Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(evax @ 2008 09 17, 13:34)
sestadieni toki kasmyra pirkau, tai 9Lt, cia hales turguj.deja pirkau ne sau, bet manau kad i juos isisuksiu  tam zaliam sijonukui  ax.gif  gal nebus per stori  g.gif



man lyg vaidenasi, kad 8 lt buvo - bet pries metus..... ax.gif o del storumo - tai tikrai nebus per stori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 13:37)
man lyg vaidenasi, kad 8 lt buvo - bet pries metus..... ax.gif  o del storumo - tai tikrai nebus per stori  mirksiukas.gif



na, kiek ardavimo vietu tiek kainu manau.bent jau tam turguj tai tikrai po 9mokejau. kitur neziurejau kol kas, gal ir maziau kainuoja. kita sav.eisiu ju mamos megztukui pirkti, o veliau ir sau.
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 17, 13:34)
sestadieni toki kasmyra pirkau, tai 9Lt, cia hales turguj.deja pirkau ne sau, bet manau kad i juos isisuksiu  tam zaliam sijonukui  ax.gif  gal nebus per stori  g.gif

aciu
leksiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
sukneliu temoj sezono topas dryzeliai biggrin.gif tai ir sijoniukai dryzeliais thumbup.gif
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
tas trecias koks nerealusssss........ wub.gif mama mia... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 17:58)
tas trecias koks nerealusssss........  wub.gif  mama mia... swoon.gif

grazus,tik darbelio irgi yra ilgo ir grazaus doh.gif

nusipirkau plytinius siulus,megsiu ta,kur apacioj lapeliai,lygu toki.ir reikia dar moheriukui pasijoni pasiuti,tada galesiu pasirodyti.bet koks tinginys apemes doh.gif
Atsakyti
va dar apie @lapuotaji @ radau info biggrin.gif lietuviskai

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 19:58)
tas trecias koks nerealusssss........  wub.gif  mama mia... swoon.gif

vat pagal tą trečią numegztas toks.ne mano tiesiog kažkuriam forume pačiuptas ir pakauptas ax.gif ar tik ne SM?
user posted image
Atsakyti
Katuks - nu sitas irgi nerealus.... wub.gif daros pavojinga gyvybei man ta SM.... biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 17, 19:49)
vat pagal tą trečią numegztas toks.ne mano tiesiog kažkuriam forume pačiuptas ir pakauptas ax.gif ar tik ne SM?
user posted image

Va šitą tai tikrai megsiu pioneer.gif , nes siūlai jau pusmetį spintoj guli. Tokie pereinantys rudai-oranžiniai-raudoni wub.gif . Bet vistiek negreit verysad.gif , nes šitiek norų. Pvz., lapinio labai labai labai noriu, nes nesvietškai gražus.
Išvada: iš sijonų greit košę galėsiu virt biggrin.gif . Kita išvada: SM lankytis nebegalima, kaip besidietinančioms ant šaldytuvo reikia spyną kabint, taip man ant kompiuterio reikia užsikabint doh.gif , kad nelįsčiau ir nežiūrėčiau, ir nenorėčiauuuuuu. Vilku greit užkauksiu kaip visko noriuuuuuu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 17, 19:49)
vat pagal tą trečią numegztas toks.ne mano tiesiog kažkuriam forume pačiuptas ir pakauptas ax.gif ar tik ne SM?
user posted image


na labai grazi variacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 17, 20:46)
va dar apie @lapuotaji @ radau info  biggrin.gif lietuviskai

user posted imageuser posted image

bigsmile.gif kaip gerai, bet visvien kabliuku jauciu nesirysiu nes nelabai moku, gal kas numegztu idomu kiek kainuotu, tik aisku ilgesnis g.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti