Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

visų pirma,
nebūtina čia kiekvieno interjero ir projekto komentuoti.
Jei žmogus įdėjo gatavą rezultatą , ir neprašo patarimo - greičiausiai jis ir tikisi kad kažkam patiks, kažkas įvertins ar pagirs.

Toji jūsų vadinama kritika žmogui jau nebepadės - nei jis plyteles perklijuos, nei spinteles perdarys. Jei koks nors projektas nepatinka - paprasčiausiai patylėti, ar bent jau taktiškai pastebėti, kokios klaidos padarytos kad galbūt kiti forumo dalyviai galėtų pasimokyti.

Na o jei tikrai patinka - galima ir pagirti. Kadangi žmonių skonis nevienodas, tai nenuostabu kad atsiranda giriančių ir taip vadinamas beskonybes.

Manau kad taip elgiasi ir dauguma - patyli jei nepatinka, ir pagiria jei patinka. Todėl ir susidaro įspūdis kad čia visi tik giria ir liapsina, ką beįmestum smile.gif O jei geriau pastebėtum, tai skirtingi žmonės įvertina skirtingus projektus.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 08 01, 10:36)
nereikia jautriai reaguoti i kritika

o tau visi jos/jo pasisakymai primena kritiką? manau, kad dažnokai tai būna ne kritika, o išsidirbinėjimas, čia dar švelniai pasakyta biggrin.gif mokyklinio lygio, kada dažniausiai nesupranta, kas tai yra, kritika biggrin.gif
Atsakyti
tai nenusileiskit jus iki to mokyklinio lygio, nejau sunku nereaguoti...
gal tesiam virtuviu tema 4u.gif
klausimas, o kaip atrodo retro style'o sviestuvas virtuveje. ar toks a la is vyteliu supintas kamuolys deretu? galvojau apie dediduka kristolini, bet vis bijau, kad su savo issidirbinejimais nereiktu iseiti i kico ir beskonybiu tema biggrin.gif
Atsakyti
Visai nusivažiuojam nuo temos

QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 08 01, 10:36)
visada labiau imponavo tie, kurie turi savo nuomone ir drista ja reiksti, jeigu ji neatitinka daugumos. taip kad visiems tolerancijos ir ismokit priimti ne tik liaupses ir pagyras, bet ir kritika

Net ir tie imponuoja, kurie dergiasi iš kitų? Nesvarbu kaip ta nuomonė/kritika išreiškiama? Labai seniai seku šią temą, ne kartą esu skaičiusi komentarus, kad vienam įdėta virtuvė labai patinka, o kitas sukritikuoja, "man atrodo senamadiškai" ir t.t. Viskas ok, visi skirtingi, vienam gali tikti, kitam ne. O nicko aptarinėjimas kiek suprantu ir kiek pamenu prasidėjo ne nuo išsakytos kritikos įdėtai virtuvei doh.gif

QUOTE(axa @ 2008 08 01, 11:04)
Manau kad taip elgiasi ir dauguma - patyli jei nepatinka, ir pagiria jei patinka. Todėl ir susidaro įspūdis kad čia visi tik giria ir liapsina, ką  beįmestum smile.gif O jei geriau pastebėtum, tai skirtingi žmonės įvertina skirtingus projektus.

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aūūū, moderatorės, ar galit sutvarkyti šią temą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 31, 14:44)
aš norėjau pasitarti dėl tokio dalyko:

iki virtuvės man dar toli, kokie metai laiko.
Bet jau dabar būtų gerai žinoti kur kas bus, kur reikia kokius įvadus padaryti, kaip vamzdžius išvedžioti, netgi kaip sienas geriau pastatyti (šiame etape jas dar galima stumdyti)  - reikia būsimo virtuvės projekto.

Kur patartumėte kreiptis kad projektą padarytų?
Į baldų salonus?
Į kokį nors interjero dizainerį?

Kiek toks projektas galėtų kainuoti?

Bėda ta kad man nepatinka visiškai standartiniai baldai - eilė spintučių apačioj, spintutės viršuj. Norisi kitokio požiūrio į virtuvę, labiausiai patinka hanak baldai (be ne jų kaina smile.gif) .


Virtuves projektus daro "Vokeje", uz 100 lt (pries metus buvo tokia kaina). Bet enant ten jau reikia zinoti ko nori, tada lengviau karu viska padelioti.

Man Hanak virtuves irgi laaabai patinka... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 01 rugpjūčio 2008 - 10:57
moteros sakykit kur galeciau pasizvalgyti virtuviu spalvu g.gif
pas mus durys palanges ir busimas laminatas azuolo spalva kokios spalvos deretu virtuve as noriu ale venge ar kaip ta spalva na ruda o stalvirsi koki ale azuolo bet vyrui nepimpimpa tipo pas visus ta spalva o man tai taip grazu tai norisi i spalvas akis paganyti MB parodyti nes kita savaite meistrai atvaro galutiniam projektui patvirtinti ir gamins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 01, 14:08)
moteros sakykit kur galeciau pasizvalgyti virtuviu spalvu  g.gif

Pirmam puslapy yra nuoroda kur dauguma virtuviu ten gali paziuret ir spalvas ir derinius ir siaip minciu pasisemt mirksiukas.gif
Beje pas mane irgi bus wenge spalvos virtuve ir ka , man grazu ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 08 01, 13:50)
Pirmam puslapy yra nuoroda kur dauguma virtuviu ten gali paziuret ir spalvas ir derinius ir siaip minciu pasisemt mirksiukas.gif
Beje pas mane irgi bus wenge spalvos virtuve ir ka , man grazu ir viskas ax.gif

tai kad man venge ir labai wub.gif ale MB doh.gif neradau as sau istrigusiu ten spalvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 01, 15:32)
tai kad man venge ir labai  wub.gif  ale MB  doh.gif neradau as sau istrigusiu ten spalvu  ax.gif

Tu rinkis virtuves spalvas o TB leisk rinktis garazo arba katilines stiliu ir nebus pykciu lotuliukas.gif Dar pravaziuok per baldu salonus kur virtuviu ekspozicijose yra, kai as ieskojau Artyje buvo labai faina (man) wege spalvos virtuve, tik nezinau ar dabar tebestovi.
Atsakyti
Mano šaldytuvo spintelė bus per 10 cm išsikišus virš sieninių pakabinamų spintelių lygio verysad.gif Tas prakeiktas dujų katilas, su tais visais"ventyliais" apačioj man jau vėžį varo, nors dar nė karto pajungtas nebuvo doh.gif Tad teko rinktis, ar lygi spintelių eilė, ar katilas paslėptas. Pasirinkau antrąjį variantą, o dabar jau bijau, kad nesąmonę padariau g.gif Kaži ar yra nors viena, savo virtuve patenkinta visu 100 procentų ir daugiau? Na, kad visiškai visiškai niekas nekliūtų?
Atsakyti
Gal pagaliau išsiaiškinkim vieną dalyką. Linuxe1981 yra moteris, dirba su baldais ir ignoruoja paprastą prašymą parodyti savo darbus. To daryti aišku kad neprivalo, bet tiesiog įdomu būtų pamatyti jos, kaip profesionalės darbus. Jei tokių yra, tai manau jai, kaip išmanančiai negaila mestelti mums, diletantėms, keletą gražių pavyzdėlių, mes pažiūrėtumėm, pasimokintumėm ir idėjų pasisemtumėm.
Manau nieko šį kartą neįžeidžiau. Ir postas šį kartą manau visai į virtuvių temą smile.gif Manau linuxe kritikos nebijo ? g.gif

Atsakyti