Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(tuliaa @ 2008 07 31, 15:32)
man nerodo tos skandinaviskos virtuves  smile.gif

Gaila verysad.gif Ir kitiems nerodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svajokliuke @ 2008 07 31, 14:48)
as virtuves kaikuriuos baldus gaminau pagal uzsakyma,nes pas mane nestandartine viruve,daug ivairiu kampu,tai ir baldai standartinai netinka,tai gaminaus kpk firmoj http://www.kpk.lt. aisku galejo ir greiciau pagamint,bet nieko thumbup.gif


ačiū, bet norėčiau tikros rekomendacijos,
o ne naujo dalyvio su 5 žinutėm, iš kurių 4 reklamuoja tą pačią firmą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2008 07 31, 14:50)
Gaila verysad.gif Ir kitiems nerodo? g.gif


nea, nerodo...
Atsakyti
aciu, ABocius, man tokio atsakymo ir reikejo, visos dvejones isgaravo biggrin.gif
axa, man irgi ziauriai nepatinka tai, kaip pas dauguma. eini i svecius ir visuose viskas vienodai, tik atspalviai skiriasi, net buitine technika visur dabar tik aeg ir metalas doh.gif as irgi vat visaip galvoju, suku smegenus, o kai finansai riboja negaliu cia labai razmaskiu dideliu daryt. visiskai man nepriimtinas variantas spinteles ant visu sienu virsuj, todel ant vienos, kur gartraukis, nusprendziau daryt lentynas, o ant kitos sienos busimos spinteles bus be rankenu (daromas spec. pjovimas), bent jau taip sumazinsiu tos spintelemis prigrustos ir blizganciomis rankenelemis virtuves. kazkodel nenorejau imontuojamo saldytuvo, atradom smeg firmos 50 metu stiliaus kremines spalvos, a la kaip pas musu babas budavo tokie apvaliais krastais zilai biggrin.gif kriaukle ir orkaite emem juodos spalvos... zodziu, tikiuosi mano fantazijos manes nepaves ir rudeni galesi vaizdziai parodyt savo vaisius mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pirmą kartą taip, kad nuotraukų nesimato. Bandau dar, jei nepavyks, tai ne mano kaltė, matyt šiandien kompas nenori su manim draugauti biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 30, 22:29)
Šiandien pradėjom savo IKĖJINĘ virtuvę tvert, čiut neapsivožiau pamačius kas gamino  doh.gif Bent jau patys griaučiai ir karkasas tai MADE IN LITHUNIA  lotuliukas.gif Iki durelių dar nepriėjom, bet jau azartas ima, kur tos gamintos. Žodžiu, virtuvę tįsiau iš Lenkijos, iš skandinavų parduotuvės, gamintą lietuvių  doh.gif Tiesiai per aplinkui vadinasi  blink.gif


ui neperezivai podruzke, taip sakant.... irnesakyk.gif as dirbu tokioj firmoj, kuriai priklause E5-Mode parduotuves, tai kai pasirodydavo skelbimai laikrasciuose (cia dar anksciau, pries kokius 6-7 metus), tai irgi nors griuk negyvas lotuliukas.gif zodziu taip mazdaug: rubai is Belgijos pagaminti Lietuvoje... blink.gif o kai logiskai pagalvoji, tai kuriu galu reikia parsigabenti is Belgijos zaliavas i LT, pagaminti cia, iasvezti i Belgija ir vel parvezus i LT pardavineti parduotuvese?????? huh.gif kazkoki X failai g.gif

As aisku cia nei i tema pavariau, kaip ta blondynka is "Dviracio"....kazkuri... huh.gif nu nisvarbit.... soriukas visoms kitoms, kuriu tai neliecia aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 31 liepos 2008 - 14:23
Kadangi niekas nebesako dėl matomumo tongue.gif , tai keliu dar
Itališka
user posted image

Tuoj įmesiu dar keletą, bet peržiūrėjusi virtuves, pastebėjau du dalykus, kad ir kaip nesinors tradicinio požiūrio į virtuves, t.y spintelių apačioje ir viršuje, bet nieko mandriau net ir italai neišmislija smile.gif. O antaras dalykas, kad dingsta mums įprasti gartraukiai. Kas domėjosi, galėjo tai ir anksčiau perskaityti ir pamatyti, buitinė technika turi būti kuo mažiau matoma. Gartraukiai slepiami, arba jų forma stipriai pasikeitusi.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 31 liepos 2008 - 14:44
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 07 31, 13:57)
aciu, ABocius, man tokio atsakymo ir reikejo, visos dvejones isgaravo biggrin.gif
axa, man irgi ziauriai nepatinka tai, kaip pas dauguma. eini i svecius ir visuose viskas vienodai, tik atspalviai skiriasi, net buitine technika visur dabar tik aeg ir metalas doh.gif as irgi vat visaip galvoju, suku smegenus, o kai finansai riboja negaliu cia labai razmaskiu dideliu daryt. visiskai man nepriimtinas variantas spinteles ant visu sienu virsuj, todel ant vienos, kur gartraukis, nusprendziau daryt lentynas, o ant kitos sienos busimos spinteles bus be rankenu (daromas spec. pjovimas), bent jau taip sumazinsiu tos spintelemis prigrustos ir blizganciomis rankenelemis virtuves. kazkodel nenorejau imontuojamo saldytuvo, atradom smeg firmos 50 metu stiliaus kremines spalvos, a la kaip pas musu babas budavo tokie apvaliais krastais zilai biggrin.gif kriaukle ir orkaite emem juodos spalvos... zodziu, tikiuosi mano fantazijos manes nepaves ir rudeni galesi vaizdziai parodyt savo vaisius  mirksiukas.gif

