Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kryyste @ 2008 07 19, 10:59)
kai pasiaiškinom pasirodo statant standartinius virtuvės baldus reikia nemažai nuo sienos atitraukti ir viskas gerai gaunasi.



hm, ms irgi standartinę dėjom, bet pristūmę prie sienos visiškai, gal čia nuo baldų, ir sienų kreivumo priklauso. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 18, 23:23)
smile.gif neturiu supratimo, kada rankos prieis vyro smile.gif nes dabar keliames tik į namą, o ir be silikono siūlės visai netrukdo...  blush2.gif

Žinai kaip būna, jei dabar paliksiu tai ir po metų nemaišys biggrin.gif Tiesiog norisi viską susitvarkyti iškart 4u.gif

QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 00:01)
as taip pat noriu pasirodyti tik siandien surinkta virtuvele  blush2.gif nieko ipatingo  rolleyes.gif  bet noriu jusu nuomones  ax.gif

Gražu wub.gif Ir ta sienelė labai originaliai atrodo, niekad taip nesugalvočiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 13:27)
ten kavos pupeles ir ant virsaus uzdejom organini stikla (nelabai patinka kad jis blizga  g.gif )

o siaip ten TIKROS kavos pupeles???? ar foto ir ant virsaus nuotrauka??? bigsmile.gif atleiskit man neismanelei blush2.gif bet kazkaip labai dideles tos pupeles jei jos tikros.
Na siaip ar taip atrodo tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 19, 14:36)
hm, ms irgi standartinę dėjom, bet pristūmę prie sienos visiškai, gal čia nuo baldų, ir sienų kreivumo priklauso.  g.gif


nu sienos tai tikrai pas mus nėra kreivos, tai gal nuo baldų g.gif nes kai mes susidėjom mums išmatavivai neatitiko taip kaip buvom susibraižę, ir spintelės mažiau išsikišusios už indaplovę. Tai maniškis pasiklausinėjo kame reikalas ir paaiškino, kad nuo sienos reikia atitraukti tsm tikrą atstumą.
Gal priklauso ar yra kampinė spintelė ar ne g.gif net nežinau
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 19, 11:37)
Nuo sienos iki viryklės 56.5cm  plotis doh.gif , viryklė 60cm, nuo viryklės iki sienos 90cm. Net mąstau keist įmontuojamą kaitlentę ir orkaitę, bet vis tiek... Nejaugi belieka perdaryt visą virtuvinio priekį, net ir viršutines spinteles, nes gartraukis irgi tada slinktųsi į vieną ar kitą pusę...  g.gif

man atrodo,tada jau geriau pasirinkti indaplove 45cm mirksiukas.gif negu perdaryti puse virtuvinio.
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 19, 12:51)
O kodel nenori deti indaploves tarp lango ir virykles? Vizualiai kaip suprantu ten 60cm plotis...


tai vat, kad ten ne 60cm, 56,50cm doh.gif Atrodo, tiek nedaug trūksta doh.gif
QUOTE(juokutis @ 2008 07 19, 16:35)
man atrodo,tada jau geriau pasirinkti indaplove 45cm  mirksiukas.gif negu perdaryti puse virtuvinio.

bet ar praktiška tokia maža indaplovė g.gif nelabai įsivaizduoju doh.gif ar paskui nereiks gailėtis po laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 14:27)
ten kavos pupeles ir ant virsaus uzdejom organini stikla (nelabai patinka kad jis blizga  g.gif )
virtuves sienele is arciau kai esi pacioje virtuveje jos labai super ir neatrodo taip marga kaip nuotraukoje

Nu va, koks vaizdas iš toli apgaulingas. blush2.gif Dėl kavos pupelių, tai žiūrekit, kad drėgmės nepapultų, nes jos pradeda pelyt.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 19, 12:35)
Ten tikrai ne kavos pupelės. Labiau į kamštinę medžiagą panašu  g.gif


QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 14:27)
ten kavos pupeles

Visgi buvau teisi dėl pupelių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 07 19, 20:48)
Visgi buvau teisi dėl pupelių tongue.gif

Aha, o man reikia akinių suvedimą daryt. lotuliukas.gif Ir taip žiūrėjau ir anaip, nu ne kavos pupelės, nors tu ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 19, 19:31)
tai vat, kad ten ne 60cm, 56,50cm  doh.gif  Atrodo, tiek nedaug trūksta  doh.gif

bet ar praktiška tokia maža indaplovė  g.gif  nelabai įsivaizduoju  doh.gif ar paskui nereiks gailėtis po laiko  unsure.gif



kiek man visi patarinėjo - jei nėra galimybės dėti 60 cm indaplovės, tai jau geriau 45 cm, nei jokios. jei yra vietos didesnei - tai aišku dėti didesnę. bet jei pas jus tų cm trūksta, aš tai tikrai dėčiau mažesniąją ir nesukčiau sau galvos, manau daugiau indaplovės ciklų bus pigiau, nei virtuvinį keist... nebent jau nusibodo ir norisi surasti pretekstą tiems pokyčiams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 19 liepos 2008 - 20:45
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 14:27)
ten kavos pupeles ir ant virsaus uzdejom organini stikla (nelabai patinka kad jis blizga  g.gif )

Praktiška tas stiklas? Nesibraižo valant? Labai jau gražiai atrodo wub.gif Noriu ir aš kažko tokio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 14:27)
aciu visoms merginoms uz palaikyma ir gerus atsiliepimus  wub.gif  kazkaip labai bijojau to vaizdo su kavos pupelemis ir dvispalvio virtuves komplekto... bet artodo kad pavyko super graziai mano sumanymas

Labai gražus thumbup.gif
O kaip tos viršutinės spintelės,jos į šonus darinėjasi,tik rankenos per viduriuką uždėtos g.gif
Atsakyti