Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

turiu klausima, kokius jus pamusalus i sijonus dedat? t.y. is kokios medziagos g.gif dabar kur pradejau nerti sijona is pusvilnes, bet vis tiek reta, reikes kazkokio pamusalo tai suku smegenine koki pamusala pritaikyt tokiam siului. nu negi ir vel teks palikt apsisprendima iki kol nusinesiu sijona i medziagu parduotuve g.gif tam zvynuotui bent jau turio siokia tokia vizija kaip tas pamusalas atrodyti turi, o sitam tai kazkaip nieko nesugalvoju blink.gif po savaitgalio parodysiu ka adarius, gal patarsit ax.gif
Atsakyti
gal kuri turit savo lobynuose kokio moherinio sijonuko modeliuka su rastu? galvoju reikia jau kazko siltesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 12, 09:15)
gal kuri turit savo lobynuose kokio moherinio sijonuko modeliuka su rastu? galvoju reikia jau kazko siltesnio  ax.gif



pasizvalgyk manajam lobyne, gal ka rasi....

siaip mocheriukai daugiausia "a la statkus".... ax.gif va tik sitas turbut originalesnis...

user posted image

ir sitas, gal nieko is mocheros butu... g.gif
user posted image

jo ir schemos yra...

sitas va, dar nerealybinis.............. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 rugsėjo 2008 - 10:52
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 11, 19:38)
Na va, aš savo suknią pribaigiau ir suknelių temoj pridaviau  smile.gif  Rytoj lėksiu siūlų pirkt rudajam sijonui. Ar tu dar nepersigalvojai? Ir pasitikslinu, ar apie tą patį kalbėjom ? user posted image

Neeee, nepersigalvojau. Šitas tikrai sijonas ir visos jo variacijos man patiko.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 11, 19:38)
...  Rytoj lėksiu siūlų pirkt rudajam sijonui. Ar tu dar nepersigalvojai? Ir pasitikslinu, ar apie tą patį kalbėjom ? user posted image


pradėjau ir aš šitą sijonuką blush2.gif neriasi jis lengvai ir greitai thumbup.gif tik ties gėlytėm kaip ir sustojau doh.gif gal žinote ar turite info, kaip jas gražiai sujungti? niekaip nesigauna gražiai .... cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 13 rugsėjo 2008 - 10:01
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 13, 10:59)
pradėjau ir aš šitą sijonuką blush2.gif neriasi jis lengvai ir greitai thumbup.gif tik ties gėlytėm kaip ir sustojau doh.gif gal žinote ar turite info,  kaip jas gražiai sujungti? niekaip nesigauna gražiai .... cray.gif

Visai netyčia radau, gal padės.
Sijoniuko schema
Atsakyti
Mergaitės - žiūrėkit kokį sijoną užmačiau.... Man nerealiai patiko user posted image
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 13, 16:31)
Visai netyčia radau, gal padės.
Sijoniuko schema


AČIŪ user posted image
aš dariau ne taip ir gėlės kažkaip susiskersavo verysad.gif teks ardyti ir pabandyti iš naujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 09 13, 16:43)
Mergaitės - žiūrėkit kokį sijoną užmačiau.... Man nerealiai patiko user posted image


grazus wub.gif regsi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Siūlų taip ir nenusipirkau blush2.gif Dar vis blaškaus, ką dabar megzt - nert. Suknelių temoj tokių fantastiškų dryžuotų pažėrė. Ech, eilinį kartą rebusai, kol pasirenku. Ir dar man neaišku, nuo kur tą sijoną pradėti. Aš galvoju, kad pirma reiktų nert gėles maždaug tiek, kiek reikia aplink klubus, o paskui į viršų ir žemyn. Pasidalinkit patirtim, jau nėrusios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 14, 09:46)
Ir dar man neaišku, nuo kur tą sijoną pradėti. Aš galvoju, kad pirma reiktų nert gėles maždaug tiek, kiek reikia aplink klubus, o paskui į viršų ir žemyn. Pasidalinkit patirtim, jau nėrusios  mirksiukas.gif


aš pradėjau tai nuo viršaus ir visai gerai sekėsi ....iki gėlyčių.... dabar su jomis tai vargstu... doh.gif jeigu pradėsi nuo vidurio, tai kaip apskaičiuosi kiek sumažinti iki juosmens? g.gif
gal yra jau nunėrusių šį sijoną ir galėtų smulkiau paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos wub.gif guodziausi, kad mano moheryte skersuoja mezgant dryzelius unsure.gif bet lyg atradau rasta, su kuriuo niekas neskersuoja clap.gif taigi mezgu pagal virsutini rasteli http://public.fotki....i/bangeles.html o gaunasi va taip http://public.fotki....i/spa53819.html ax.gif
Atsakyti