Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

graziu darbeliu prisiziurejau thumbup.gif

cia mano siltutis sijonukas smile.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

o dabar ta pilka,kur apacioj lapeliai,mezgu.tankus bus,nereiks del pasijonio sukti galvos rolleyes.gif tik as toki tamsiai ryžą mezgu smile.gif kaip lapė snapė smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2008 - 11:35
Eik tu sau, Olaiva, nu tu pavarai blink.gif doh.gif jau turbut spintos luzta biggrin.gif labai grazus, ir siltutelis turetu but wub.gif

kokie cia siuliukai? g.gif jau seniai ieskau ko nors pilkucio - bet kad nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 22, 11:35)
Eik tu sau, Olaiva, nu tu pavarai  blink.gif   doh.gif  jau turbut spintos luzta  biggrin.gif  labai grazus, ir siltutelis turetu but  wub.gif

kokie cia siuliukai? g.gif  jau seniai ieskau ko nors pilkucio - bet kad nerandu  g.gif

tai kad as ju nenesioju kol kas,o tik mezgu...
cia is Yarn Art serijos,kur po 25 gr.tokie pilki su blizgesiu.na nusimezgus tikrai graziai atrodo.reikejo 6 matkeliu.laimei,kad ilgesnio nemezgiau,nes kai ishskalbiau,tai kad pailgejo jis man smile.gif

http://www.mezgvita.lt/mezgsiulai.html

va cia YarnArt Kid Mohair Fonseca wink.gif
as pirkau kaune prie 25-mecio turgelio.po 5 lt matkelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2008 - 11:41
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 22, 12:38)
tai kad as ju nenesioju kol kas,o tik mezgu...cia is Yarn Art serijos,kur po 25 gr.tokie pilki su blizgesiu.na nusimezgus tikrai graziai atrodo.reikejo 6 matkeliu.laimei,kad ilgesnio nemezgiau,nes kai ishskalbiau,tai kad pailgejo jis man smile.gif

http://www.mezgvita.lt/mezgsiulai.html

va cia YarnArt Kid Mohair Fonseca wink.gif
as pirkau kaune prie 25-mecio turgelio.po 5 lt matkelis.


doh.gif lotuliukas.gif ir is manes MB juokiasi, kad taip darau....

O sijonai tavo labai thumbup.gif drinks_cheers.gif sekmes su ruduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif

Vaje, kaip gražu. wub.gif Prašom papasakot, kaip apačia taip gražiai padaryta ax.gif Žodžiu, giriu iš visos širdies ir laukiu schemutės mirksiukas.gif
Atsakyti
NE - NU MIRTIS ALYVOSE.... doh.gif nu keik beateitum - vis naujiena.... ir viena uz kita grazesnes... wub.gif Magpie - nematytas, nerealusss.... wub.gif
jau kaip uzpavydejau...... blush2.gif nerealiai...... unsure.gif kur ta savo mezginiu eile det kazi..... g.gif

Olaiva - aciu uz info apie siulus 4u.gif kokie jie pigus ten blink.gif reiks kiba viena diena nuvaziuot ten galutinai nusizudyt kartu su savo pinigine lotuliukas.gif doh.gif

ir dar - turi pasizadet, kad kai formos leis - visus visus savo grozius mums parodytum ant manekenes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image



Pasaka bigsmile.gif Gal būtų galima schemutę? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 22, 12:32)
graziu darbeliu prisiziurejau thumbup.gif

cia mano siltutis sijonukas smile.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

o dabar ta pilka,kur apacioj lapeliai,mezgu.tankus bus,nereiks del pasijonio sukti galvos rolleyes.gif tik as toki tamsiai ryžą mezgu smile.gif kaip lapė snapė smile.gif

user posted image
user posted image


super sijonas thumbup.gif vien aziurejus silciau pasidaro.kai tokie orai ti oi kai norisi tokiu ax.gif o tavo radeto sijonuko spalvyte labai miela, galvoju kazka tokios spalvos noreciau, kai realizuosiu savo ryziukus g.gif


QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image


bigsmile.gif nuostabu thumbup.gif gal galima schema ax.gif
Atsakyti
Olaiva, sijonukas fantastinis ir taip kruopsciai padarytas 4u.gif ,
aš iš tokių pat siūlų suknelę, šalį ir dar tuniką esu nusimezgus, man jų blizgumas labai patinka, o ir kaina thumbup.gif , pasiguosiu, kad kai pamačiau negalėjau
atsilaikyti, parduotuvėje palikau 200lt blush2.gif ,

MAGPIE labai gražus sijonukas, išduok paslaptį, kokia siūlų sudėtis, labai noriu nerto sijono ilgo, bet bijau, kad nebūtų labai kietas ax.gif ax.gif
Atsakyti
Nu mergučiai jūs pavarot doh.gif
Olaiva - tavo tempai nerealūs thumbup.gif
Ašarėle - koks fainas, šiluma dvelkiantis komplektėlis 4u.gif
Magpie - originalus ir gražus sijonas 4u.gif
Atsakyti
Dekoju uz komplimentus mano sijonui smile.gif
Neriau be schemu ir aprasymu. pagal paveiksliuka is cia Siuliukai - YARNART BEGONIA. 50 gr 169 m. 100% medvilne. (Tokie pat kaip ALMINA)
Savo 52 4u.gif dydziui suneriau 11.5 kamuoliuku. Kabliukas 2.5 mm.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAGPIE: 22 rugsėjo 2008 - 14:25