Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(dovyda @ 2008 09 15, 18:27)
soriux Peperoni blush2.gif




vysks normaaaaaaliai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
as pasijoni su visokiom kvarbatkom siuvu dabar,neuzilgo kabinsiu ant pakabos ir jei ne baisiai atrodys,tai ikelsiu foto.gailiuosi,kad maniskis ne rudas,bet aj,visokiu reikia.jau ir taip rudu undaroku 3 turiu doh.gif

user posted image

Atsakyti
aciu uz schemas tu lapu, bet jauciu nemokesiu as ten jo sukonstruoti g.gif gal kas mezget? ar kabai sudetinga, kokiu siulu reiktu? norisi zieminio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 11:51)
as pasijoni su visokiom kvarbatkom siuvu dabar,neuzilgo kabinsiu ant pakabos ir jei ne baisiai atrodys,tai ikelsiu foto.gailiuosi,kad maniskis ne rudas,bet aj,visokiu reikia.jau ir taip rudu undaroku 3 turiu doh.gif

user posted image


bigsmile.gif oi laukiam laukiam, pasirodant laukiam drinks_cheers.gif aš dar tik trečią dalį neriu ax.gif o iš ko pasijonį siuvi? gal ir antras išeitų prie to pačio?papirkčiau blush2.gif
Atsakyti
na va maniskis klonas ax.gif kai ne rudas,tai net nepasakytum,kad cia tas pats sijonas biggrin.gif
neriau is tu Summer siulu,4 kamuoliukus pirkau.siulai tipo juodi,bet tas viskozinis priedas dar juodesnis,tai siulai gavosi kaip ir melyni...tai ir pasijoniui audini pirkau toki,kur spalva i melsva keicia.toks kaip bordo melsvai violetinis lotuliukas.gif
na toks nei sioks nei toks gavosi,margas ir tiek biggrin.gif ir gavosi toks ne kasdienai,bet jau pasipuosti kazkur bus galima.blizga doh.gif o gal kaip tik gerai,nereiks sukt galvos,ka i kaledinius vakarelius pasipuosti biggrin.gif
na zodziu parasykit savo nuomone,pakritikuokit cool.gif

user posted image
user posted image

apacia

user posted image
user posted image

priekis

user posted image
user posted image





Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 16, 11:45)
bigsmile.gif oi laukiam laukiam, pasirodant laukiam drinks_cheers.gif aš dar tik trečią dalį neriu ax.gif o iš ko pasijonį siuvi? gal ir antras išeitų prie to pačio?papirkčiau blush2.gif

pasijoniui perku paprasta pamusaline medziaga.si karta ta "chameleonine" pirkau.metras berods 9 lt.o likti tai neliko,nes platus sijonas sitas,o ir plotis audinio 1,5m....
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 13:02)
na va maniskis klonas  ax.gif kai ne rudas,tai net nepasakytum,kad cia tas pats sijonas biggrin.gif

man tai labai labai grazu wub.gif
ir labai graziai prie pasijonio ta neriniu juostele derinasi
dar butu idomu pamatyt ant manekenes mirksiukas.gif
nes man taip pvz neaisku kokio jis ilgio
P.S> ir as situo gundausi-ar summer ne per stori jam?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 16, 12:05)
man tai labai labai grazu  wub.gif
ir labai graziai prie pasijonio ta neriniu juostele derinasi
dar butu idomu pamatyt ant manekenes  mirksiukas.gif
nes man taip pvz neaisku kokio jis ilgio
P.S> ir as situo gundausi-ar summer ne per stori jam?

na summer man atrodone per stori. bet ir ne rudeniski tokie.nebus jis siltas.bet ilgio tai neilgas jis...reikia virs gelyciu ir po gelytem daugiau stulpeliu daryti,nes as viska pagal rasta skaiciavau ir dariau.
o ant manekenes tai turbut is viso vaizdelio nebutu biggrin.gif po menesio kokio pasidemonstruosiu biggrin.gif
Atsakyti
Olaiva - vaaaaauuuuu.......... blink.gif wub.gif user posted image

nerealusssss.............. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 12:10)
Olaiva - vaaaaauuuuu.......... blink.gif  wub.gif  user posted image

nerealusssss.............. wub.gif

blush2.gif
o as kritiskai i ji ziuriu g.gif ( bet turbut tik i viena sijona is saviskiu ziurejau nekritiskai) man jis labai blizga unsure.gif aisq ir blicas savo dave,bet nzn...reiks apsiprasti,kol sumastysiu kur toki apsirengti galesiu unsure.gif
zinot,ka man jis labai primena? mugese buna pardavineja tokias grazuoles raganas ant sluotu,ir labai panasi violetine ju sukneliu spalva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 16 rugsėjo 2008 - 12:18
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 13:15)

zinot,ka man jis labai primena? mugese buna pardavineja tokias grazuoles raganas ant sluotu,ir labai panasi violetine ju sukneliu spalva biggrin.gif



eik jau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


jau raganos man tikrai neprimena biggrin.gif grazus zinok atrodo is salies, tikrai 4u.gif puosnus, jau labiau netgi vakarinis rubas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 10:05)

koks grozis wub.gif wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
Olaiva super sijonas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti