Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 17, 22:37)
Tai va todėl nesamonės pas mus ir gaunasi. Jis tikrai yra toliau nuo sienos ir mes jo į sieną nekišime,nes tam reikia projekto arba vėliau gali liūdnai baigtis  unsure.gif
O problema tai tik gartraukio žarnos paslėpime  4u.gif


Tai pala as nebesuprantu doh.gif cia duju vamzdis ar gartraukio? Jei gartraukio, tai kam ji isvis slepti g.gif man tie metaliniai apvalus ganetinai graziai atrodo ir nedarko vaidzo..pas mus gausis, jog jis isvis virs visos spinteliu eiles eis ir del to galvos sau nesuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 07 17, 23:06)
O koks bus stalviršis? Šviesus? ax.gif
Man asmeniškai nepatinka viršutinių spintelių kampas, gražiau status kampas ir labai į akis krenta baltos (bent jau foto taip atrodo) lentynos spintelėje su stiklais ax.gif


Nežinau dėl stalviršio dar nenusprendžiau, bet manau, kad bus šviesiai rudas, smėlinis koks nors.
Tos lentynos tai tikrai baltos, bet man tai jos kažkaip netrukdo schmoll.gif nežinau, gal kai daiktai susidės tai kitaip atrodys. Kadangi tas virtuvės komplektas mums pakankmai pigiai gavosi, tai didelių reikalavimų jam ir nekeliu thumbup.gif nors kokius 5 metus atlaikytų ir tai gerai bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 18, 11:59)
  man tie metaliniai apvalus ganetinai graziai atrodo ir nedarko vaidzo..pas mus gausis, jog jis isvis virs visos spinteliu eiles eis ir del to galvos sau nesuku blush2.gif

O gyvai ar matet, kad per visa eile eitu? Aisku nesigincisiu skonio reikalas, bet mes pas save bute buvom pasidare taip... tai zinokyt vaizdelis tragiskas, atrodo, kad rusi kazkokiam arndiesi arba dar geriau kokios siluminei kameroi doh.gif lotuliukas.gif Tai kad as nesulyciau, gerai apgalvokyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 18, 11:59)
Tai pala as nebesuprantu doh.gif cia duju vamzdis ar gartraukio? Jei gartraukio, tai kam ji isvis slepti g.gif  man tie metaliniai apvalus ganetinai graziai atrodo ir nedarko vaidzo..pas mus gausis, jog jis isvis virs visos spinteliu eiles eis ir del to galvos sau nesuku blush2.gif

Reikia slėpti gartraukio,nes jis bus ne vamzdis na o tokia gi garmoškė kažkokia doh.gif nebent ją kažkaip aptaisyti kitaip ar į ką gražaus įkišti g.gif
Dujų vamzdžio mes neslėpiame,bet jei jo nebūtų būčiau galėjusi ne montuojamą gartraukį dėti ir tokios problemos su paslėpimu tiesiog neliktų 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif tikrai garmoske ir vaizdas nelabai toks gaunasi, tai pas mus gal kelias savaites taip pabuvo, paskiau mamai neatlaike nervas ir liepe ji nukabinti lotuliukas.gif Tikrai mergikes, is savo asmenines patirties sakau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 18, 13:17)
Reikia slėpti gartraukio,nes jis bus ne vamzdis na o tokia gi garmoškė kažkokia  doh.gif  nebent ją kažkaip aptaisyti kitaip ar į ką gražaus įkišti  g.gif
Dujų vamzdžio mes neslėpiame,bet jei jo nebūtų būčiau galėjusi ne montuojamą gartraukį dėti ir tokios problemos su paslėpimu tiesiog neliktų  4u.gif


juk galima ne gofruota STRETCHIDEC deti, bet pvz cinkuotos skardos apvalu arba nerudijancio plieno vamzdi, arba galima staciakampi deti ir paslepti po gipsu ar dar kaip nors garziai apdirbtui juk iseiciu yra, o siaip tai juk skonio reikalas kaip zmogus pasidaro, jei jam grazu toks tai tegu ir turi
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 18, 12:06)
O gyvai ar matet, kad per visa eile eitu? Aisku nesigincisiu skonio reikalas, bet mes pas save bute buvom pasidare taip... tai zinokyt vaizdelis tragiskas, atrodo, kad rusi kazkokiam arndiesi arba dar geriau kokios siluminei kameroi  doh.gif   lotuliukas.gif  Tai kad  as nesulyciau, gerai apgalvokyt  mirksiukas.gif


Na as jau gyvai maciau kaip jis nutiestas pas mus ax.gif ir bent jau isivaizduoju, kad kai pasikabins pasistatys spinteles, akcentas ir akis turetu krist i jas, o beto jis aukstai kas gi uzvertes galva tikrina kas virstu spinteliu g.gif o is toliau jei matysis, na kaip sanakt, visiem bus aisku kad ten virtuve blush2.gif na ir kaip minejau man tas vamzdis savotiskai "grazus" (ir aisku kiekvienam savo skonis 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 18 liepos 2008 - 15:56
spintelių spalva vienoda ir bus idealiu fonu blizgiai gartraukio žarnai. Trauks akį net ir po 10 metų ax.gif
Atsakyti
Va koks naujas stalviršiukas atsirado termopale
user posted image
o čia LMDP
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 07 17, 19:02)

ten tas kur paguldytas tai gartraukis, dar jo nepakabinom. ir orkaitės su kaitlente dar neįstatėm. ji ten bus kur gartraukis guli, o šalia kriauklė.
Ai ir tų tarptų tokių nebus, nes kai patys rinkom biškį blogai sudėjom  doh.gif pasirodo reikia nuo sienos daugiau atitraukti ir nebebus tarpų.


na kad tarpai dingtu spinteles susuka su medvarsciais na zinoma priestai reiktu ir laikiklius atreguliuoti.
o kur jums gamino ta virtuve?
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 07 18, 16:35)
Va koks naujas stalviršiukas atsirado termopale
user posted image
o čia LMDP
user posted image



vo cia man patiktu derinys thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 18, 20:06)
vo cia man patiktu derinys  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif

Aš jų nederinau- šiaip įdėjau blush2.gif
Nes šiandien pasiimiau naujas paletes iš termopalo ir šitos labiausiai į akis krito blush2.gif
Su tokiomis gelytėmis yra ir pati plokštė bigsmile.gif
user posted image
Yr ir juoda
user posted image
Atsakyti