Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Olaiva @ 2008 08 20, 11:34)
na summer tinka rudeniniam sijonui.ir greitai nusineria.jei ilgesnio nori,tai gal virsutinej daly daugiau tu stulpeliu daryti?  g.gif mano ugis 170 rolleyes.gif
ji dar uzsimoviau,tai iki keliu,ne ilgesnis pagal visus rastus man gavosi.
va siokios tokios foto.siaip tai gana platus gavosi,toks kliošavas  biggrin.gif jis nei skalbtas,nei lygintas.tai vaizdo dar nera.zodziu darbines foto smile.gif


ir manau,kad tas rudas nertas is dar storesniu siulu.nes tos gelytes pas mane visai mazos gavosi,o ten tokios didokos,grazesnes.


sauniai atrodo thumbup.gif reikia dabar tik kontrastingo pasijonio thumbup.gif


vadinas man gautusi virs keliu (nes ugis 177) biggrin.gif doh.gif o tokie stori tie siulai atrodo... g.gif nu idomiai cia... g.gif zodziu dar reik gerai cia man viska pasinagrinet su juo... g.gif

aciu, Olaiva, uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 20, 11:34)
na summer tinka rudeniniam sijonui.ir greitai nusineria.jei ilgesnio nori,tai gal virsutinej daly daugiau tu stulpeliu daryti?  g.gif mano ugis 170 rolleyes.gif
ji dar uzsimoviau,tai iki keliu,ne ilgesnis pagal visus rastus man gavosi.
va siokios tokios foto.siaip tai gana platus gavosi,toks kliošavas  biggrin.gif jis nei skalbtas,nei lygintas.tai vaizdo dar nera.zodziu darbines foto smile.gif

user posted image

user posted image

ir manau,kad tas rudas nertas is dar storesniu siulu.nes tos gelytes pas mane visai mazos gavosi,o ten tokios didokos,grazesnes.

o tu stulpelius su vienu ar su dviem uzmetimais darei?
Atsakyti
cia dar keletas ideju is netiniu parduotuviu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
paskutinis tai is fantastikos srities! jau kiek juodo darbo doh.gif bet labai dailus.

Del rudojo sijono, tai manau tikrai ne beda ugis mirksiukas.gif juk galima ilgeliau panerti tuos takelius ir gelytes didesnes ax.gif as irgi vasi jam galandu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 20, 12:39)
paskutinis tai is fantastikos srities! jau kiek juodo darbo doh.gif bet labai dailus.




aha - sudetingas jis... ir kainavo tikrai nepigiai...
Atsakyti
tas margas rudeniui kaip tiktu thumbup.gif aisq likuciu namie surasti tokiam dailiam sijonukui tai be sansu,reiktu susipirkti,kad pats siulas butu vienos rusies,nes kitaip,manau,negraziai atrodytu...
o tas sviesus apacioj tai pasaka...po apacia matosi nerta su stulpeliu visas,o ant virsaus dar tie kvalbanai is lapeliu,gelyciu...gal apacioj ir medziagini sijona butu galima pasisiuti,o tik ant virsaus tuos prisiuti?kaip manot?
man graziai atrodytu,jei butu ne baltas,bet koks sviesus pastelinis.bet jau kai pasimokiau su sviesiais maxi,kaip kiekvienas matkelis vis kitos spalvos,tai kazkaip net nzn...

neriau su 2 uzmetimais,qqte wink.gif
Atsakyti
Na mergytės, ir užrodėt či sijonukų wub.gif Vienas už kitą gražesni thumbup.gif Vat tas rudasis ir mane be galo vilioja, bet kol kas su kvadračiukais žaidžiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka, ir aš neriu tą rudąjį biggrin.gif . Tik aš neriu bordo spalvos ir tą stulpelių raštą pakeičiau į kitokį, o ir gėlytes kitokias neriu, tai išeis visai ne rudasis lotuliukas.gif . Pradėjau nerti, tai pasirodė, kad siūlas suka visą nėrinį, tai visaip sukau galvą ką daryt, nes labai siūlai patinka - Linate CotoLin Golden, 50% medvilnės 50% akrilo- tai nutariau pakeisti raštą, nors naudos jokios tongue.gif , vis tiek suko, bet nėrinys tankesnis ir labiau tiks rudeniui. Tada sumąsčiau nerti ratu, bet kiekvieną eilę į kitą pusę, sukioju - padėjo. Turbūt tik sukinėjimas ir padeda jei siūlą suka g.gif .Jau įpusėjau, nes labai smagiai neriasi - beveik pats siūlas už vąšelio kabinasi biggrin.gif ir toks minkštas, tai atsidžiaugti negaliu ir laaaabai laukiu, kada pabaigsiu.
Na ir pripaisčiau doh.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 08 20, 16:40)
Na ka, ir aš neriu tą rudąjį  biggrin.gif . Tik aš neriu bordo spalvos ir tą stulpelių raštą pakeičiau  į kitokį, o ir gėlytes kitokias neriu, tai išeis visai ne rudasis  lotuliukas.gif . Pradėjau nerti, tai pasirodė, kad siūlas suka visą nėrinį, tai visaip sukau galvą ką daryt, nes labai siūlai patinka - Linate CotoLin Golden, 50% medvilnės 50% akrilo- tai nutariau pakeisti raštą, nors naudos jokios  tongue.gif , vis tiek suko, bet nėrinys tankesnis ir labiau tiks rudeniui. Tada sumąsčiau nerti ratu, bet kiekvieną eilę į kitą pusę, sukioju - padėjo. Turbūt tik sukinėjimas ir padeda jei siūlą suka  g.gif .Jau įpusėjau, nes labai smagiai neriasi - beveik pats siūlas už vąšelio kabinasi  biggrin.gif ir toks minkštas, tai atsidžiaugti negaliu ir laaaabai laukiu, kada pabaigsiu.
Na ir pripaisčiau  doh.gif  lotuliukas.gif .

o pameginsiu ir as sukiot
nes meginau VS sijonuka nert ir labai jis man i sona sukosi
galvojau kad nuplauke bet pameginsiu taip kaip sakai gal pavyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 08 20, 13:34)
cia dar keletas ideju is netiniu parduotuviu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

pirmas kokio grozio gal kas gali toki numegzti? laaabai laukciau pasiulimo i az
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 08 20, 11:47)
aha - sudetingas jis... ir kainavo tikrai nepigiai...

o kiek kainavo ir kur cia toki uzmatei? rolleyes.gif spalvyte tik sita buvo?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 21, 09:02)
o kiek kainavo ir kur cia toki uzmatei?  rolleyes.gif spalvyte tik sita buvo?



nu dabar uzmuskit biggrin.gif - bet niekaip nebepamenu tos parduotuves pavadinimo biggrin.gif doh.gif blush2.gif kainavo man rodos apie 500$... ax.gif o spalva tik tokia buvo...
Atsakyti