Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

wub.gif Olaiva, viskas čia super thumbup.gif Turėsi puikų išeiginį rūbą. Labai laukiam pasirodant apsirengus mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui uz pagyrimus 4u.gif

gal kuri sita narpliojot? nuo pernai turiu as jo trecdali numezgusi,bet labai jau siauras...ir juodas.ant spalvoto matytusi rastas graziau.turbut reiks kazka galvoti.butu tankus,tokiam nereiktu net pasijonio

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 13:05)
na va maniskis klonas  ax.gif kai ne rudas,tai net nepasakytum,kad cia tas pats sijonas biggrin.gif
neriau is tu Summer siulu,4 kamuoliukus pirkau.siulai tipo juodi,bet tas viskozinis priedas dar juodesnis,tai siulai gavosi kaip ir melyni...tai ir pasijoniui audini pirkau toki,kur spalva i melsva keicia.toks kaip bordo melsvai violetinis lotuliukas.gif
na toks nei sioks nei toks gavosi,margas ir tiek biggrin.gif ir gavosi toks ne kasdienai,bet jau pasipuosti kazkur bus galima.blizga doh.gif o gal kaip tik gerai,nereiks sukt galvos,ka i kaledinius vakarelius pasipuosti  biggrin.gif
na zodziu parasykit savo nuomone,pakritikuokit cool.gif

user posted image
user posted image

apacia

user posted image
user posted image

priekis

user posted image
user posted image
Papildyta:

pasijoniui perku paprasta pamusaline medziaga.si karta ta "chameleonine" pirkau.metras berods 9 lt.o likti tai neliko,nes platus sijonas sitas,o ir plotis audinio 1,5m....



labai labai grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 13:05)
na va maniskis klonas  ax.gif kai ne rudas,tai net nepasakytum,kad cia tas pats sijonas biggrin.gif
neriau is tu Summer siulu,4 kamuoliukus pirkau.


gražu wub.gif bet tikrai kai kita siūlų ir pamušalo spalva, tai kitaip atrodo g.gif aš rinkausi freza šokoladinius siūlus, tad man prireiks maždaug 8-9 matkelių doh.gif jaučiu, kad savo sijoną gausiu prailginti, nes trumpokas kažko tai gaunasi... g.gif o vašeliu nertą viršų eina gražiai nuardyti? g.gif ar pločio tokio sijonui užtenka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 16 rugsėjo 2008 - 15:29
Olaiva, saunuole, liuxiskas rubelis drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2008 09 16, 12:37)
aciu uz schemas tu lapu, bet jauciu nemokesiu as ten jo sukonstruoti  g.gif gal kas mezget? ar kabai sudetinga, kokiu siulu reiktu? norisi zieminio  g.gif


as neriau lapukus is vilnoniu siulu, neriau visokiausiu spalvu (mama irgi padejo blush2.gif ) bet taip ir liko mano sijonas maiselyje ir nesusiutas doh.gif
ka as zinau, nerti tuos lapus tai visai jokio sudetingumo, o va jungimas...aisku, pasiterliot teks, bet nemanau, kad ten kazkas tooookio neimanomo, juolab , kad nuotraukose matyt, kad jie vienas ant kito uzdeti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Olaiva,2008 09 16, 13:05]
na zodziu parasykit savo nuomone,pakritikuokit cool.gif


tai kad nėra, ką čia kritikuoti. labai puikiai atrodo. aš šiandien pradėjau tokį iš vernito pusvilnės su 3,5 kabliu. gėles jau turiu. o kaip tu nėrei, nuo viršaus, ar nuo gėlių, o paskui aukštyn ir žemyn?
Atsakyti
[quote=naiste777,2008 09 16, 18:33]
[quote=Olaiva,2008 09 16, 13:05]
na zodziu parasykit savo nuomone,pakritikuokit cool.gif
tai kad nėra, ką čia kritikuoti. labai puikiai atrodo. aš šiandien pradėjau tokį iš vernito pusvilnės su 3,5 kabliu. gėles jau turiu. o kaip tu nėrei, nuo viršaus, ar nuo gėlių, o paskui aukštyn ir žemyn?
[/quote]
as pradejau nuo virsaus.daneriau iki tos vietos,kur gelytes.tada prisineriau gelyciu.ir tada jas sunerusi tokiau neriau.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 14:28)
dekui uz pagyrimus 4u.gif

gal kuri sita narpliojot? nuo pernai turiu as jo trecdali numezgusi,bet labai jau siauras...ir juodas.ant spalvoto matytusi rastas graziau.turbut reiks kazka galvoti.butu tankus,tokiam nereiktu net pasijonio

user posted image
user posted image


gal galima schemute?
labai idomus sijonukas...
Atsakyti
OLAIVA tiesiog super sijonas.Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 16 rugsėjo 2008 - 19:19
na va,mano moherinukas irgi jau ant pakabos dziusta.toks platejantis,ilgokas.atrodo siltas smile.gif tik gaila,kad kiaurarasciu,tai pasijonio reiks.na bet ryt nusipirksiu medziaga ir pasisiusiu.nebus uodegai ir pilvukui jau salta rudeni biggrin.gif

o to zalio turiu va tokia dar foto.tada is tiek ir mezgiau.gerai matosi,kad pasiskaiciuoti.dabar gal jau ir visos schemos butu internete,bet dar neieskojau.reiks traukti savo pradetaji ir galvot ka su juom toliau daryti g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
va toks paprastas ir grazus man visai undarokas.siltas,nepermatomas ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 21:52)
va toks paprastas ir grazus man visai undarokas.siltas,nepermatomas ax.gif

user posted image
user posted image

Paaiškinkit man kvailai doh.gif , šitą nuo apačios ar nuo viršaus reiktų megzti?
Atsakyti