Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Dėkui merginos už jūsų nuomonę, tikrai labai svarbi ji, bandysim kažkaip bandyti pakoreguoti kai ką smile.gif
QUOTE(vasara77 @ 2008 07 28, 22:16)
Maja, man labiau patinka 2 ir 3 variantai. Gal net 2 labiau. Tik man noretusi dvigubu stikliniu spinteliu gal virs skalbykles.
Del gartraukio... Mano nuomone, gartraukis - yra ne tik butinas daiktas virtuveje, bet ir grazus akcentas ar puosmena (as uz neimontuojamus gartraukius  thumbup.gif4u.gif

O del kriaukles... tai ji turi but kampine, jei jau taip i kampa dedama. Tik ar taip imanoma, kai ten ne spintele, o skalbykle?  g.gif

Ten pas mus skalbyklė, nes aš ir norėjau kampinės kriaulės, tik pagal išmatavimus neužtektų jai vietos unsure.gif

QUOTE(akvilyte @ 2008 07 28, 22:17)
kriaukl4s pad4tis klaiki  cool.gif  atsiprašau už tokį žodį, bet pas mano tėvus taip padaryta tai keikias visi kas ten bando kanors plaut  cool.gif
nieko blogo  bigsmile.gif  man labai patinka  thumbup.gif  atsitrauki ir pamatai visą asortimentą  thumbup.gif  liux  bigsmile.gif

Vat kriauklė man ir nelabai patinka toje vietoje, bet nežinau kur kišti dar galima būtų ją verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 28, 21:36)
Nagi PAGALIAU parodyk savo virtuve. bigsmile.gif  Ar tu jos is vis neturi? schmoll.gif  schmoll.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



neturiu.
as net namu neturiu.
ant konteinerio pasidedu leptopa ir rasau jums zinutes. lotuliukas.gif
istikro neturiu dar kuom girtis. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 21:05)
Sveikutes, gavau šiandien projektukus galimos virtuves pagal musu ismatavimus ir nezinau, kuris variantas butu geriausias, tai ilindau, gal savo nuomone isakysit, bus lengviau pasispresti  blush2.gif  blush2.gif
user posted image


1 Sakyciau perdaug tu aliuminiu dureliu. O kam ta spinta? Mazai darbastalio bus.
2 nereikalinga ta atvira spintele. Noretusi rysio tarp pakabinamu spinteliu abiejose gartraukio pusese. Ten galima kelias atviras lentynas padaryti. Zinau kad ten rinksis dulkes t.t. ir panasiai, bet nors bus rysys. Nematau kur butu dziovyklai vieta.
3 panasiai kaip ir 2 tik nepatiko man tos krastines atidaromos i virsu spinteles dureles.

O jei sumazintum kriaukles spintele gal tilptu skalbykle ir kitoj pusej kur spinta 1 var.
Hmm stiklas ir aliuminis prie pat gartraukio gal irgi nera labai praktiska.
Na ir nemanau, kad verta sita komplekta daryti kampu, kai kampas toks mazas.

P.S.
tik nieko nepriimk asmeniskai cia tik mano nuomone. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 22:32)
neturiu.
as net namu neturiu.
ant konteinerio pasidedu leptopa ir rasau jums zinutes. lotuliukas.gif
istikro neturiu dar kuom girtis.  tongue.gif

Mane auklėjo taip: jei gali tik kritikuoti, tai išvis patylėk. Rėkti, kad viskas š... gali bet kas. Kai turėsi nors vieną rimtą pasiūlymą, kaip pakeisti tą š..., tada ateik ir reikškis. g.gif
Žiūriu, kiekviena tema turi savo rėksnį, kaip ir kiekvienas kaimas savo Jonelį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 28 liepos 2008 - 22:08
Ir dar dėl staliuko norėjau paklausti... blush2.gif Kadangi virtuvė nėra didelė, planavom lyg baro staliuka 4 asmenims uzsakyti, nes valgomasis stalas pas mus nelabai jau tilptų o ir virtuvę visą užgriozdintų, o man norisi erdvės, gal kokių pasiūlymų turit o gal kas naudojates baro staliuku kad ir atsisėdus prie jo pavalgyti. Nes nežinau ar patogu prie jo būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 10:04)
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Nu grazi virtuve. Pas tave taip blizganti? drinks_cheers.gif
Saldytuva daryciau tik integruota ir prie jo dar tokio pat aukscio papildoma spinta(matau vietos uztenka). Siulau papildoma spinta, nes isbaigciau atrodys, o ne vienisa-didesne saldytuvo spinta.
Nu bet gartraukis. Tai ne. Nepyk, nes tai mano nuomone. Dar is arti jis nieko atrodo, bet nuotraukoje, kur matosi daugiau erdves, jis man kaip koks trukdis atrodo, nes permasyvus. Kaip prancuzai sako maziau yra daugiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 23:03)
1 Sakyciau perdaug tu aliuminiu dureliu. O kam ta spinta? Mazai darbastalio bus.
2 nereikalinga ta atvira spintele. Noretusi rysio tarp pakabinamu spinteliu abiejose gartraukio pusese. Ten galima kelias atviras lentynas padaryti. Zinau kad ten rinksis dulkes t.t. ir panasiai, bet nors bus rysys. Nematau kur butu dziovyklai vieta.
3 panasiai kaip ir 2 tik nepatiko man tos krastines atidaromos i virsu spinteles dureles.

