Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(ingapoc @ 2008 08 17, 18:21)
O cia mano sijonukas- turiu saziningai prisipazinti-mamos darbas  blush2.gif  As deja tik mezgu  ax.gif
user posted imageuser posted image


bigsmile.gif sijonukas thumbup.gif ir pac modelis labai idomiai ir graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 08 17, 17:21)
O cia mano sijonukas- turiu saziningai prisipazinti-mamos darbas  blush2.gif  As deja tik mezgu  ax.gif
user posted image


jau koks dailumas sijonelio! Labai gera ir naginga mama turi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 rugpjūčio 2008 - 07:31
Koks puikus sijonėlis thumbup.gif
Asmeniškai man gryni ananasai kažkaip atsibodę, bet čia labai dailiai viskas sukomponuota ir tas raštas naujai atgimsta. Ir labai dailiai nunerta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 rugpjūčio 2008 - 07:53
QUOTE(ingapoc @ 2008 08 17, 17:21)
O cia mano sijonukas- turiu saziningai prisipazinti-mamos darbas  blush2.gif  As deja tik mezgu  ax.gif
user posted imageuser posted image

SSSuuupppeeerrrr thumbup.gif , labai ispudingai atrodo wub.gif
Atsakyti
Labai graziai padirbeta sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Wuau kiek pagyrimu bigsmile.gif butinai duosiu mamai paskaityt, nes ji isikale sau i galva ,kad jos mezginiai negrazus doh.gif
Aciu visoms uz toki ivertinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 21, 18:47)
naiste777, grazus darbelis  thumbup.gif  mirksiukas.gif

o as sita ipusejau.tik daug tu siulu Summer reiks doh.gif

user posted image



Olaiva, neradau ar kur rasei - tai klausiu - kiek gi galu gale tu Summer siulu tau isejo sitam sijonui? g.gif ir gal gali parodyt, nors ne ant modeliuko kas gavos? ir dar vienas klausiams blush2.gif - kokio ilgio jis gaunas?

baigiu susikaupt as jam... bet labai kazkaip abejoju del tu siulu - neriau dukrai berete, tai man kazkaip labai kabinasi uz vaselio tas viskozinis (ar koks ten jis) siulas... unsure.gif zodziu kol kas esu giliuose apmastymuose... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 20 rugpjūčio 2008 - 08:13
Viena pažįstama tokį sijoną nėrė iš pusvilnės. Sunaudojo nedaug siūlų, greit nusinėrė, atrodo gražiai. Vien privalumai. Gaila, nuotraukos nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 20 rugpjūčio 2008 - 08:17
QUOTE(Peperoni @ 2008 08 20, 08:13)
Olaiva, neradau ar kur rasei - tai klausiu - kiek gi galu gale tu Summer siulu tau isejo sitam sijonui?  g.gif ir gal gali parodyt, nors ne ant modeliuko kas gavos? ir dar vienas klausiams  blush2.gif  -  kokio ilgio jis gaunas?

baigiu susikaupt as jam... bet labai kazkaip abejoju del tu siulu - neriau dukrai berete, tai man kazkaip labai kabinasi uz vaselio tas viskozinis (ar koks ten jis) siulas...  unsure.gif zodziu kol kas esu giliuose apmastymuose...  biggrin.gif

na zinok bijau pameluot,berods 3 matkelius suneriau.o gal 4...o as nerasiau temoj,kiek sunaudojau siulu? einu paskaitinesiu,kad neapgauti...ilgis maniskio iki keliu is situ Summer siulu.o pasijoni darysiu ilgesni,kad islindes butu.vis medziagu patinkanciu negaunu.bet kai atves,leksiu per parduotuves smile.gif
man pradzioj irgi tas viskozinis kabinosi siulas.labai as keikiau situos siulus.bet paskui zinok kai isivaziuoji,tai nei siulas kimba,nieko rolleyes.gif tik as juoda neriau.tai tas juodas viskozinis yra labai labai juodas,o tas kitas tada kaip tamsiai melynas prie jo atrodo,tai spalva sijono nei siokia,nei tokia...rudas butu daug graziau...
einu tuoj ant pakabos nufotografuosiu mirksiukas.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 20, 08:17)
Viena pažįstama tokį sijoną nėrė iš pusvilnės. Sunaudojo nedaug siūlų, greit nusinėrė, atrodo gražiai. Vien privalumai. Gaila, nuotraukos nėra.

idomu,kaip atrodo.o koki pasijoni dare?
Atsakyti
Nemačiau su pasijoniu, tik patį sijoną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 20, 11:04)
na zinok bijau pameluot,berods 3 matkelius suneriau.o gal 4...o as nerasiau temoj,kiek sunaudojau siulu? einu paskaitinesiu,kad neapgauti...ilgis maniskio iki keliu is situ Summer siulu.o pasijoni darysiu ilgesni,kad islindes butu.vis medziagu patinkanciu negaunu.bet kai atves,leksiu per parduotuves smile.gif
man pradzioj irgi tas viskozinis kabinosi siulas.labai as keikiau situos siulus.bet paskui zinok kai isivaziuoji,tai nei siulas kimba,nieko  rolleyes.gif tik as juoda neriau.tai tas juodas viskozinis yra labai labai juodas,o tas kitas tada kaip tamsiai melynas prie jo atrodo,tai spalva sijono nei siokia,nei tokia...rudas butu daug graziau...
einu tuoj ant pakabos nufotografuosiu mirksiukas.gif




o koks tada tavo ugis - jei ne paslaptis? biggrin.gif nes as is ne paciu zemiausiu - tai ko gero reiktu daryt daugiau tu stulpeliu... g.gif

siaip noreciau, kad jis toks daugiau rudeninis nei vasarinis man butu... g.gif siule man cia tokius turkiskus siulus, bet dabar pavadinimo nepamenu... jie vientisi - be jokiu apvyniojimu - 100% mercenizuota (atrodo taip tariasi blush2.gif biggrin.gif ) medvilne.... bet kol galvojau - visa ispirko doh.gif - tai dabar laukiu kol nauju atves... gal kas su tokia medvilne susiduret? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 08 20, 10:09)
o koks tada tavo ugis - jei ne paslaptis?  biggrin.gif  nes as is ne paciu zemiausiu - tai ko gero reiktu daryt daugiau tu stulpeliu...  g.gif 

siaip noreciau, kad jis toks daugiau rudeninis nei vasarinis man butu...  g.gif  siule man cia tokius turkiskus siulus, bet dabar pavadinimo nepamenu... jie vientisi - be jokiu apvyniojimu - 100% mercenizuota (atrodo taip tariasi  blush2.gif  biggrin.gif ) medvilne.... bet kol galvojau - visa ispirko  doh.gif  - tai dabar laukiu kol nauju atves... gal kas su tokia medvilne susiduret?  ax.gif

na summer tinka rudeniniam sijonui.ir greitai nusineria.jei ilgesnio nori,tai gal virsutinej daly daugiau tu stulpeliu daryti? g.gif mano ugis 170 rolleyes.gif
ji dar uzsimoviau,tai iki keliu,ne ilgesnis pagal visus rastus man gavosi.
va siokios tokios foto.siaip tai gana platus gavosi,toks kliošavas biggrin.gif jis nei skalbtas,nei lygintas.tai vaizdo dar nera.zodziu darbines foto smile.gif

user posted image

user posted image

ir manau,kad tas rudas nertas is dar storesniu siulu.nes tos gelytes pas mane visai mazos gavosi,o ten tokios didokos,grazesnes.

Atsakyti