Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 22:21)
aha man sitas irgi labai grazus, senokai ji issisaugojau ax.gif manau, kad tikrai ne per kiauras, vistiek is kokios vilnytes nersi mirksiukas.gif



tai tep, bet išvis norėčiau tokio, kad nereiktų pasijonio siųt blush2.gif bet kol kas šitas geriausias variantas, ką radau rudeniui ax.gif
Atsakyti
g.gif jeigu be pasijonio...net nezinau, gal tada geriau koki is viso stulpeliais nusinert kieciau ir apacia tik paretint mirksiukas.gif arba megzti, bet isistasys, pasijonio manau vistiek bet kokiu atveju prireiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 23:51)
g.gif jeigu be pasijonio...net nezinau, gal tada geriau koki is viso stulpeliais nusinert kieciau ir apacia tik paretint mirksiukas.gif arba megzti, bet isistasys, pasijonio manau vistiek bet kokiu atveju prireiks blush2.gif



Megzt nemoku blush2.gif biggrin.gif
ai jaučiu darysiu šitą ax.gif gal susiveiksiu tą pasijonį kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 08 30, 14:32)
Gal kuri bandėt tokį narpliot?  ax.gif  galvoju ar nebūtų per kiauras rudeniui  g.gif

user posted image

gal ir nebus kiauras per daug jai iš storesniu siulu nersi
Atsakyti
o mano teta nunere toki dailu sijoneli ir su pamusalu elastiniu, gal kam patiks ir nores nusinerti
sijonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andren: 31 rugpjūčio 2008 - 22:20
QUOTE(Andren @ 2008 08 31, 22:17)
o mano teta nunere toki dailu sijoneli ir su pamusalu elastiniu, gal kam patiks ir nores nusinerti
sijonas


Na iš tiesų labai dailus sijonukas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 08 31, 23:17)
o mano teta nunere toki dailu sijoneli ir su pamusalu elastiniu, gal kam patiks ir nores nusinerti
sijonas



super sijonukas grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 08 30, 15:32)
Gal kuri bandėt tokį narpliot?  ax.gif  galvoju ar nebūtų per kiauras rudeniui  g.gif

user posted image


man jis labai wub.gif gal turetum scemute blush2.gif ir as bandyciau nusinerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 08 31, 23:17)
o mano teta nunere toki dailu sijoneli ir su pamusalu elastiniu, gal kam patiks ir nores nusinerti
sijonas



Koks fainas bigsmile.gif o gal teta ir schemą turi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilutė @ 2008 09 01, 09:14)
man jis labai wub.gif gal turetum scemute blush2.gif ir as bandyciau nusinerti mirksiukas.gif



turiu turiu, norėjau įdėt, ale mano nuotraukų "talpykla" užstrigo lotuliukas.gif

"atstrigo" lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 01 rugsėjo 2008 - 08:30
aciukas yahoo.gif jau einu siuliuku ieskot savo spintoj blush-anim-cl.gif
Atsakyti
reikia ir man eit ieskot, bet kai pagalvoju kad niekaip negaliu pabaigti bliuskutes airisku nerimu, negaliu pradeti kito darbo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 09 01, 09:36)
aciukas yahoo.gif jau einu siuliuku ieskot savo spintoj blush-anim-cl.gif



O iš kokių nersi? ax.gif aš turiu Vernito, bet ten 100 proc akrilas, kaži kaip sijonui tokios sudėties? labai nesinori naujų pirkt blush2.gif
Atsakyti