Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(relax @ 2008 09 21, 06:49)
Su jusu pagalba ir geranoriskumu, bandyciau nerti bet koki, tiek vasarini, tiek ziemini... ax.gif Svarbu, kad pries akis butu aiski schema, na, ta su zenkliukais.  blush2.gif
Geras, dabar kai pagalvojau, jei as iki Kalėdų ka nors padaryciau, kaip butu  thumbup.gif, tai butu mano pacios pati didziauia dovana sau. As is tu, kurioms iki laimes deja, tik tiek truksta... ax.gif

4u.gif sveikinu prisijungus mirksiukas.gif tai gal tada bandyk koki vesiam sezonui ax.gif gal koki esi sakau nusiziurejusi cia SM? kiek butu lengviau mirksiukas.gif o is schemu moki gerai nerti?( nepyk, as tik bandau issiaiskint kas ir kaip mirksiukas.gif ). jei taip, tai problemu is viso nera bigsmile.gif
tai tu apsispresk, pasivartyk sijonuku temas, gal ka sirdziai mielo ir norimo rasi, o apsiskaiciuoti akis ir pakonsultuoti neriant, padesim drinks_cheers.gif
beje siulai storesniam sijoniukui butu geriau su vilna kokie nors ir manyciau ne ploni g.gif kad darbas tau greiciau eitusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano anansinis sijonukas pagaliau baigtas 4u.gif

user posted image

Tik dar be pasijonio blush2.gif
Atsakyti
Asarele - vow..... blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 09 21, 13:58)
Mano anansinis sijonukas pagaliau baigtas  4u.gif

user posted image

Tik dar be pasijonio  blush2.gif

ogo koks nuostabus komplektukas gavosi wub.gif
Atsakyti
Ašarėle, labai thumbup.gif ,
man sita spalvyte "uzdeganti", primenanti vasara drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 09 21, 13:58)
Mano anansinis sijonukas pagaliau baigtas  4u.gif

user posted image

Tik dar be pasijonio  blush2.gif


sijonukas biggrin.gif cia tiesiog 2 viename thumbup.gif labai grazus kostiumelis gavosi wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 21, 13:04)
Asarele - vow.....  blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

QUOTE(qqte @ 2008 09 21, 13:05)
ogo koks nuostabus komplektukas gavosi  wub.gif

QUOTE(Ristina @ 2008 09 21, 14:07)
Ašarėle,  labai thumbup.gif ,
man sita spalvyte "uzdeganti", primenanti vasara  drinks_cheers.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 09 21, 14:39)
sijonukas biggrin.gif cia tiesiog 2 viename thumbup.gif labai grazus kostiumelis gavosi wub.gif  drinks_cheers.gif


hi.gif hi.gif hi.gif ačiū visoms už įvertinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 19:01)
naiste777, megzti geriausia virbalasi su valu, mezgama ratu. Tinka dideles serveteles schema bigsmile.gif
Viena eile rasto, o kita eile geru akiu.


Labai ačiū už patarimus. Nors nekenčiu valinių virbalų, reiks kada pabandyt, jau labai gražu.

O aš pabaigiau rudajį sijoną. Gaila, siūt nemoku. Rytoj ieškosiu, kas pasijonį suskurs, o tada jau rodysiuos.
Atsakyti
AŠARĖLĖ, jau anksčiau mačiau tavo rodyta bliuskute ir taip ji gražiai atrodė bet dabar dar ir kaip sijoną nusinėriai tai tiesiog komplektas gavosi nuostabus.Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 09 21, 13:58)
Mano anansinis sijonukas pagaliau baigtas  4u.gif

user posted image

Tik dar be pasijonio  blush2.gif



nepakartojama thumbup.gif o jau spalva wub.gif jau turiu labai panasios spalvos vilnos siuliuku tik nenusprendizua kas is ju bus
Atsakyti
Ašarėle,

gražus kostiumėlis. Labai kruopščiai, tvarkingai nunertas. Ir spalvytė labai vasariška 4u.gif
Atsakyti
AŠARĖLE FANTASTIŠKAS KOSTIUMĖLIS.
Atsakyti