Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 13:26)
Klausimas: kadangi as ir del vietos taupymo galvoju daryti spinteles iki pat virsaus tai man iskilo klausimas- o tai kaip tos spinteles pakabinamos? juk kiek esu macius, kai ne iki pat virsasu jos buna, tai spintele siek tiek kilstelejama ir poto uzkabinama.  g.gif Nezinau ar aiskiai parasiau  ax.gif
O cia kai bus iki pat virsaus,  tai nebus kaip kilsteleti

man atrodo kad tokius klausimus meistrai patys ispres mirksiukas.gif as tai nesukau galvos del to schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, nu nekantrauju ir aš savo virtuve pasigirti. Tiks sekmadienį virtuvinį susirinkom, dar net stalviršio neturim ir ne visą buitinę sustatėm, bet labai nekantrauju. Taigi prašom:
user posted image
user posted image
grindų plytelės iš arčiau:
user posted image
didysis šaldytuvas:
user posted image
user posted image
Papildyta:
sienų plytelės iš arčiau
user posted image
stalas su kėdėm (ir vaišėm jau smile.gif )
user posted image
user posted image

ten tas kur paguldytas tai gartraukis, dar jo nepakabinom. ir orkaitės su kaitlente dar neįstatėm. ji ten bus kur gartraukis guli, o šalia kriauklė.
Ai ir tų tarptų tokių nebus, nes kai patys rinkom biškį blogai sudėjom doh.gif pasirodo reikia nuo sienos daugiau atitraukti ir nebebus tarpų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 17 liepos 2008 - 18:09
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 17, 17:16)
Visi mūsų pažįstamieji yra paslėpę ir nieko g.gif


tai as ir sakau "pagal taisykles". o kaip kas jas apeina tai cia zmogaus reikalas
QUOTE(maziule @ 2008 07 17, 17:43)
bent jau pas mane padarytos tvirtos nugareles, kadangi spineles buvo prie sienu montuojamos atidarius dureles. gal suprasit ka noriu pasakyt ( is spinteliu vidaus). ir labai graziai uzdengimai ant varztu padaryta. thumbup.gif  todel tokiu atveju galima prie pat lubu jas primontuoti ir nereikia niekur kilstelt  mirksiukas.gif

o kur jus daret baldus?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 07 17, 19:02)
Sveikos, nu nekantrauju ir aš savo virtuve pasigirti. Tiks sekmadienį virtuvinį susirinkom, dar net stalviršio neturim ir ne visą buitinę sustatėm, bet labai nekantrauju. Taigi prašom:

Galutinis variantas bus labai labai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū už komplimentą 4u.gif , laukiu nesulaukiu kada pabaigsim, bet kai maniškis pats viską po darbo daro tai neina taip greitai kaip norėtųsi, nors planuojam liepos pabaigoj keltis.
Atsakyti
thumbup.gif Kryyste-> durelės labai šaunios drinks_cheers.gif kitką dar sunku vertint blush2.gif
Atsakyti
Kryyste - labai idomios ir grindu, ir sienu plyteles. Grindu sakyciau net gi labai thumbup.gif Nestandartine virtuve bus, liuks.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 07 17, 19:02)
Sveikos, nu nekantrauju ir aš savo virtuve pasigirti. Tiks sekmadienį virtuvinį susirinkom, dar net stalviršio neturim ir ne visą buitinę sustatėm, bet labai nekantrauju. Taigi prašom:


ten tas kur paguldytas tai gartraukis, dar jo nepakabinom. ir orkaitės su kaitlente dar neįstatėm. ji ten bus kur gartraukis guli, o šalia kriauklė.
Ai ir tų tarptų tokių nebus, nes kai patys rinkom biškį blogai sudėjom  doh.gif pasirodo reikia nuo sienos daugiau atitraukti ir nebebus tarpų.

O koks bus stalviršis? Šviesus? ax.gif
Man asmeniškai nepatinka viršutinių spintelių kampas, gražiau status kampas ir labai į akis krenta baltos (bent jau foto taip atrodo) lentynos spintelėje su stiklais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 16:42)
bet pagal visas taisykles negalima paslepti duju vamzdzio. ir jis neti turi buti siek tiek atitrauktas nuo sienos

Tai va todėl nesamonės pas mus ir gaunasi. Jis tikrai yra toliau nuo sienos ir mes jo į sieną nekišime,nes tam reikia projekto arba vėliau gali liūdnai baigtis unsure.gif
O problema tai tik gartraukio žarnos paslėpime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 07 17, 19:02)
Sveikos, nu nekantrauju ir aš savo virtuve pasigirti. Tiks sekmadienį virtuvinį susirinkom, dar net stalviršio neturim ir ne visą buitinę sustatėm, bet labai nekantrauju.



Plytes hmmmm wub.gif , atrodo nerealiai. Pavogsiu ideja blush2.gif
Atsakyti
as uzsisakinejau baldus is firmos "baldai laiku" ir tikrai nebrangiai gavosi. manau, kad kaina dar ir ne viskas, svarbu kokybe ir kaip sumontuojama mirksiukas.gif

o kur jus daret baldus?
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 07 18, 09:44)
Plytes hmmmm  wub.gif , atrodo nerealiai. Pavogsiu ideja  blush2.gif

drinks_cheers.gif man ir plyteles nerealiai patiko thumbup.gif Kazkiap, kai parduotuvei ziurinejau kazka panasaus, tai net i galva neatejo, kad sitoks vaizdelis grazus gali gautis wub.gif
As ir pavogsiu blush2.gif
Atsakyti