Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 23:14)
dar viena atsirado agente.
tu paskaityk ka as parasiau tada pulk as nieko cia blogo neparasiau

Blogo gal ir nieko neparašei bet kokiais žodžiais visa tai išsakoma doh.gif

QUOTE(a79 @ 2008 07 28, 23:49)
Miargos, ko jūs kimbat prie linuxe1981 mirksiukas.gif Paadvokatausiu, nors nieks ir neprašo: nors ji kartais ir per aštriai savo nuomonę išdėsto, bet dažnai ji būna teisinga  4u.gif

Prie jos niekas nekimba ir pritariu, kad ji tikrai žino daug, gali patarti, bet bendraujant su žmonėm reikia nepamiršti mažų mažiausiai pagarbos, o frazės "nesiseilėk" tikrai damuša
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 07 29, 00:19)
Nu mano gartraukis pats is aliuminio ir stiklo. Ir nieko. Nuvalau ir tiek.

Merginos nesizavekit tom liftinem durelem. Jos pas mus buvo "in" pries 4-5metus. Kai(pries 3m) rimtoj gamintoju firmoj uzsisakinejom baldus tai jie mums patare jokiu budu ju nedeti, nes tie pakelejai greitai genda. Mes darem tik viena spintele su liftinem durelem, kurioj paslepta mikrobangine. Kuri palyginus labai retai naudojama.

o čia tos liftinės vadinamos, kur į viršų atsidarinėja?
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 07 28, 22:20)
Macarena, jėgiškos orkaitės  thumbup.gif


Aciu blush2.gif


QUOTE(Viktorijag @ 2008 07 28, 23:19)
na orkaite tai faina bet jau toookia svari  drinks_cheers.gif  as cia bandziau klausti del tu orkaiciu tai man niekas neatsake nes negalejau apsispresti aukstai ar zemai deti tai pasilikau ties tuo variantu kad zemai statysiu nes as tai nesu labai labai pedante tai negalesiu taip jau ja scyriai valyti o orkaiteje as megstu labai viska kepti tai kad man maziau darbo o kitiem maziau akis  badytu nusprendziau deti zemai  rolleyes.gif




Matai, as irgi nesu pedante, tai bent nufotkinau taip, kad nesimatytu purvu lotuliukas.gif O jei rimtai, orkaite naudojuosi beveik kasdien, kadangi ji su mikrobange, tai sildau maista, o pagal tikraja paskirti naudoju koki karta ar 2 i 2 savaites mirksiukas.gif Tai nesunku ir isvalyti, jei kas prikepa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 07 29, 00:19)
Nu mano gartraukis pats is aliuminio ir stiklo. Ir nieko. Nuvalau ir tiek.

Merginos nesizavekit tom liftinem durelem. Jos pas mus buvo "in" pries 4-5metus. Kai(pries 3m) rimtoj gamintoju firmoj uzsisakinejom baldus tai jie mums patare jokiu budu ju nedeti, nes tie pakelejai greitai genda. Mes darem tik viena spintele su liftinem durelem, kurioj paslepta mikrobangine. Kuri palyginus labai retai naudojama.


nepamirskit, kad liftines (pasikeliancios) dureles uzima nemazai vietos spinteles nugareleje, o susistumiancios (armonikele) uzima vietos is tos puses i kuria sustumiamos.
Atsakyti
na va, dabar galvoju, kaip daryti, kad būtų gerai g.gif O pas ką yra jau tos liftinės, tai jos tikrai tokios nepatvarios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 29, 09:38)
nepamirskit, kad liftines (pasikeliancios) dureles uzima nemazai vietos spinteles nugareleje, o susistumiancios (armonikele) uzima vietos is tos puses i kuria sustumiamos.


jei liftinem vadinamos tos, kur pasikelia i virsu, tai pakelus jas i virsu jos nesustumia i spinteles vidu, o lieka isoreje, palei lubas. O pakelimo mechanizmai yra spinteliu sonuose mirksiukas.gif
Cia as kalbu apie tokias g.gif
user posted image


QUOTE(*Maja* @ 2008 07 29, 09:56)
na va, dabar galvoju, kaip daryti, kad būtų gerai  g.gif  O pas ką yra jau tos liftinės, tai jos tikrai tokios nepatvarios?  g.gif


Reikia klausti tu, kas turi tokias spinteles, minimum pora metu. mirksiukas.gif As kol kas tik apie 4 men naudojuosi ( ir tai dabar susibalamutinau, kokios pas mane: liftines ar kokios kitokios) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 23:39)
kas importuoja?
kur pirkti?  smile.gif
o cia jos naujiena ar kaip?
kad ne visur ju yra.

naujiena,2008m spalvu paletėj.nežinau,kas importuoja, žinau,kad pas MB yra paletėj smile.gif
Atsakyti
Na pas mane turetu buti ne tokios, kaip cia nuotraukoj, o paprasati i virsu atsidarancios, .
As ir susimaisiau, kur kurios lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif matau Emrata yra, gal gali pasakyt kokio plocio pas tave stalciai is kaires prie orkaites? ax.gif
Atsakyti
moteros patarkite jau reikia uzsakineti virtuve nes galu gale issirinkau sau priimtina varianta tik dar laukia beda su spalvom kai baldininkai atvaziuos lotuliukas.gif
man db galva skauda del tu cargo ar kaip ten jie vadinasi darysiu is abieju orkaites sonu tai kaip geriau viena daryti ale ranksluostine kita su tais krepsiukais ar ta ranksluostine nereikalinga ir geriau abu su krepsiukais g.gif gal kas turi ir gali patarti del patogumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 29, 09:30)
Sveikos  4u.gif  matau Emrata yra, gal gali pasakyt kokio plocio pas tave stalciai is kaires prie orkaites?  ax.gif

jei neklystu tai 60 cm
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 07 28, 22:17)
kriauklės padėtis klaiki  cool.gif  atsiprašau už tokį žodį, bet pas mano tėvus taip padaryta tai keikias visi kas ten bando kanors plaut  cool.gif

O kodėl? Pas kaimynę taip yra,tik gal ne visiškai jau į kampą remiasi tas likęs kriauklės galas,bet viskas OK ir nieko baisau,aš ploviau ax.gif

QUOTE(*Maja* @ 2008 07 29, 09:56)
na va, dabar galvoju, kaip daryti, kad būtų gerai  g.gif  O pas ką yra jau tos liftinės, tai jos tikrai tokios nepatvarios?  g.gif

Mane ir nuo tų pasikeliančių atkalbino,nes ir sakė kad nelaiko 4u.gif
Atsakyti