Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(dovyda @ 2008 09 14, 09:14)
grazus wub.gif regsi? mirksiukas.gif

Visai norėčiau, bet pirmam plane pas mane dryžuotukės suknikės wub.gif Bet vėliau gal ir bandysiu kažką tokio sumeistraut doh.gif O kas pas tave dabar planuose? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 14, 11:02)
aš pradėjau tai nuo viršaus ir visai gerai sekėsi ....iki gėlyčių.... dabar su jomis tai vargstu... doh.gif jeigu pradėsi nuo vidurio, tai kaip apskaičiuosi kiek sumažinti iki juosmens? g.gif
gal yra jau nunėrusių šį sijoną ir galėtų smulkiau paaiškinti blush2.gif

Aš nėriau, bet ne tokiu raštu, todėl nelabai galiu ką patart blush2.gif . Nėriau nuo viršaus, o gėlytes taikiau pagal raštą, nes nėriau bangelėm, todėl jos gerai įsimontavo ax.gif .
Jei nerčiau iš naujo, tai nerčiau nuo viršaus, o gėlytes kaip nors pritaikyčiau, man taio atrodo patogiau ir paprasčiau. Galima maždaug paskaičiuot koks jų skersmuo, kiek jų reikia ir iki kiek reiktų išplatint sijoną. Nors mačiau, kad yra vienas sijonas nunertas pagal originalą. Gal dar sulauksit patarimų blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 12, 10:47)
pasizvalgyk manajam lobyne, gal ka rasi....

siaip mocheriukai daugiausia "a la statkus"....  ax.gif  va tik sitas turbut originalesnis...



dekui,permesiu butinai,kai savo mocheriuka pabaigsiu.jau puse numezgiau per savaitgali.mezgu tom vadinamom bangelem.labai neblogai atrodo ax.gif
gal kuri siuo rastu mezget ir platinot rasta? nes pamezgu ir isardau jau kelinta karta,kazkaip nesigauna normaliai g.gif nu nebent ryt meginsiu.rytas uz vakara protingesnis rolleyes.gif

o koks tas sijonas statkaus izymusis? g.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti kokio storumo siulais megzti sijona, kad graziai kristu ? 4u.gif aciukas uz atsakymus
Atsakyti
sveikos mezgejos smile.gif maciau mieste labai originalu sijona apsivilkusia mergina, jis kaip is lapu visas ir iki zemes wub.gif nulydejau akimis ir uzsimaniau ,gal kuri mezget ar zinot kaip toki megzt?
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 09 15, 11:38)
sveikos mezgejos  smile.gif maciau mieste labai originalu sijona apsivilkusia mergina, jis kaip is lapu visas ir iki zemes  wub.gif nulydejau akimis ir uzsimaniau ,gal kuri mezget ar zinot kaip toki megzt?

arba sioje temoje sijonu,arba kazkurioje kitoje tikrai buvo su lapais wink.gif
pasikuisk,tikrai rasi wink.gif
reikejo pulti fotografuoti ta grazuji sijonuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 09 15, 12:38)
sveikos mezgejos  smile.gif maciau mieste labai originalu sijona apsivilkusia mergina, jis kaip is lapu visas ir iki zemes  wub.gif nulydejau akimis ir uzsimaniau ,gal kuri mezget ar zinot kaip toki megzt?


va turiu schemute, beje tikrai kazkurioje sijonu temoje buvo jis apsneketas ir apvarvintas seilemis biggrin.gif as tai lapu esu prisinerus, bet va susiut reik blush2.gif taip ir stovi nebaigtas doh.gif

user posted image

o cia dar vaizdu su lapuotuoju mirksiukas.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image


sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(angulyte @ 2008 09 14, 15:11)
Visai norėčiau, bet pirmam plane pas mane dryžuotukės suknikės  wub.gif  Bet vėliau gal ir bandysiu kažką tokio sumeistraut  doh.gif  O kas pas tave dabar planuose?  ax.gif


as pradejau megztuka-paltuka-apskrituka mirksiukas.gif per ta laika susisaudysiu sau siuliuku.....SUKNELEI DRYZIUKEI!!!!! lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 rugsėjo 2008 - 12:59
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 14, 23:06)

o koks tas sijonas statkaus izymusis? g.gif


Olaiva, - cia tie Stakeviciaus firminiai - plonyciai mocheriniai raizgineliai, kur isplateja iki begalybes.... wub.gif va tokie.... wub.gif
user posted image


nuo cia tolyn spausk - pamatysi daugiau jo modeliu....

populiriausias merginu "a la stakevicius" perdirbinys yra pagal sio schema:

user posted image

jei reikia - ji yra mano albumelyje...




QUOTE(Liusii @ 2008 09 15, 12:38)
sveikos mezgejos  smile.gif maciau mieste labai originalu sijona apsivilkusia mergina, jis kaip is lapu visas ir iki zemes  wub.gif nulydejau akimis ir uzsimaniau ,gal kuri mezget ar zinot kaip toki megzt?


kaip suprantu kalba eina apie toki:

user posted image

user posted image

user posted image

Dovyda mane aplenke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 15 rugsėjo 2008 - 13:04
Peperoni, dekui,kad apsvietei,kokie tie statkeviciaus undarokai.na tikrai,plateja iki begalybes doh.gif
Atsakyti
man labai labai grazus tie statkaus sijonai, deja su mano sudejimu speju nekaip atrodyciau g.gif dabar neriu toki paprasta sijonuka, tik va itariu teks atidet ta mezgini trumpam, mat vyras sestadieni palydejo mane i siulu parde, tai is neturejimo ka veikti issirinko siulus savo megztiniui ir pareiske, kad jam SKUBIAI reikia megztinio doh.gif toks vaizdas kad neturi zmogus kuo rengtis. vat tai per tokius veikejus gali rimtai atsalti kol nusinersiu sijonuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 15, 15:03)

kaip suprantu kalba eina apie toki:

user posted image



jo rastas toks thumbup.gif bet ilgesnis ir ne toks platus g.gif o kaip cia megzti, tikslaiu nerti? tie lapai atskirai neriasi ir po to susisiuna?
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 09 15, 16:53)
jo rastas toks  thumbup.gif bet ilgesnis ir ne toks platus  g.gif o kaip cia megzti, tikslaiu nerti? tie lapai atskirai neriasi ir po to susisiuna?


soriux Peperoni blush2.gif

Liusii as gi tau aprasyma ir schema idejau! skaityk zinutes mirksiukas.gif
Atsakyti