Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

O kaip jums šis? 4u.gif
user posted image
yra ir aprasymas
Atsakyti
as jei ta lapuotaji nerciau,tai turbut tik apacioj lapus daryciau.kazin ar daryciau visa is lapu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 18, 09:20)
as jei ta lapuotaji nerciau,tai turbut tik apacioj lapus daryciau.kazin ar daryciau visa is lapu g.gif


drinks_cheers.gif man irgi kazkaip tu lapu per daug ten... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 17, 19:49)


wub.gif
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 17, 21:23)
SM lankytis nebegalima, kaip besidietinančioms ant šaldytuvo reikia spyną kabint, taip man ant kompiuterio reikia užsikabint  doh.gif , kad nelįsčiau ir nežiūrėčiau, ir nenorėčiauuuuuu. Vilku greit užkauksiu kaip visko noriuuuuuu  cry.gif

Super išvada thumbup.gif drinks_cheers.gif tik norai galimybių neatitinka mano doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 20:20)
wub.gif  daros pavojinga gyvybei man ta SM....  biggrin.gif  doh.gif


man irgi doh.gif
Atsakyti
Mergaites, padekit, prasau...
gal kas turit po ranka kokiu pavyzdziu sijonu, kad butu is storesniu (siltesniu) siuliuku ir is atskiru motyvu, gabaliuku? Atrodo, kaupiu as savo visokiu ideju aruodus, bet kai reikia kazka konkreciai daryt, tai ir pritrukstu....
Aciu is anksto 4u.gif
P.S. siuliukus jau nusipirkau (spalvos pereinancios juoda, balta, avietine wub.gif ), truksta tik paspoksot i kazka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 18 rugsėjo 2008 - 14:02
QUOTE(katuks @ 2008 09 17, 19:49)
vat pagal tą trečią numegztas toks.ne mano tiesiog kažkuriam forume pačiuptas ir pakauptas ax.gif ar tik ne SM?



ojej kaip gražu wub.gif bigsmile.gif išskyrus tas gelytes
Atsakyti
Labutis visoms, noriu pasiteirauti, gal is jusu kas mezga sijonukus uz pinigelius. Kadangi pati neturiu kantrybes, tai labai noreciau kad kas numegstu man. Ieskau tokio zmogucio. jei kas galetu rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 18, 15:00)
Mergaites, padekit, prasau...
gal kas turit po ranka kokiu pavyzdziu sijonu, kad butu is storesniu (siltesniu) siuliuku ir is atskiru motyvu, gabaliuku? Atrodo, kaupiu as savo visokiu ideju aruodus, bet kai reikia kazka konkreciai daryt, tai ir pritrukstu....
Aciu is anksto  4u.gif
P.S. siuliukus jau nusipirkau (spalvos pereinancios juoda, balta, avietine  wub.gif ), truksta tik paspoksot i kazka smile.gif

nelabai tiksliai suprantu, kokio ieškai, bet bandysiu, gal kiek pataikysiu:
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Man paskutinis pats gražiausias wub.gif
Gal žinote, kaip jis sumeistrautas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2008 09 18, 10:15)
O kaip jums šis?  4u.gif
user posted image
yra ir aprasymas

ooo dėkinga 4u.gif
galvoju, kodėl toks gražus sijonas pas mane be aprašymo g.gif čia tas žaliasis-mėlynasis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2008 09 18, 18:30)
Man paskutinis pats gražiausias  wub.gif
Gal žinote, kaip jis sumeistrautas  unsure.gif

deja, aprašymų nėra schmoll.gif
Atsakyti