Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Macarena @ 2008 07 28, 11:47)
Prasau  4u.gif Paspausk ant nuotraukos, issididins  mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

na orkaite tai faina bet jau toookia svari drinks_cheers.gif as cia bandziau klausti del tu orkaiciu tai man niekas neatsake nes negalejau apsispresti aukstai ar zemai deti tai pasilikau ties tuo variantu kad zemai statysiu nes as tai nesu labai labai pedante tai negalesiu taip jau ja scyriai valyti o orkaiteje as megstu labai viska kepti tai kad man maziau darbo o kitiem maziau akis badytu nusprendziau deti zemai rolleyes.gif

QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 21:05)
Sveikutes, gavau šiandien projektukus galimos virtuves pagal musu ismatavimus ir nezinau, kuris variantas butu geriausias, tai ilindau, gal savo nuomone isakysit,

na pas mane galvos skausmas ir su tais variantais bet jau as tai gartrauki darausi imontuojama o ir jokiu atviru dureliu nedarau man svarbu tik maziau valyti nes ir taip laiko neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 23:06)
Ir dar dėl staliuko norėjau paklausti...  blush2.gif Kadangi virtuvė nėra didelė, planavom lyg baro staliuka 4 asmenims uzsakyti, nes valgomasis stalas pas mus nelabai jau tilptų o ir virtuvę visą užgriozdintų, o man norisi erdvės, gal kokių pasiūlymų turit o gal kas naudojates baro staliuku kad ir atsisėdus prie jo pavalgyti. Nes nežinau ar patogu prie jo būtų  unsure.gif

kiekvienam pagal savus įpročius wink.gif Pagrindas, į kurį labiausiai kreipčiau dėmesį, ar vaikams saugu/patogu bus valgyt. Jei jau pakankamai dideli ir nėra tikimybės, kad jie nusivers, kodėl gi ne - sutaupysi vietos. Dar vienas dalykas, kokie šeimynoj įpročiai. Jei tik pavalgyt ir ne po kelis patiekalus vienu prisėdimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 28 liepos 2008 - 22:25
QUOTE(mallena @ 2008 07 28, 23:18)
del praktiskumo - tai cia senas mitas, kai garintuvai del grozio kabejo ax.gif

pas mane televizorius ant garintuvo, stiklai aliuminio reme salia, tai nera nei vieno riebaliuko (jau pora metu), svarbu dulkes nuvalyt kai viska valai aplink ir viskas, ir zinoma naudot garintuva pagal paskirti. Na dar gal kokios kavines virtuvej nerekomenduociau  biggrin.gif


na jo be dulkiu niekur neapseisi.
o kas kiek laiko valai? rolleyes.gif
Atsakyti
man pačiai gal labiau 3 variantas, tik durelem virsutines spinteles ne per pus, o kad istisos butu (cia apie paskutine )

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 23:17)
nea as apie leksciu dziovykla. kurioj spintelej ji bus?

leksčiu bus kampine dziovykla
Papildyta:
karsta.gif atrodo vaizdas aiškėja, kas būtų geriausiai blush2.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 22:20)
na jo be dulkiu niekur neapseisi.
o kas kiek laiko valai? rolleyes.gif


valau tiek, kiek reikia, kad namie svaru butu. Tiesiog nieko nepraktisko tame nematau.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 23:21)
man pačiai gal labiau 3 variantas, tik durelem virsutines spinteles ne per pus, o kad istisos butu (cia apie paskutine )
leksčiu bus kampine dziovykla


tai ten tik 1 dureles? ar ne?
man noretusi dideles, chromuotos dziovyklos, tiesiai virs kriaukles. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 23:26)
tai ten tik 1 dureles? ar ne?
man noretusi dideles, chromuotos dziovyklos, tiesiai virs kriaukles.  tongue.gif

kaip pagal pabraizyma suprantu, kad ten bus 2 dureles, tik galvoju kaip jos atsidays, ar kaip vadinama "garmoškė: ar viena į viena, kita i kita puse.

