Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Dar ir aš aptikau raštų kraštams. Gal pravers ČIA
Atsakyti
Mano ananasinukas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai grazu.kiek darbelio cia ideta thumbup.gif
papasakok,kokie siulai,kiek suejo ju is viso wink.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Siūlai "Maxi", sunaudojau 4 ritinėlius ir dar truputuką smile.gif
Nėriau +- penkias savaites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davusi viltį: 09 rugpjūčio 2008 - 20:19
kokie man tie visi ananasinukai grazhus thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif dailus sijonukas mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif sijonelis. man irgi tie ananasiukai nepabosta, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikutės bye1.gif
Sugalvojau ir aš nusinerti ananasiukų sijonuką, tik galvoju kokius siūlus pirkti. Noriu storesnių nei Maxi, kad paskui galėčiau ir su pėdkelnėm nešioti sijoną, kol dar ruduo bus šiltas. Gal galit patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 08 11, 16:40)
Sveikutės bye1.gif
Sugalvojau ir aš nusinerti ananasiukų sijonuką, tik galvoju kokius siūlus pirkti. Noriu storesnių nei Maxi, kad paskui galėčiau ir su pėdkelnėm nešioti sijoną, kol dar ruduo bus šiltas. Gal galit patarti ax.gif

o is Vernito lietuvisku akrilano grno arba su medvilne nenori? butu storesnis.tik galvoju,ar ne per storas?nes as is akrilaniniu tokiu VS neriau sijonuka.tai pats tas rudeniui rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip man storoka atrodo bus g.gif Norėčiau truputi tik storesni, kad ir dabar užsidet.
Šiaip tai galvoju apie YarnArt Violet arba Summer, bet šitie jau storesni truputi už pirmus. Gal kas esat nėrę iš jų? Kažint kaip nešiojas? Nors pas rusaites tai jie labai populiarūs.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 07 22, 14:01)
Aš jau tokį mezgiau tik mažesnį
user posted image


Sveikutės visos.Jūsų visų sijonai tiesiog nuostabus,aš taip pat susigundžiau nertis ši sijona iš vernito siulu kad būtų rudeniui(gal nesupyksi Rife kad paėmiau tavo sijono nuotrauką paklausimui? blush2.gif ).Jau nunėriau gėles, ir sustojau prie tų stulpelių kur eina virš gėlių ir po jomis.Jus nėrėt tuo pačiu vašelio numeriu kaip ir gėles, ar ėmėt pvz i apačia didesnio numerio vašeli?Iš anksto jums ačiu už atsakymą.
Atsakyti
X-iuke buvau įlindus apžiūrėti tavo darbelių blush2.gif Nu darbeliai tai thumbup.gif Gal gali išduoti paslaptį kaip tuos burbuliukus išmezgei pilko megztuko g.gif , o jei dar shemutę imestum... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kofee: 12 rugpjūčio 2008 - 09:07