Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Olaiva @ 2008 08 04, 10:36)
o toki,kaip as neriau,ta ruda,nenori rudeniui? nes jis toks gana sunkus,storokas gaunasi.as tai ji rudeniui laikau smile.gif



Prašom priminti biggrin.gif bus proga dar kartą pasirodyti biggrin.gif mirksiukas.gif
aš tai turiu kruvą tu Vernito siūlų, bet kaži ar iš jų bus gražu sijonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 08 04, 10:07)
Prašom priminti  biggrin.gif bus proga dar kartą pasirodyti  biggrin.gif  mirksiukas.gif
aš tai turiu kruvą tu Vernito siūlų, bet kaži ar iš jų bus gražu sijonas  g.gif

as dar pasijoniu jam nepasiuvau,nes medziagos neprisiruosiu nusipirkti doh.gif
bet kalbu apie ta ruda,kur su schemom ikelusi buvau 2 puslapio pradzioj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 04, 15:44)
as dar pasijoniu jam nepasiuvau,nes medziagos neprisiruosiu nusipirkti doh.gif
bet kalbu apie ta ruda,kur su schemom ikelusi buvau 2 puslapio pradzioj wink.gif



aha jau radau, tik 4 psl biggrin.gif ačiū, labai gražus, bet aš galvoju apie kokį nors kad pasijonio nereiktų, nes jei reiks tai žinau, kad be jo gali pragulėt ir iki kito durens smile.gif galvoju gal tokį nert iš tų tokių ale klevo lapų g.gif tik dar neapsisprendžiau biggrin.gif
Atsakyti
Va, koki sijoniuka radau pas rusaites 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Turėtų būti gražus iš kokios moheros. Toks šiltas ir lengvas. O gal shemutės irgi yra? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 08 04, 17:22)
Va, koki sijoniuka radau pas rusaites 4u.gif
user posted image



o cia sijono schema

user posted image
Atsakyti
Kur visos sijonuotosios dingo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 07, 10:50)
Kur visos sijonuotosios dingo?  g.gif

as tai jau kitka neriu: trumpus megztukus ir pleduka mazyliui narplioju rolleyes.gif sijonu jau pakaks,nors oj,kiek dar noretusi graziu doh.gif
Atsakyti
Nusimezgiau per savaitę iš Kidmoherio paprastutį sijoną, gerom akim, nes pats siūliukas margintas- baltai-pilkas. Nu bet nesu juo sužavėta, mastau.gif gal išskalbus prisiplos, nes dabar toks vos ne balerinos sijonukas hihihi.gif O siūlas toks, kad ardymas- misija neįmanoma doh.gif susivelia.. Na, žiūrėsiu dar.
Pasirodyt negaliu- fotikas sugedęs.
Atsakyti
Noriu pagalbos. Gal galite pasiūlyti kokį gražų raštą sijonuko apačiai? (nėrimo) Dėkinga iš anksto.
Atsakyti
Tila, Čia daug ir įvairių kraščiukų apnėrimų būdų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 08 07, 13:23)

Ačiukas clap.gif thumbup.gif yess.gif good.gif hi.gif
Atsakyti