Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

tokis klausimukas 4u.gif
labai noreciau klasikines virtuves, bet, finansai grajina romansus, medzio neigalesim. Nusprendziau plokste dazyta poliruoti, aisku, matomai su klasika cia jau prasilenks. Gal kas daretes panasesne i klasikine ne is masyvo? gal zinote kokiu "fyntu" kaip is plokstes, be jokiu fylingu padaryti panasesne i klasikine. Galvoju gal rankeneles parinkti kokias ne chromuotas, bet galvoju kaip jos atrodys ant poliruotos plokstes...zodziu, galvaskausmis, o jau ryt pas baldziu su vizija ir avansu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 31, 09:26)
dėkui už atsiliepimus, nuraminot  ax.gif  Pas mus virtuvikė nedidelė, 9 kv, tai manau pakaks  thumbup.gif

tuomet drasiai galit pirkti, pamenu turejom maziau galinga 9 kv. m. virtuveje ir uzteko, o sitas juolabiau tiks smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 07 31, 11:45)
tokis klausimukas 4u.gif
labai noreciau klasikines virtuves, bet, finansai grajina romansus, medzio neigalesim. Nusprendziau plokste dazyta poliruoti, aisku, matomai su klasika cia jau prasilenks. Gal kas daretes panasesne i klasikine ne is masyvo? gal zinote kokiu "fyntu" kaip is plokstes, be jokiu fylingu padaryti panasesne i klasikine. Galvoju gal rankeneles parinkti kokias ne chromuotas, bet galvoju kaip jos atrodys ant poliruotos plokstes...zodziu, galvaskausmis, o jau ryt pas baldziu su vizija ir avansu g.gif

jei nori klasikines, tai tik is masyvo, visi kiti variantai, filingi imitacijos ir panasiai mano kuklia nuomone tik pigiai atrodancios "podjobkes" (atsiprasau uz sisireiskima). o kas ten per dazyta poliruota, kaip ji ten atrodo? gal norejai pasakyt, kad bus dazytos blizgios? jei taip, tai tada jau labiau i klasikine nes ta pati plokste su filingo imitacija padenkta medzio dekoru. o siaip naturalaus medzio kainos irgi nera vienodos, vieni cia gamina ir praso uz masyva brangiai, kiti pigiai nusiperka is lenku ir gali padaryt pigeliau. lengviau butu pasakyti, jei butu zinoma kokio ten dydzio virtuvele ir kiek gamintojas saukia uz masyva ir uz dazyta, nes dabar labai jau apstrakciai gaunasi sneket.
o i klasikine aplinka nebutina medines dureles det, galima labai sauniai ir is paprastos MDP plokstes virtuve ipaisyt, bet cia irgi sneka apie nieka, neiseina konkreciau kazko patart, kai nezinai kas ir kaip ten planuojama daryt.
Atsakyti
ABocius, prie tavo patarimų ir komentarų net nėra ką ir pridurti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Linuxei1981 reiketu labai pasimokyt is ABociaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 31, 15:03)
Linuxei1981 reiketu labai pasimokyt is ABociaus  tongue.gif

O kokia prasmė? ax.gif Toks jau žmogaus charakteris, manau jei jau kažkam ji netinka, paprasčiausiai nekreipi dėmesio ir tiek. Aš dar norėjau kažką atrašyti į jos postą man, bet juk tik būčiau iki to pat lygio nusileidusi. Forumas viešas, gali reikštis visi. Nepatinka - išvis nereaguoji ir tiek. Juolab, kad kažkam ji tinka ir patinka.
Aš geriau jau ABočiaus patarimų ir komentarų palauksiu, bent jau matosi, kad žmogus žino ką sako.
O prasiblaškymai siūlau skandinaviškos virtuvės pavyzdėlį mirksiukas.gif
user posted image

Ir valgomasis... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 31 liepos 2008 - 13:31
QUOTE(Cobre @ 2008 07 31, 14:29)
O kokia prasmė? ax.gif Toks jau žmogaus charakteris, manau jei jau kažkam ji netinka, paprasčiausiai nekreipi dėmesio ir tiek. Aš dar norėjau kažką atrašyti į jos postą man, bet juk tik būčiau iki to pat lygio nusileidusi. Forumas viešas, gali reikštis visi. Nepatinka - išvis nereaguoji ir tiek. Juolab, kad kažkam ji tinka ir patinka.
Aš geriau jau ABočiaus patarimų ir komentarų palauksiu, bent jau matosi, kad žmogus žino ką sako.
O prasiblaškymai siūlau skandinaviškos virtuvės pavyzdėlį mirksiukas.gif
user posted image


na taip tu teisi, bet skaityt sia tema ir jos komentarus doh.gif man nerodo tos skandinaviskos virtuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 31, 14:32)
na taip tu teisi, bet skaityt sia tema ir jos komentarus  doh.gif 


99% kad ten ne JI, o JIS cool.gif Skaitydami JO komenatrus tą turėkite galvoje, tada atrodys viskas kitaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 31, 14:38)
99% kad ten ne JI, o JIS  cool.gif  Skaitydami JO komenatrus tą turėkite galvoje, tada atrodys viskas kitaip wink.gif

aa, nu jo doh.gif
Atsakyti
aš norėjau pasitarti dėl tokio dalyko:

iki virtuvės man dar toli, kokie metai laiko.
Bet jau dabar būtų gerai žinoti kur kas bus, kur reikia kokius įvadus padaryti, kaip vamzdžius išvedžioti, netgi kaip sienas geriau pastatyti (šiame etape jas dar galima stumdyti) - reikia būsimo virtuvės projekto.

Kur patartumėte kreiptis kad projektą padarytų?
Į baldų salonus?
Į kokį nors interjero dizainerį?

Kiek toks projektas galėtų kainuoti?

Bėda ta kad man nepatinka visiškai standartiniai baldai - eilė spintučių apačioj, spintutės viršuj. Norisi kitokio požiūrio į virtuvę, labiausiai patinka hanak baldai (be ne jų kaina smile.gif) .
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 31, 14:44)
aš norėjau pasitarti dėl tokio dalyko:

iki virtuvės man dar toli, kokie metai laiko.
Bet jau dabar būtų gerai žinoti kur kas bus, kur reikia kokius įvadus padaryti, kaip vamzdžius išvedžioti, netgi kaip sienas geriau pastatyti (šiame etape jas dar galima stumdyti)  - reikia būsimo virtuvės projekto.

Kur patartumėte kreiptis kad projektą padarytų?
Į baldų salonus?
Į kokį nors interjero dizainerį?

Kiek toks projektas galėtų kainuoti?

Bėda ta kad man nepatinka visiškai standartiniai baldai - eilė spintučių apačioj, spintutės viršuj. Norisi kitokio požiūrio į virtuvę, labiausiai patinka hanak baldai (be ne jų kaina smile.gif) .



as virtuves kaikuriuos baldus gaminau pagal uzsakyma,nes pas mane nestandartine viruve,daug ivairiu kampu,tai ir baldai standartinai netinka,tai gaminaus kpk firmoj http://www.kpk.lt. aisku galejo ir greiciau pagamint,bet nieko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajokliuke: 31 liepos 2008 - 13:49