kiek suprantu, jei neklasikinis, tai bandot kazka i retro stiliu kreipt thumbup.gif geras pasirinkimas.
virsutinese spintelese jokio ten spec pjovimo nebutina daryt, norint be rankenu, yra 2 variantai, atba yra spec. mechanizmas paspaudus dureles jos pacios atsoka, arba spinteles dugna pakelti kokiais 3-5 cm ir dureles atidaromos uzkisus is anos puses pirstus.
sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Šiai dienai originalumų manau jau užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 31, 14:29)
O kokia prasmė? ax.gif Toks jau žmogaus charakteris, manau jei jau kažkam ji netinka, paprasčiausiai nekreipi dėmesio ir tiek. Aš dar norėjau kažką atrašyti į jos postą man, bet juk tik būčiau iki to pat lygio nusileidusi. Forumas viešas, gali reikštis visi. Nepatinka - išvis nereaguoji ir tiek. Juolab, kad kažkam ji tinka ir patinka.
Aš geriau jau ABočiaus patarimų ir komentarų palauksiu, bent jau matosi, kad žmogus žino ką sako.
O prasiblaškymai siūlau skandinaviškos virtuvės pavyzdėlį mirksiukas.gif
user posted image

Ir valgomasis... smile.gif
user posted image


norejei pasakyt pakilusi
lotuliukas.gif
o kas cia kaltino mane, kad as cia zmones izeidineju???
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 31, 14:03)
Linuxei1981 reiketu labai pasimokyt is ABociaus  tongue.gif


is kur tu zinai kas per velnias tas ABocius yra???
gal jis alkoholikas, manjakas ar pan. tai jei nezinai kas jis yra tai gal nesiulyk mokytis is beleko.
o dabar matau kas tau svarbu....

ABociau nepriimk to asmeniskai juk parasiau gal.
Papildyta:
QUOTE(axa @ 2008 07 31, 14:38)
99% kad ten ne JI, o JIS  cool.gif  Skaitydami JO komenatrus tą turėkite galvoje, tada atrodys viskas kitaip wink.gif

na tu 99% teisi o ABocius yra moteris
Atsakyti
Na, isikisiu ir as si kart.
Manau, kad Linuxe nieko neizeide. Ji pasake savo nuomone: grieztai ir konkreciai. Dave kritikos. Tiesiai sviesiai. Bet nepuole nieko.
O zmones deda savo asmenines fotkes, kad visi matytu ir dar nori kad visi tik girtu.
O jeigu kas ka pries - tai jau priesas.
Na, ne draugas man ta Linuxe, bet ir nepriesas.
O tas bandos jausmas Supermamoj tikrai yra... arba visos puola, arba visos giria issijuose... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 01 rugpjūčio 2008 - 08:12
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 31, 22:30)
norejei pasakyt pakilusi
lotuliukas.gif
o kas cia kaltino mane, kad as cia zmones izeidineju???
Papildyta:
is kur tu zinai kas per velnias tas ABocius yra???
gal jis alkoholikas, manjakas ar pan. tai jei nezinai kas jis yra tai gal nesiulyk mokytis is beleko.
o dabar matau kas tau svarbu....

ABociau nepriimk to asmeniskai juk parasiau gal.
Papildyta:

na tu 99% teisi o ABocius yra moteris

oi, negaliu lotuliukas.gif linuxe1981 stebina kaip visada su savo komentarais user posted image
Atsakyti
virtuves temoj kito nick'o aptarinejimas doh.gif
Pirma -tai neetiska. Antra-man, kaip naujokei, irgi keistai pasirode, kad kas ka beikeltu is savo namu iskart pagyros ir liaupses, nors ten gal visiska beskonybe. Trecia-jei zmogus isdrista parasyti tai, kas netinka ar nepatinka daugumai, tai nereiskia, kad cia reikalingi jusu aptarimai kas tai per zmogus ir pan. visada labiau imponavo tie, kurie turi savo nuomone ir drista ja reiksti, jeigu ji neatitinka daugumos. taip kad visiems tolerancijos ir ismokit priimti ne tik liaupses ir pagyras, bet ir kritika, o t.p. nereikia jautriai reaguoti i kritika, juk jus sau rengiates namus, jums juose gyventi, tad turetu buti visiskai dzingu lingu ka apie jusu interjera galvoja maryte, juozas ar anzelmas...sekmes kuryboje ir daugiau pagarbos kito nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti