Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Cobre @ 2008 08 03, 12:28)
Gal pagaliau išsiaiškinkim vieną dalyką. Linuxe1981 yra moteris, dirba su baldais ir ignoruoja paprastą prašymą parodyti savo darbus. To daryti aišku kad neprivalo, bet tiesiog įdomu būtų pamatyti jos, kaip profesionalės darbus. Jei tokių yra, tai manau jai, kaip išmanančiai negaila  mestelti mums, diletantėms, keletą gražių pavyzdėlių, mes pažiūrėtumėm, pasimokintumėm ir idėjų pasisemtumėm.
Manau nieko šį kartą neįžeidžiau. Ir postas šį kartą manau visai į virtuvių temą smile.gif Manau linuxe kritikos nebijo ? g.gif

Buvo jinai viena virtuve cia ikelusi ( kiek supratau, tai ne savo). Bet nelabai kam patiko si virtuve. Jei suklydau, tai atsiprasau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 08 03, 16:15)
Buvo jinai viena virtuve cia ikelusi ( kiek supratau, tai ne savo). Bet nelabai kam patiko si virtuve. Jei suklydau, tai atsiprasau. mirksiukas.gif


gerai jau gerai ikelsiu dar viena. cia gal aktualiau turincioms mazas virtuves.
viskas paprasta kaip 3 kapeikos fasadai horizontalus pjauti is vienos plokstes todel rastas per visas spinteles idialiai sutampa.
gartraukis paprastas, pasikabino veliau.

http://hotimg8.fotki.../Atvaizd068.jpg
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 03, 21:55)
gerai jau gerai ikelsiu dar viena. cia gal aktualiau turincioms mazas virtuves.
viskas paprasta kaip 3 kapeikos fasadai horizontalus pjauti is vienos plokstes todel rastas per visas spinteles idialiai sutampa.
gartraukis paprastas, pasikabino veliau.

http://hotimg8.fotki.../Atvaizd068.jpg

man asmeniskai perdaug tu siauru dureliu schmoll.gif as buciau darius spinteles su vienom platesnem durelem negu su tiek daug siauru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 03, 21:55)
gerai jau gerai ikelsiu dar viena. cia gal aktualiau turincioms mazas virtuves.
viskas paprasta kaip 3 kapeikos fasadai horizontalus pjauti is vienos plokstes todel rastas per visas spinteles idialiai sutampa.
gartraukis paprastas, pasikabino veliau.

http://hotimg8.fotki.../Atvaizd068.jpg

Idek kokia nepaprasta, kad ideju pasisemtumem.
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 08 03, 23:54)
Idek kokia nepaprasta, kad ideju pasisemtumem.


ideju semkis is hanak.
tik pirma Lamborghini nusipirk.
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2008 08 03, 23:45)
man asmeniskai perdaug tu siauru dureliu schmoll.gif as buciau darius spinteles su vienom platesnem durelem negu su tiek daug siauru ax.gif


as ir buciau...
bet ne tokioj mazoj virtuvej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 03 rugpjūčio 2008 - 23:48
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 03, 21:55)

o bet tačiau, kur maišytuvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 04, 00:54)
o bet tačiau, kur maišytuvas  g.gif

aga su maisytuvu visi gudrus. o tu pabandyk be jo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 03, 21:55)


man tai labai labai nepatinka ten kur stalčius ir spintelės.

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 04, 00:49)
tik pirma Lamborghini nusipirk.


čia dabar kokia keista lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 04, 00:54)
o bet tačiau, kur maišytuvas  g.gif


manau čia ekspozicijoj nufotkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 04 rugpjūčio 2008 - 07:20
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 01, 13:08)
moteros sakykit kur galeciau pasizvalgyti virtuviu spalvu  g.gif
pas mus durys palanges ir busimas laminatas azuolo spalva kokios spalvos deretu virtuve as noriu ale venge ar kaip ta spalva na ruda o stalvirsi koki ale azuolo bet vyrui nepimpimpa tipo pas visus ta spalva o man tai taip grazu tai norisi i spalvas akis paganyti MB parodyti nes kita savaite meistrai atvaro galutiniam projektui patvirtinti ir gamins  smile.gif

pas mane irgi viskas azuolas.
As uzsisakiau spinteles sviesios venges, o stalvrsi tamsios venges. Nezinau kaip atrodys. Galesiu pasakyti apie savaites viduri wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 08 04, 08:21)
čia dabar kokia keista  lotuliukas.gif
Papildyta:
manau čia ekspozicijoj nufotkinta.


pavartyk hanak puslapi. jei konkreciau tai "GALAXIE" – citrinos gelsva virtuve ir suprasi keistuma mano....
fotkinta kai buvo tik sumontuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 04 rugpjūčio 2008 - 08:47
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 03, 20:55)
gerai jau gerai ikelsiu dar viena. cia gal aktualiau turincioms mazas virtuves.
viskas paprasta kaip 3 kapeikos fasadai horizontalus pjauti is vienos plokstes todel rastas per visas spinteles idialiai sutampa.
gartraukis paprastas, pasikabino veliau.

http://hotimg8.fotki.../Atvaizd068.jpg


jei galima, pabandysiu duoti konstruktyvios krotikos. cia aiku super pigi virtuve ir kazkokio "kruto" dizaine ir but negali, paprasciausios standartinio tipo spinteles ir tai padiktavo uzsakovo pinigine. spinteles pagal vaizda apie 52-55cm plocio, tokiu atveju dureles gana vertikalios formos ir horizontalia tekstura dartyt tik del to, kad taip madinga tikrai netikslinga. ji tik inesa netrvarkos i bendra vaizda. horizontali tekstura tikslinga tada, kai norima pabrezti horizontalias linijas, kuriu cia nera. zinoma tada ir rankeneles turetu buti vertikalios.
tai tiek mano subjektyvios kritikos.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 04, 10:18)
jei galima, pabandysiu duoti konstruktyvios krotikos. cia aiku super pigi virtuve ir kazkokio "kruto" dizaine ir but negali, paprasciausios standartinio tipo spinteles ir tai padiktavo uzsakovo pinigine. spinteles pagal vaizda apie 52-55cm plocio, tokiu atveju dureles gana vertikalios  formos ir horizontalia tekstura dartyt tik del to, kad taip madinga tikrai netikslinga. ji tik inesa netrvarkos i bendra vaizda. horizontali tekstura tikslinga tada, kai norima pabrezti horizontalias linijas, kuriu cia nera. zinoma tada ir rankeneles turetu buti vertikalios.
tai tiek mano subjektyvios kritikos.


suprantu ka tu nori man pasakyti.
taip virtuve pigi uz 2klt.
na vertikalus rastas manau optiskai siaurintu ir taip siaura virtuve. na nzn kaip cia geriau issireiksti kad suprastumet. visos spinteles 50cm plocio. daryti vientisas dureles ir dauzyti galva i jas na nevisiems priimtina. na butu netvarka jei fasadams nebutu suderintas rastas. na vertiklalios rankeneles bent jau siame projekte manau tikrai netiktu. ir isviso vertikalioms rankenelems sakau NE. primena senus laikus.
Atsakyti