O su noriais, tai pas mane ju ir buvo, kol neismatavo ir nesusiaurino ju lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gaila, bet ka darysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 20:59)
R3080-legno ciemne
R3082 legno jasne
hmm lietuvoj yra tokiu ploksciu?

yra yra
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2008 07 28, 23:38)

kas importuoja?
kur pirkti? smile.gif
o cia jos naujiena ar kaip?
kad ne visur ju yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 28 liepos 2008 - 22:42
Pasisakysiu apie baro stalą ir vaikus mirksiukas.gif
PAs mane bute buvo baro stalas... tai nei patogu labai, nei ne... bendravimo priemonė ir tiek. Po viena valgyt galima, visai kompanijai šiek tiek sunkiau rolleyes.gif O dėl vaikų, tai kol mano didžiajam buvo iki 2 m., tai baro stalas buvo geraiusia vieta jam pasodint. Toj prisegamoj kėdutėj (galėsiu paieškot foto, jei neaišku apie kokią kalbu), sėdėdavo ir kojom tabaluodavo. O kai ūgtelėjo, bet dar prie baro stalo buvo per žioplas sėdėt, turėjo "savo" stalą.
Ir geresnės vietos, nei ta prisegama kėdutė prie baro, neradau vaikui pasodint, iš jos beveik neįmano išlipt, nes nėr kur atsispirt lotuliukas.gif Bet statyt baro stalą tik dėl vaiko... irgi biškį nesusipratimas lotuliukas.gif
Reziumė: turėdama nors kiek daugiau vietos - statyčiau normalų stalą 4u.gif

Miargos, ko jūs kimbat prie linuxe1981 mirksiukas.gif Paadvokatausiu, nors nieks ir neprašo: nors ji kartais ir per aštriai savo nuomonę išdėsto, bet dažnai ji būna teisinga 4u.gif

Gyvenkim draugiškai mirksiukas.gif
Tikiuos kad jau kitą savaitę galėsit mano virtuvę GIRTI Visos perskaitėt, ką turėsit daryt, kai a79 savo virtuvę pristatys? Tada tvarka lotuliukas.gif
Juokauju, bet šiaip tai ... nepersistenkit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 22:03)
1 Sakyciau perdaug tu aliuminiu dureliu. O kam ta spinta? Mazai darbastalio bus.
2 nereikalinga ta atvira spintele. Noretusi rysio tarp pakabinamu spinteliu abiejose gartraukio pusese. Ten galima kelias atviras lentynas padaryti. Zinau kad ten rinksis dulkes t.t. ir panasiai, bet nors bus rysys. Nematau kur butu dziovyklai vieta.
3 panasiai kaip ir 2 tik nepatiko man tos krastines atidaromos i virsu spinteles dureles.

O jei sumazintum kriaukles spintele gal tilptu skalbykle ir kitoj pusej kur spinta 1 var.
Hmm stiklas ir aliuminis prie pat gartraukio gal irgi nera labai praktiska.
Na ir nemanau, kad verta sita komplekta daryti kampu, kai kampas toks mazas.

P.S.
tik nieko nepriimk asmeniskai cia tik mano nuomone.  lotuliukas.gif


Nu mano gartraukis pats is aliuminio ir stiklo. Ir nieko. Nuvalau ir tiek.

Merginos nesizavekit tom liftinem durelem. Jos pas mus buvo "in" pries 4-5metus. Kai(pries 3m) rimtoj gamintoju firmoj uzsisakinejom baldus tai jie mums patare jokiu budu ju nedeti, nes tie pakelejai greitai genda. Mes darem tik viena spintele su liftinem durelem, kurioj paslepta mikrobangine. Kuri palyginus labai retai naudojama.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 28, 23:49)
Paadvokatausiu


aciu tau mirksiukas.gif
Atsakyti