Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Amade @ 2008 08 13, 19:28)
as esu ir sau toki VS nusinerus. Tiek maniskis, tiek sis  - silti, su mohera. Savo sijonuka nesioju ziema, tai super  thumbup.gif


O iš kokių siūlų nėrei? Noriu ir aš žiemai sijono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2008 08 13, 22:52)
Tila,  parašyk, kur pirkai SAMANTA siūliukų? Aš norėčiau nusipirkti, bet negavau.


Pirkau Vilniuje, siūlų parduotuvėje Savanorių pr. 49/2 Midara Beja, ten siūlų pasirinkimas tikrai neprastas.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 08 13, 18:08)
nono.gif  vadinasi ne siūlai per stori, bet vašelis per mažas.
Pabandyk tuos pačius siūliukus su skirtingu vašeliu- matysi, kaip nėrinukas keičiasi.
Maxiam siūlo 1,25-1,5 Nr. Aš naudoju 1,5 arba 1,75  4u.gif
O suknytę net ir iš dvigubų Maxių nėriausi. Viskas su jais tvarkoj smile.gif Smagiausia, kad skalbimo mašina galima skalbt ir nei nertas, nei megztas (turiu irgi iš dvigumo siūliuko bliuskytę nusimezgus) gaminys nepasikeičia.


o as bliuskyte is maxi nusineriau su vaseliu 1.0 blush2.gif man kazkaip norejosi smulkesnio rasto, o as labai "palaidai"kazkaip neriu tai man 1.5 labai jau palaida bala gaudavosi ir rastelis negraziai atrodydavo ax.gif
bet va dabar sijonuka neriu, irgi is maxi, irgi su vaseliu 1.0 .... gal kai prieisiu prie rasto reiks keisti i storesni kad tas kritimas butu mastau.gif
nes dabar neriu nuo liemens apacion, tai noriu kad nereiktu deveti jokio pamusaliuko, tai ir neriu suspaustai labai ax.gif

QUOTE(bielra @ 2008 08 13, 18:08)
Nekrenta todėl, kad jie medvininiai.., pasieskok siulu su viskoze...

gal kazka parekomenduoti galit? bigsmile.gif
nes as kaip isikandau maxi....tai atrodo kad man kitokiu siulu nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 08 14, 08:55)
nes dabar neriu nuo liemens apacion, tai noriu kad nereiktu deveti jokio pamusaliuko, tai ir neriu suspaustai labai  ax.gif

hihihi.gif aš irgi taip planavau, kai šitą 35-39 foto sijonuką nėriau. Čia iš Maxių, tankiam raštui Nr.1,5, o retesniems - Nr 1,75 vašelius naudojau. Bet prieš saulę atsitojus vistiek viskas šviečia, todėl nešioju su pasuknele.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 08 13, 18:32)
user posted image

Va kokį sijonėlį radau. PRADA, kainuoja 980 USD. O kaži kokiu rašteliu ten megzta? Rašo, kad kabliukas, tik niekaip neiššifruoju kaip ten viskas. Kaži kiek kainuotų kopija? Turbūt į kokį 100 LTL eitų sutilpt su siūlais ir pamušalu  g.gif


oi panos, kaip pagalvoji,kiek mes pinigu sutaupom! thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir kiek galėtume užsidirbti, jei Lietuvoje už rankų darbo drabužėlius tiek kas nors mokėtų g.gif Milijonierės būtume cool.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 08 14, 09:44)
hihihi.gif aš irgi taip planavau, kai šitą  35-39 foto sijonuką nėriau. Čia iš Maxių, tankiam raštui Nr.1,5, o retesniems - Nr 1,75 vašelius naudojau. Bet prieš saulę atsitojus vistiek viskas šviečia, todėl nešioju su pasuknele.


nu nzn, bandysiu vis del to, gal pavyks doh.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 08 14, 09:53)
oi panos, kaip pagalvoji,kiek mes pinigu sutaupom! thumbup.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(davusi viltį @ 2008 08 14, 10:37)
Ir kiek galėtume užsidirbti, jei Lietuvoje už rankų darbo drabužėlius tiek kas nors mokėtų g.gif Milijonierės būtume  cool.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 08 13, 22:04)
O iš kokių siūlų nėrei? Noriu ir aš žiemai sijono blush2.gif


laba, blyn, ismeciau etiketes g.gif bet pirkau bazej tuos siulus, zinau, kad 1 kamuoliuky 100g 510 metru tongue.gif
Atsakyti
Radau grazu sijoneli ,gal kam patiks
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti

O cia mano sijonukas- turiu saziningai prisipazinti-mamos darbas blush2.gif As deja tik mezgu ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 08 17, 17:21)
O cia mano sijonukas- turiu saziningai prisipazinti-mamos darbas  blush2.gif  As deja tik mezgu  ax.gif
user posted imageuser posted image

Vaiiiiiiiiiiiiiijjjj,koks sijonas user posted image
Grazuuuuuuussss wub.gif wub.gif wub.gif Grazesnis ir uz originala ! Mama tikra auksaranke 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif Super sijonas.Šaunuolė. thumbup.gif
Atsakyti