O jei sumazintum kriaukles spintele gal tilptu skalbykle ir kitoj pusej kur spinta 1 var.
Hmm stiklas ir aliuminis prie pat gartraukio gal irgi nera labai praktiska.
Na ir nemanau, kad verta sita komplekta daryti kampu, kai kampas toks mazas.

P.S.
tik nieko nepriimk asmeniskai cia tik mano nuomone.  lotuliukas.gif

ne ne, viskas gerai, man tinka bet koks žodis smile.gif mirksiukas.gif

1. del pirmo jau kaip ir apsisprendus, kad tos spintos nebus, nereikia man jos
2. apie pakabinamas spinteles tikrai pagalvosiu ir pasiulysiu projektuotojui, paziuresiu kaip atrodys, o džiovykla, tai bus ten kur skalbimo masina, prie kriaukles, is sono, nelabai matosi tik berėžinuke. (jei apie rankšluostine čia ejo kalba)
3. tu dvieju dureliu ir nebus, bus vienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 19:59)
nusivalyk seiles ir nesitaskyk cia as tik parasiau savo nuomone.



Ohoooo zargonas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 28, 23:05)
Mane auklėjo taip: jei gali tik kritikuoti, tai išvis patylėk. Rėkti, kad viskas š... gali bet kas. Kai turėsi nors vieną rimtą pasiūlymą, kaip pakeisti tą š..., tada ateik ir reikškis.  g.gif
Žiūriu, kiekviena tema turi savo rėksnį, kaip ir kiekvienas kaimas savo Jonelį...


dar viena atsirado agente.
tu paskaityk ka as parasiau tada pulk as nieko cia blogo neparasiau, tik pasakiau kad man nepatiko tai ka pamaciau tose nuotraukose. tu atsimerk pasizek kur tu matei kad ant dureliu taip rankeneles detu. vienose 4cm nuo krasto kitoj 1 cm.
http://www.nauriobal...u virtuve 3.jpg

ir isvis kas ce per agente busi kodel 009?
kodel ne 006 arba 033?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 22:06)
Ir dar dėl staliuko norėjau paklausti...  blush2.gif

Man tai labai rūpi, kuris tau variantas iš tų 3 arčiau širdies blush2.gif? O baro staliukas, ar teisingai suprantu, toks kaip bariukas primontuotas prie sienos? Jei taip, tai kiek žinau, paprastai nelabai prie tokio valgo, nes nelabai patogu, bet naudoja kaip darbastalį. O kodėl skubėt, gi galima pasigamint virtuvę, tada matysi realiai kas ir kaip ir matysis aiškiau ar patogu mirksiukas.gif.

Oops, dalį jau ir atsakei cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gotish: 28 liepos 2008 - 22:20
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 23:11)
ne ne, viskas gerai, man tinka bet koks žodis  smile.gif  mirksiukas.gif

1. del pirmo jau kaip ir apsisprendus, kad tos spintos nebus, nereikia man jos
2. apie pakabinamas spinteles tikrai pagalvosiu ir pasiulysiu projektuotojui, paziuresiu kaip atrodys, o džiovykla, tai bus ten kur skalbimo masina, prie kriaukles, is sono, nelabai matosi tik berėžinuke. (jei apie rankšluostine čia ejo kalba)
3. tu dvieju dureliu ir nebus, bus vienos  4u.gif



nea as apie leksciu dziovykla. kurioj spintelej ji bus?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 22:03)
Hmm stiklas ir aliuminis prie pat gartraukio gal irgi nera labai praktiska.
Na ir nemanau, kad verta sita komplekta daryti kampu, kai kampas toks mazas.



del praktiskumo - tai cia senas mitas, kai garintuvai del grozio kabejo ax.gif

pas mane televizorius ant garintuvo, stiklai aliuminio reme salia, tai nera nei vieno riebaliuko (jau pora metu), svarbu dulkes nuvalyt kai viska valai aplink ir viskas, ir zinoma naudot garintuva pagal paskirti. Na dar gal kokios kavines virtuvej nerekomenduociau biggrin.gif
Atsakyti