Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

sveikutes

oi kokiu groziu prisiziurejau cia pas jus 4u.gif saunuoles visos thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 08, 11:55)
sveikutes

oi kokiu groziu  prisiziurejau cia pas jus  4u.gif  saunuoles visos  thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni  ax.gif




thumbup.gif labai puošnu thumbup.gif aš tai net siūlyčiau dėt šviesesnį pamušalą, nes va kai dabar kojos matosi tai labai graži spalva biggrin.gif o kokie čia siūlai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 08, 11:55)
sveikutes

oi kokiu groziu  prisiziurejau cia pas jus  4u.gif  saunuoles visos  thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni  ax.gif

user posted image

Na labai fainas sijonėlis thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,man ir atrodo kad šviesesnis būtų gražu.
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 08, 12:55)
sveikutes

oi kokiu groziu  prisiziurejau cia pas jus  4u.gif  saunuoles visos  thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni  ax.gif

user posted image

4u.gif grazus ir seksualus sijonukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 09 08, 12:07)
thumbup.gif  labai puošnu  thumbup.gif  aš tai net siūlyčiau dėt šviesesnį pamušalą, nes va kai dabar kojos matosi tai labai graži spalva  biggrin.gif  o kokie čia siūlai?  ax.gif



cia yarn art viskoze
Atsakyti
Labai grazus sijonukas wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man irgi sviesus pamusaliukas atrodytu puikiai thumbup.gif
Atsakyti
itariu pamusalo spalva spresis medziagu parduotuvej iki kurios nezinau kada davaziuosiu g.gif
Atsakyti



Nuostabus sijonas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantvaida: 08 rugsėjo 2008 - 17:44
aciu aciu uz pagyras ax.gif jau renkuosi koki sekamti nerti sijonuka ziemai, bet va dar eilej paltas, tai teks palaukt tos sventes
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 09 08, 11:55)
sveikutes

oi kokiu groziu  prisiziurejau cia pas jus  4u.gif  saunuoles visos  thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni  ax.gif

user posted image


dar vienas nuostabus darbas wub.gif ir kaip tu suspeji??? ax.gif paltas, sijonas...ui.... 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 08, 19:23)
dar vienas nuostabus darbas wub.gif ir kaip tu suspeji??? ax.gif paltas, sijonas...ui.... 4u.gif  drinks_cheers.gif



sijionas anksciau megztas, dar daug darbu nefotkintu, keletas dar nebaigtu o jau noru doh.gif nesuskaicioju jau, gaila, kad rankos tik dvi. gerai kad mazoji megzt leidzia. dar mocheriniu keleta turiu, ai, visokiu biesu.
tiesa sakant, aciu jums visoms, be jusu nuorodu, pametetu ideju gal ir mano darbu maziau butu
Atsakyti
[quote=evax,2008 09 08, 11:55]
sveikutes

oi kokiu groziu prisiziurejau cia pas jus 4u.gif saunuoles visos thumbup.gif

pasirodysiu savo nertu sijonuku, tik va, dar be pamusalo, planuoju daryt ji kiek tamsesni ir tokios pat spalvos platu kaspina ivert i juosmeni ax.gif


Labai garžu ir elegantiška.aš irgi dėčiau šviesesnį pasijonį.

o su tom eilėm, ką megzt turbūt pas visas tas pats. Mano eilėj kokie penki darbai stovi........
Atsakyti