiandien šį sijonuką baigiau nerti, dabar liko pasijonį pasiūti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 23, 11:25)
laabai gražu thumbup.gif tik pasijonį tai patrumpinčiau šiek tiek ax.gif aš irgi šiandien šį sijonuką baigiau nerti, dabar liko pasijonį pasiūti doh.gif

kol sumastai,kokio reik pasijonio,kol nusiperki medziaga,pasisiuvi.o man dar beda kol kas siuvimo masina uzkelia ant stalo biggrin.gif
as greitai apnersiu vilnoni dekuti ir tada ta lapuotaji pratesiu megzti.
jau isivaizduoju,kaip iseisiu is GN su sese ant ranku ir su siltu sijonu,pagaliau apkudusi biggrin.gif
Atsakyti
ggte blogas seklys morka smile.gif))
Pas rusaites ir mano schemutes padetos mirksiukas.gif
Jei kas neaisku, klauskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 23, 13:44)
ggte blogas seklys morka smile.gif))
Pas rusaites ir mano schemutes padetos  mirksiukas.gif
Jei kas neaisku, klauskit  4u.gif

va va, o mums pieštų schemučių tai neįdėjai čia tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man teisybe pasakius MAGPIE sijonukas grazesnis uz originala thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif Meldžiu atleidimo notworthy.gif
Ateity pasižadu dienas ir naktis leisti tik prie kompo tease.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 23, 14:01)
blush2.gif  Meldžiu atleidimo  notworthy.gif
Ateity pasižadu dienas ir naktis leisti tik prie kompo  tease.gif


ne ne neeeeeeeeeeeeeeee! cry.gif geriau su virbaliukais ar vaseliu leisk ta laika doh.gif kaip gi kitaip grazumu mums prirodysi? mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti