Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 04, 11:13)
Jau parašiau kas yra pigu.  mirksiukas.gif
Taip, konkreti kaina neskaičiuojama tiesiniais metrais, nes ji priklauso daugiau nuo furnitūros, bet apytikriai visi pirmiausia ir klausia tiesinių metrų.

bet tas "metras" su aukstu cargo arba paprastom spintelem, tai truputeli skirsis lotuliukas.gif

mano akimis ta beginio metro kaina yra niekine... plius didziules virtuves beginis metras kainuos visai kitaip nei 2m virtuves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 04 rugpjūčio 2008 - 11:18
QUOTE(MAMICY @ 2008 08 04, 12:07)
o prie ko cia spaliuko zenkliukai  g.gif

prie senu laiku.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 04, 11:06)
o kame cia sudarkytos linijos?
na jo, bet as ne dizainer dirbu tai man cia kaiptai ismanyti tokius dalykus ir nevisaipriklauso. o seiptai kai zmogus zino pats, kad jam to reikia tai tu kalbek nekalbejus jo neperkalbesi.
na kas link senu laiku tai nemanau, kad tu dar ir dabar vaikstai su spaliuko zenkliuku, ar pionieriaus skarele ant kaklo.
4u.gif  4u.gif  4u.gif

kame sudarkytos linijos, skaityti auksciau.
yra zmoniu, kuriu neperkalbesi, bet tokiu mazuma. jei pamato, kad esi kompetetingas, dauguma paklauso patarimu.
o apie pionieriaus kaklaraisti suprask pirma pasakiai, po to pagalvojai. na pasistacius klasikine virtuve nevaiksciosi gi po namus su vyzom, nebutina gi tokioj virtuvej ir renktis kaip rengdavosi pries 100 metu. o jei jau tau taip nepatinka tos sovietines idejos, tai dar nereiski, kad kad baldu dizainas tais laikais buvo idelogizuotas. tai, kad nereikia visgi saukti "salin komunistinio rezimo virtuves baldus"?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 04, 12:15)
jo visi gali tau padaryti pigia virtuve, bet ne visi nori. o ar tau jos reikia cia jau kitas klausimas.

Čia jau kitas reikalas, kad ne visi nori ...

QUOTE(MAMICY @ 2008 08 04, 12:16)
bet tas "metras" su aukstu cargo arba paprastom spintelem, tai truputeli skirsis  lotuliukas.gif

mano akimis ta beginio metro kaina yra niekine...  plius didziules virtuves beginis metras kainuos visai kitaip nei 2m virtuves.

O tai suprantate ką reiškia žodis "furnitūra"? g.gif Ar mažos, ar didelės virtuvės metras skaičiuojamas vienodai: plokštės ir stalviršio savikaina, furnitūra, darbo kaina. Darbo kaina skaičiuojama ne pastoviu tarifu už virtuvę, bet atsižvelgiant į tai virtuvei sunaudotus kvadratinius metrus. Kuo didesnė virtuvė, tuo darbas brangesnis. Na Vokė ar Nabukas gal ir kitaip kainas skaičiuoja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 04, 12:21)
kame sudarkytos linijos, skaityti auksciau.
yra zmoniu, kuriu neperkalbesi, bet tokiu mazuma. jei pamato, kad esi kompetetingas, dauguma paklauso patarimu.
o apie pionieriaus kaklaraisti suprask pirma pasakiai, po to pagalvojai. na pasistacius klasikine virtuve nevaiksciosi gi po namus su vyzom, nebutina gi tokioj virtuvej ir renktis kaip rengdavosi pries 100 metu. o jei jau tau taip nepatinka tos sovietines idejos, tai dar nereiski, kad kad baldu dizainas tais laikais buvo idelogizuotas. tai, kad nereikia visgi saukti "salin komunistinio rezimo virtuves baldus"?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
super
na ir minties galia turi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, linuxe, supratau, įdėjai pigios ir pigiai atrodančios virtuvės pavyzdėlį.Ok, reikia ir tokių kažkam (nors tada ir Jysk'e galima nusipirkti, bet, kiekvieno valia kur ir ką pirkt). Bet kur gražios ir šiuolaikiškos virtuvės? Tu juk kritikavai savo konkurentą, kurio puslapį buvau patalpinusi, tai gal gali parodyti nors kažką gudresnio, nei jis savo puslapyje įmetęs, nes kol kas pavyzdėlis tik į blogąją pusę. Manau ir pati nesiginčysi, kad tokio pavyzdžio virtuvių galima rasti tiek turguje, tiek tame pačiame Jyske. Gal gali parodyti kokį geresnį darbą, jei esate tokių darę, žinoma. Matai, kritikuoti ir aš galiu, net ir ant italų galiu papilti pamazgų, bet juk gyvenime to nedarysiu, nes nieko geresnio tikrai nesuprojektuočiau. O tu, ar gali kažką geresnio nei kiti baldininkai, ar tik tai ką parodei? g.gif
Atsakyti
nu neee....
Panos kai issikirsina tai jau sirsiu lizdas...
Ar apsiramins sis forumas kada nors?..
Man atrodo tuoj ir as gausiu, bet man jau pabodo, kai kalba apie visokias nesamones (su visokiausiais net ne lyriniais nukrypimais) ir visai pamirstam tema. O gal ir man koki eilerasti apie moliugus, dausas ar dar ka padeklamuoti???
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 08 04, 13:34)
Na, linuxe, supratau, įdėjai pigios ir pigiai atrodančios virtuvės pavyzdėlį.Ok, reikia ir tokių kažkam (nors tada ir Jysk'e galima nusipirkti, bet, kiekvieno valia kur ir ką pirkt). Bet kur gražios ir šiuolaikiškos virtuvės? Tu juk kritikavai savo konkurentą, kurio puslapį buvau patalpinusi, tai gal gali parodyti nors kažką gudresnio, nei jis savo puslapyje įmetęs, nes kol kas pavyzdėlis tik į blogąją pusę. Manau ir pati nesiginčysi, kad tokio pavyzdžio virtuvių galima rasti tiek turguje, tiek tame pačiame Jyske. Gal gali parodyti kokį geresnį darbą, jei esate tokių darę, žinoma. Matai, kritikuoti ir aš galiu, net ir ant italų galiu papilti pamazgų, bet juk gyvenime to nedarysiu, nes nieko geresnio tikrai nesuprojektuočiau. O tu, ar gali kažką geresnio nei kiti baldininkai, ar tik tai ką parodei? g.gif


