Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Matvaida, čia visas puikus kostiumėlis
Atsakyti
Norejau paklausti, is kokiu siulu neriate sijonus? ax.gif
mano drauge nusinere sijona berods is maxi siuliuku (negarantuoju, bet pagal stori buvo panasus i maxi) ir liko labai nepatenkinta nes sijonas nekrito graziai, ir ji sugalvojo kad siulai buvo per stori g.gif
gal patartumet is kokiu tada siulu nerti?
as pradedu dabar viena is maxi siuliuku, pasiziuresiu kaip bus rolleyes.gif
Atsakyti

Labai ačiū už gerus žodžius 4u.gif , aš dar tik metai kaip atradau,kad moku nerti,todėl man nevisada pasiseka nunerti tai ko aš noriu schmoll.gif .Padrąsinta jūsų kibsiu su didesniu azartu į naują modeliuką.
Delfine,mano visi mezginiai iš MAXI siūliukų,skalbiu su Pervol ir skalauju su minkštikliu.
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 08 13, 17:43)
mano drauge nusinere sijona berods is maxi siuliuku (negarantuoju, bet pagal stori buvo panasus i maxi) ir liko labai nepatenkinta nes sijonas nekrito graziai, ir ji sugalvojo kad siulai buvo per stori  g.gif

nono.gif vadinasi ne siūlai per stori, bet vašelis per mažas.
Pabandyk tuos pačius siūliukus su skirtingu vašeliu- matysi, kaip nėrinukas keičiasi.
Maxiam siūlo 1,25-1,5 Nr. Aš naudoju 1,5 arba 1,75 4u.gif
O suknytę net ir iš dvigubų Maxių nėriausi. Viskas su jais tvarkoj smile.gif Smagiausia, kad skalbimo mašina galima skalbt ir nei nertas, nei megztas (turiu irgi iš dvigumo siūliuko bliuskytę nusimezgus) gaminys nepasikeičia.
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 08 13, 16:43)
Norejau paklausti, is kokiu siulu neriate sijonus?  ax.gif
mano drauge nusinere sijona berods is maxi siuliuku (negarantuoju, bet pagal stori buvo panasus i maxi) ir liko labai nepatenkinta nes sijonas nekrito graziai, ir ji sugalvojo kad siulai buvo per stori  g.gif
gal patartumet is kokiu tada siulu nerti?
as pradedu dabar viena is maxi siuliuku, pasiziuresiu kaip bus  rolleyes.gif


Nekrenta todėl, kad jie medvininiai.., pasieskok siulu su viskoze...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 13 rugpjūčio 2008 - 17:09
QUOTE(mantvaida @ 2008 08 12, 19:53)
Norečiau ir aš parodyti savo sijoną  user posted image

WOW. Labai gražus darbelis wub.gif Esu sužavėta wub.gif wub.gif

QUOTE(`delfine` @ 2008 08 13, 17:43)
Norejau paklausti, is kokiu siulu neriate sijonus?  ax.gif

Dažniausiai renkuosi Maxi. Dabar nusipirkau SAMANTA (sudėtis: viskozė ir medvilnė), bet jie tokie storesni, suvyti iš kelių siūlų, tai tiesą sakant erzina, šiek tiek neriant pašosi.
Atsakyti
user posted image

Va kokį sijonėlį radau. PRADA, kainuoja 980 USD. O kaži kokiu rašteliu ten megzta? Rašo, kad kabliukas, tik niekaip neiššifruoju kaip ten viskas. Kaži kiek kainuotų kopija? Turbūt į kokį 100 LTL eitų sutilpt su siūlais ir pamušalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2008 08 12, 20:53)
Norečiau ir aš parodyti savo sijoną 

vaje koks nuostabus kostiumėlis wub.gif
lb patiko apdaila apie kaklą bigsmile.gif
Atsakyti
labuka, rodau vienai forumietei svieziai nunerta VS sijonuka http://public.fotki....zvssijonas.html blush2.gif dar nelabai islygintas, bet... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 08 13, 19:37)
labuka, rodau vienai forumietei svieziai nunerta VS sijonuka http://public.fotki....zvssijonas.html  blush2.gif dar nelabai islygintas, bet...  4u.gif


Labai gražu. Aš irgi gundaus tuo sijonuku, bet norėčiau jau rudeniui šiltesnio. O beje, kur tas iš šešiakampių?
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 08 13, 19:10)
Labai gražu. Aš irgi gundaus tuo sijonuku, bet norėčiau jau rudeniui šiltesnio. O beje, kur tas iš šešiakampių?


as esu ir sau toki VS nusinerus. Tiek maniskis, tiek sis - silti, su mohera. Savo sijonuka nesioju ziema, tai super thumbup.gif
o tas is sesiakampiu kol kas pas mano mama - priduotas pamusalo isiuvimui ax.gif atsiimsiu ji savaitgali, tada ir pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2008 08 13, 19:18)

Dažniausiai renkuosi Maxi. Dabar nusipirkau SAMANTA (sudėtis: viskozė ir medvilnė), bet jie tokie storesni, suvyti iš kelių siūlų, tai tiesą sakant erzina, šiek tiek neriant pašosi.


Tila, parašyk, kur pirkai SAMANTA siūliukų? Aš norėčiau nusipirkti, bet negavau.
Atsakyti