Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Agatas1 @ 2008 09 17, 07:51)
Paaiškinkit man kvailai  doh.gif , šitą nuo apačios ar nuo viršaus reiktų megzti?

nuo apacios-tas kiaurarastis eina aukstyn matosi, vadinasi megzta is apacios
Atsakyti
user posted image user posted image
o va cia mano kostiumėlis žaliojo tema (atsiprašau už nekokybiškas nuotraukas), tik va bėda, kad trūkumas pamačiau tik numezgus blush2.gif Jei daryčiau kitą kartą, tai tikrai labiau apačią platinčiau, kritimas būtų gražesnis (čia kaip ir patarimas sugalvojusioms jį megzti 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 17, 07:19)
user posted image user posted image
o va cia mano kostiumėlis žaliojo tema (atsiprašau už nekokybiškas nuotraukas), tik va bėda, kad trūkumas pamačiau tik numezgus  blush2.gif  Jei daryčiau kitą kartą, tai tikrai labiau apačią platinčiau, kritimas būtų gražesnis (čia kaip ir patarimas sugalvojusioms jį megzti 4u.gif )


FasolkosMama, na ir tempai pas Tave.. doh.gif Kostiumėlis, dvi suknelės viena paskui kita.. Na tiesiog SUPER! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 07:48)
FasolkosMama, na ir tempai pas Tave..  doh.gif  Kostiumėlis, dvi suknelės viena paskui kita.. Na tiesiog SUPER!  4u.gif


blush2.gif blush2.gif
tai kad tie tempai buvo anksciau, dabar paskutines dienas tik fotoaparatu dirbu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
FasolkosMama, nuostabus komplektėlis, kaip ir visi kiti tavo darbai blink.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 16, 19:58)
gal galima schemute?
labai idomus sijonukas...



noooooooooriu as tokio lotuliukas.gif nu negi teks mest savo komleksus ir trumpa sijunuka megztis g.gif ne, nu gal ne toki trumpa, bet baisiai jis man grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 17, 08:32)
noooooooooriu as tokio  lotuliukas.gif nu negi teks mest savo komleksus ir trumpa sijunuka megztis  g.gif  ne, nu gal ne toki trumpa, bet baisiai jis man grazus  bigsmile.gif



As mezgiau pagal antra paveikslelio schama, o visi platinimai is nuotrauku 4u.gif
user posted image
Atsakyti

user posted image
user posted image

aprasymas rusu k wink.gif
http://club.osinka.r...pic.php?t=36413
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 17, 09:53)
As mezgiau pagal antra paveikslelio schama, o visi platinimai is nuotrauku  4u.gif
user posted image



QUOTE(Olaiva @ 2008 09 17, 09:59)



oi aciu aciu merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau turiu negeru minciu pabaigus megztuka MB ir (gal)nerti sijona savo(liko maziau nei puse) imtis ssito mezginuko. teks kitiem eiles palaukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 17, 09:06)
oi aciu aciu merginos  4u.gif  4u.gif  4u.gif  jau turiu negeru minciu pabaigus megztuka MB ir (gal)nerti sijona savo(liko maziau nei puse) imtis ssito mezginuko. teks kitiem eiles palaukt  g.gif

as irgi jauciu sita gaminsiu.bet tik ne juoda schmoll.gif nes nesimato rasto graziai ant juodo,jau isbandziau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 17, 08:19)
user posted image user posted image
o va cia mano kostiumėlis žaliojo tema (atsiprašau už nekokybiškas nuotraukas), tik va bėda, kad trūkumas pamačiau tik numezgus  blush2.gif  Jei daryčiau kitą kartą, tai tikrai labiau apačią platinčiau, kritimas būtų gražesnis (čia kaip ir patarimas sugalvojusioms jį megzti 4u.gif )


koks grožis wub.gif thumbup.gif o jeigu tokį ilgesnį megzti? kažin gražiai žiūrėtųsi? g.gif ir kas galėtų patarti kiek tokiam tankiam raštui siūlų reiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 17, 09:20)
koks grožis wub.gif  thumbup.gif o jeigu tokį ilgesnį megzti? kažin gražiai žiūrėtųsi? g.gif ir kas galėtų patarti kiek tokiam tankiam raštui siūlų reiktų? g.gif


aciu uz pagyrimus visoms ax.gif ...
mezgant ilgesni, manau, reiketu megzti ji plonesni, kad kritimas butu minkstesnis, tada labai graziai ziuretusi. Kiek ilgam sijonukui siulu reiketu as nelabai isivaizduoju, bet daug, nes rastas "valgo" siulu nerealiai daug. As tam trumpam sijonukui sunaudojau apie 400g pusvilnes (cia butu kazkur 36-38 dydis sijono), koks metrazas nepasakysiu, nes pirkau lietuviskus siulus tokiose babinose, ten metrazo nerase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 17 rugsėjo 2008 - 09:43