sekmes beieskan Jyske.
manau kad meistrus giria ju darbai o ne internetiniai puslapiai patenkantys i paciu blogiausiu puslapiu desimtukus. maciau kad ten dirba savamoksliai baldziai. na jiems reiktu daug pasimokyti. sutik su manim, kad ant cokolio po orkaite groteles deti nereiketu o po orkaite stalciukas visai gerai. stikle isgresti skyles imanoma. arba imanoma nedaryti tokiu keistai atrodanciu spinteliu.

o man ir be tokios reklamos yra ka veikti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 04, 14:46)
sekmes beieskan Jyske.
manau kad meistrus giria ju darbai o ne internetiniai puslapiai patenkantys i paciu blogiausiu puslapiu desimtukus. maciau kad ten dirba savamoksliai baldziai. na jiems reiktu daug pasimokyti. sutik su manim, kad ant cokolio po orkaite groteles deti nereiketu o po orkaite stalciukas visai gerai. stikle isgresti skyles imanoma. arba imanoma nedaryti tokiu keistai atrodanciu spinteliu.

o man ir be tokios reklamos yra ka veikti.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vadinasi geresnių darbų nėra.
Ką gi, galime tęsti diskusijas apie virtuves toliau.
Gal kuri įmesite kokią naujieną? Taip norisi akeles paganyti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 08 04, 13:53)
Vadinasi geresnių darbų nėra.
Ką gi, galime tęsti diskusijas apie virtuves toliau.
Gal kuri įmesite kokią naujieną? Taip norisi akeles paganyti ax.gif

Aš laukiu savosios virtuvės savaitės gale thumbup.gif Net nežinau, ar dėsiu čia jūsų teismui, nes dabar ir prati pradėjau "mėtytis" ir abejoti: kaip atrodys, ar neapsirikau išsirinkdama pvz. stalviršį. Dar net nesulaukusi virtuvės pradedu galvoti, kad tą ar aną galėjau ir kitaip daryti doh.gif Oi, sunkus tas laukimas ax.gif

O į tavo įdėtą nuotraukytę tikrai galima akis paganyti thumbup.gif Deja, tik paganyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 31, 11:08)
Mes turim erdvini gartrauki. Na vyrai pirko tokius 25 cm varztus ir jais primontavo musu Elica. Ners musu lubos yra gipsines ant profiliu, o tarp profilio ir plokstes kokie 15 cm buvo. Bet dabar kaip pakabino, tai sake ir milzinas gali uzsikabinti ant gartraukio - nenutrauks. lotuliukas.gif


Aciu 4u.gif bandysim jau neuzilgo kaminti smile.gif Mes irgi Elica issirinkom.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 04, 15:12)
Aš laukiu savosios virtuvės savaitės gale  thumbup.gif  Net nežinau, ar dėsiu čia jūsų teismui, nes dabar ir prati pradėjau "mėtytis" ir abejoti: kaip atrodys, ar neapsirikau išsirinkdama pvz. stalviršį. Dar net nesulaukusi virtuvės pradedu galvoti, kad tą ar aną galėjau ir kitaip daryti  doh.gif Oi, sunkus tas laukimas ax.gif

O į tavo įdėtą nuotraukytę tikrai galima akis paganyti  thumbup.gif Deja, tik paganyti  ax.gif

Taip, daugelis virtuvių paveiksliukuose yra įspūdingos dar ir dėl savo dydžio. Bet gal kas nors atras tinkantį spalvų derinį, o gal ir kokią idėją savo virtuvėlėje pritaikys.
user posted image
Atsakyti