Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

kam patiko "lapinis" sijonas, atradau va dar tokį. jei neklystu, virbalais g.gif
user posted image

rasta čia
http://picasaweb.goo...354105749615618
Atsakyti
Katik pabaigiau klientei rudenini sijoniuka bigsmile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:31)
Katik pabaigiau klientei rudenini sijoniuka bigsmile.gif
user posted image

user posted image



iš kur jūs taip gražiai mokat bigsmile.gif aš pavydžiu cray.gif
Atsakyti
Ristina, jau pagyriau moheriuku temelej, bet ir cia giriu 4u.gif
Atsakyti
ACIU uz grazu ir gera zodi 4u.gif


virsu dariau taip:
nuneriau juosmeni is tvirtu medvilniniu siulu, o tada surinkau akis. Taip man lengviau apskaiciuot liemens apimti ir akiu skaiciu.
O tada paneriau bet kokiu kiaurarasciu, kuris neplateja, kokius 5cm, ir tada viska pagal schema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 19 rugsėjo 2008 - 15:40
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:31)
Katik pabaigiau klientei rudenini sijoniuka bigsmile.gif
user posted image

user posted image



Ristina, superinis sijonukas, o kruopštumas, lenkiu galva... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o kaip sijonuko viršų darėte, na ten kur guma veriasi, gal galite pasidalinti, ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 19 rugsėjo 2008 - 15:38
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:31)
Katik pabaigiau klientei rudenini sijoniuka bigsmile.gif
user posted image

user posted image



Labai gražu. Kaip mane vilioja tokie minkšti voratinkliukai. Tik neturiu jokių idėjų, nei nuo ko pradėt, nei kokiais virbalais megzt. Ar čia viskas ratu? Ir kiek laiko toks užtrunka?
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 13, 10:59)
pradėjau ir aš šitą sijonuką blush2.gif neriasi jis lengvai ir greitai thumbup.gif tik ties gėlytėm kaip ir sustojau doh.gif gal žinote ar turite info,  kaip jas gražiai sujungti? niekaip nesigauna gražiai .... cray.gif


aš pradėjau nuo gėlyčių, nes man tada aiškiai kiek reik aplink klubus. Ir paskui nėriau į viršų, viskas labai dailiai susijungė. liko apatinė dalis. Gėlytes jungiau nerdama paskutinę eilę.
Atsakyti
naiste777, megzti geriausia virbalasi su valu, mezgama ratu. Tinka dideles serveteles schema bigsmile.gif
Viena eile rasto, o kita eile geru akiu.
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:31)
Katik pabaigiau klientei rudenini sijoniuka bigsmile.gif
user posted image

user posted image


taaaiiiip gražu wub.gif
Atsakyti
Atleiskit man uz kvailuma, bet... Padekit man nusinerti sijonuka, kad ir pati paprasciausia, dar nesu pazengusi taip toli kaip jus. 4u.gif Nuo ko pradeti? Kokie siulai ir t.t. Nerti ir vaseli rankose laikyti moku, bet... blush2.gif Ko dar reikia, kad suikurciau toki grozi? g.gif Patarkite... Paveskite mane kas siuo grozio keliu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 09 20, 19:55)
Atleiskit man uz kvailuma, bet... Padekit man nusinerti sijonuka, kad ir pati paprasciausia, dar nesu pazengusi taip toli kaip jus. 4u.gif  Nuo ko pradeti? Kokie siulai ir t.t. Nerti ir vaseli rankose laikyti moku, bet... blush2.gif Ko dar reikia, kad suikurciau toki grozi? g.gif Patarkite... Paveskite mane kas siuo grozio keliu... rolleyes.gif


joks cia ne kvailumas, svarbu tik noras begalinis mirksiukas.gif pradek nuo modeliuko pasirinkimo, na mazdaug kokio sijoniuko noretum, paskui spresim kokiu siulu ir vasiuko tau reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 20, 22:58)
joks cia ne kvailumas, svarbu tik noras begalinis mirksiukas.gif pradek nuo  modeliuko pasirinkimo, na mazdaug kokio sijoniuko noretum, paskui spresim kokiu siulu ir vasiuko tau reiks mirksiukas.gif

Su jusu pagalba ir geranoriskumu, bandyciau nerti bet koki, tiek vasarini, tiek ziemini... ax.gif Svarbu, kad pries akis butu aiski schema, na, ta su zenkliukais. blush2.gif
Geras, dabar kai pagalvojau, jei as iki Kalėdų ka nors padaryciau, kaip butu thumbup.gif, tai butu mano pacios pati didziauia dovana sau. As is tu, kurioms iki laimes deja, tik tiek truksta... ax.gif
Atsakyti