Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Nu va kokia intriga gavosi lyginant Maxius su Smyrna lotuliukas.gif Logiskai galvojant, tai medvilne is tikruju sunkesne, kaip rase qqte, bet uztai vilnele puresene ir turi pukucio, kas ja "pastorina". tai zodziu, jei kas nersit is ju, parasykit, kaip einasi, ir man pagunda ka nors siltesnio nusikabliuoti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
cry.gif nugi ardau visą savo sijoną doh.gif Mezgiau rudenėliui. Ratukais, o kai su virbalais, tai neina ir pasimatuot nepaleidžiant akių. Sumąsčiau įvert siūlą, kad galėčiau pasižiūrėt sijono kritimą. O jis pasirodo žiiiaaauuuriai per laisvas blink.gif Nors ir mėginuką matavau, ir mezgant atrodė tiks. Bet siūliukas tapmrus, tai kad ir gumą ar pasijonį dedant, vistiek mezginio per daug lieka....
Tik dabar suku galvą, ar norėsiu tokio pat tik siauresnio, ar to vašeliu megzto, rudojo g.gif

Ir dar iš Tortugos įkeltų pirmasis juodai baltas man labai lipma wub.gif
Atsakyti
Esu mačiusi tokius pūstus megztus sijonus. tokie prisigarbanoję g.gif Neįsivaizduoju, ar kas suprasit, ko klausiu laugh.gif
Bet jei kas žinot ar bent panašią foto turit, labai prašyčiau 4u.gif
Atsakyti
Pernai žiemą nusinėriau iš Linate Smyrna Platinum sijoną. Likau be galo patenkinta. Gražiai apgula, o ir šiltas, netysta. Tik bėda , kad nemoku nuotraukų įkelti.
Atsakyti
Demonstruojuosi ka tik pabaigta sijona
user posted image
dar bandysiu skalbt, ir truputi standint. Nes mezgiau is medvilnes, ir noretusi siek tiek standumo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisiziurejau jusu nertu sijonu ir as uzsimaniau ka nors nunerti. biggrin.gif Tai nusprendziau savo dukrytei sijonuka padaryti. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Bandau dar kartą įdėti nuotrauką sijono iš Linate Smyrna Platinum siūlų. g.gif http://photofile.ru/...712353/#breadcr
Atsakyti
Ristina grazus sijonukas thumbup.gif thumbup.gif Sudetingas ir idomus,o spalva tai super wub.gif
Gabimik ,dailus sijonukas ,grazus ananasiukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ligiciuko sijonas (pakoregavau nuoroda, dabar turetu rodyt mirksiukas.gif )
Atsakyti
Manoji rudojo sijono versija biggrin.gif :
user posted image

Siūlai - Linate, 50%medvilnės 50% akrilo, 100 g = 780 m. Iki gėlyčių ir pačias gėlytes nėriau 2 numerio vąšeliu, o toliau - 2,5. Veiksmas vyko apie savaitę, pusę sijono nunėriau per kelias dienas, o daugiausia laiko užėmė gėlytės, jų prinėrimas ir sijono užbaigimas. Bet esu laaaaabai patenkinta biggrin.gif blush2.gif .

Ristina, Ligičiuk - labai gražūs sijonai good.gif . Gambik, ananasai - pats nuostabaiusias pasauly raštas, nieko gražesnio nėr thumbup.gif .
Atsakyti
[quote=morta-sigita,2008 08 24, 15:26]

Sijonas labai labai grazus ir taip greit ir kruopsciai nunerta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif

Ligiciuk sijonukas grazus wub.gif Toki tik svajonese neriu verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Morta-Sigita dailus sijonukas mirksiukas.gif ,o spalvyte thumbup.gif .
Atsakyti