Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(zavin @ 2008 08 11, 22:01)
Sveikutės visos.Jūsų visų sijonai tiesiog nuostabus,aš taip pat susigundžiau nertis ši sijona iš vernito  siulu kad būtų rudeniui(gal nesupyksi Rife kad paėmiau tavo sijono nuotrauką paklausimui? blush2.gif ).Jau nunėriau gėles, ir sustojau prie tų stulpelių kur eina virš gėlių ir po jomis.Jus nėrėt tuo pačiu vašelio numeriu kaip ir gėles, ar ėmėt pvz i apačia didesnio numerio vašeli?Iš anksto jums ačiu už atsakymą.

as tai tuo paciu vaseliu neriau wink.gif
Atsakyti
Labas, demonstruoju skraiste, rasto schema is "Rankdarbiu" zurnalo apie megztas serveteles. O cia skecio pagrindo schema.
Juk gali buti toks ir sijonas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 08 11, 21:21)
Kažkaip man storoka atrodo bus g.gif Norėčiau truputi tik storesni, kad ir dabar užsidet.
Šiaip tai galvoju apie YarnArt Violet arba Summer, bet šitie jau storesni truputi už pirmus. Gal kas esat nėrę iš jų? Kažint kaip nešiojas? Nors pas rusaites tai jie labai populiarūs.


as neriu is yarnart summer ax.gif man tai jie labai patinka thumbup.gif dar gali pameginti yarnart LILY irgi tokie nieko, uz maxi storesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 08 11, 23:01)
Sveikutės visos.Jūsų visų sijonai tiesiog nuostabus,aš taip pat susigundžiau nertis ši sijona iš vernito  siulu kad būtų rudeniui(gal nesupyksi Rife kad paėmiau tavo sijono nuotrauką paklausimui? blush2.gif ).Jau nunėriau gėles, ir sustojau prie tų stulpelių kur eina virš gėlių ir po jomis.Jus nėrėt tuo pačiu vašelio numeriu kaip ir gėles, ar ėmėt pvz i apačia didesnio numerio vašeli?Iš anksto jums ačiu už atsakymą.


Viskas nerta tuo pačiu vašeliu.
Atsakyti
Norečiau ir aš parodyti savo sijoną user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 08 12, 11:41)
Labas, demonstruoju skraiste, rasto schema is "Rankdarbiu" zurnalo apie megztas serveteles. O cia skecio pagrindo schema.
Juk gali buti toks ir sijonas 4u.gif
user posted image


Ristina, labai grazu thumbup.gif

O gal atsimeni tiksliau Rankdarbiu numeri?
Atsakyti
"Rankdarbių albumas" Nr.35 - Mezgimas virbalais. Atrodo 2004m.
Atsakyti
Mantvaida,labai grazus sijonukas user posted image

Ristina ,puiki skraiste user posted image
Atsakyti
Sijonas clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif , kostiumėliui išviso nėra lygių, man jis žiauriai patiko thumbup.gif :


ŠAUNU
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 08 12, 20:47)
"Rankdarbių albumas" Nr.35 - Mezgimas virbalais. Atrodo 2004m.


Ristina aciu, bandysiu ieskot, nes laabai reikia schemuciu sijonui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2008 08 12, 19:53)
Norečiau ir aš parodyti savo sijoną  user posted image


oii koks grazumas, dailumas ir kitoks -umas blink.gif wub.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 12, 11:05)
as tai tuo paciu vaseliu neriau wink.gif



QUOTE(Rife @ 2008 08 12, 14:02)
Viskas nerta tuo pačiu vašeliu.


Labai ačiu už atsakymus.Na kagi kibsiu toliau i darba
Atsakyti