Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 15:25)
Dekoju uz komplimentus mano sijonui smile.gif
Neriau be schemu ir aprasymu. pagal paveiksliuka is cia

o šitoj nuorodėlei ir daugiau gerų idėjų radau thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 22 rugsėjo 2008 - 14:39
MAGPIE, labai fainas sijonukas thumbup.gif spalva man tokia labai patinka samanine cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 22, 12:32)
graziu darbeliu prisiziurejau thumbup.gif

cia mano siltutis sijonukas smile.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image



Nu jau koks grožis wub.gif ir spalvytė tokia rudeniui kokia tinkama thumbup.gif papasakok kaip mezgei, kaip nemokančiai megzt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
MAGPIE, OLAIVA puikūs sijoniukai.

O dabar rodau savo rudąjį sijoną. Truputį susinervinau, nes draugė išpeikė mano kvarkliukus smile.gif , nu nežinau, man jie visai patinka. Laukiu jūsų vertinimų ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 22, 20:49)
MAGPIE, OLAIVA puikūs sijoniukai.

O dabar rodau savo rudąjį sijoną. Truputį susinervinau, nes draugė išpeikė mano kvarkliukus  smile.gif , nu nežinau, man jie visai patinka. Laukiu jūsų vertinimų  ax.gif

user posted image



labai labai grazu thumbup.gif nesuprantu kam cia kas nepatiko g.gif ech, kada mano rankos prei sijono prieis rolleyes.gif
Atsakyti
Magpie, labai labai thumbup.gif wub.gif galetum paaiskint kaip cia neriasi? g.gif

Naiste777, labai grazus sijoniukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 22, 21:49)
MAGPIE, OLAIVA puikūs sijoniukai.

O dabar rodau savo rudąjį sijoną. Truputį susinervinau, nes draugė išpeikė mano kvarkliukus  smile.gif , nu nežinau, man jie visai patinka. Laukiu jūsų vertinimų  ax.gif

user posted image

superinis sijonas thumbup.gif spalva labai labai
o dėl kvarkliukų man atrodo galima truputį pakelti pasijonį, kad mezginukas vos vos palystų po ilgiausia nėrinio dalimi ir viskas bus puiku, kaip viena visuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 14:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image


4u.gif labai grazus sijonas,na tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazus sijonas bigsmile.gif , o kokio numerio virbalai buvo g.gif , nes turiu tokius pacius siulus(negalejau atsilaikyti parduotuveje)
Papildyta:
Pamirsau, as klausiau apie pilka sijoneli Olaivos
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image


kaip čia megzta unsure.gif ten nuorodoj schemučių nėra?ar aš neradau?nu labai gražus sijonukas ir spalvytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 22, 20:49)
MAGPIE, OLAIVA puikūs sijoniukai.

O dabar rodau savo rudąjį sijoną. Truputį susinervinau, nes draugė išpeikė mano kvarkliukus  smile.gif , nu nežinau, man jie visai patinka. Laukiu jūsų vertinimų  ax.gif

labai gražus rudasis thumbup.gif Aš gal kiek patrumpinčiau pasijonį, kaip katuks rašė, kad apdaila tik šiek tiek išlystų pro apatinius sijono motyvus drinks_cheers.gif
Atsakyti
mergaites stai suradau sijonuka toki kaip MAGPIE pas rusaites
ir schemutes yra 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti