Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

R3080-legno ciemne
R3082 legno jasne
hmm lietuvoj yra tokiu ploksciu?
kur?
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2008 07 28, 10:43)
Nepulk peikti nieko nežinodama. Dizainerio jie neturi, todėl baldai tokie, kokių žmonės patys nori. Jei norėtų dizainerio padarytų baldų, manau nueitų į firmą, kuri jį turi ir ten gamintusi arba pasidarytų savo projektą (galima ir pas dizainerį nusipirkti, nematau čia problemos). Reikalauti, kad tas pats žmogus ir projektus gerus darytų ir baldus kokybiškai, manau nelabai realu. Tikiu, kad tokių yra, bet dauguma dirba tik tą darbą, kurį geriausiai moka. Na, gal tu apart savo kandžių neapgalvotų replikų, dar moki ir baldus daryti ir originalius projektėlius braižyti g.gif . Manęs čia paklausė pas ką darausi, o ne kas man suprojektavo virtuvę. Tavo siūlymai manęs absoliučiai nedomina, nes smulkmenos ir be tavo patarimų jau aptartos. Žmogus, darantis man baldus, labai malonus ir taktiškas (skirtingai negu tu), savo nuomonės neperša, rankenėlių savo nuožiūra nededa.
Šiai, galėtum su komentarais ir ramiau, ypač tada, kai komentuoti niekas neprašo, o ir patarinėti taip pat. Jei merginos nori komentarų, tai įmeta projektėlius arba jau padarytus baldelius. Vat ten ir prašom reikštis pilnu tempu. O šiuo atveju, manęs paklausė kur darausi, aš pasakiau, nei daugiau, nei mažiau.
Ir dar apie virtuvių nuotraukas mano įdėtame puslapyje. Kiek žinau, tas nuotraukas, dažnai net ne jis pats daro. Todėl ir kokybė jų deja, deja schmoll.gif  Vieną iš tų virtuvių matėtė ir virtuvių temoje ir net labai gyrėte tongue.gif . O kai įdėjo į puslapį, tai aš jų nepažinau, ir vien dėl ne itin kokybiško internetinio puslapio meistriukas manęs visai "neužkabino". Pas jį daryti nutariau dėl:
1.Tiko kokybė (pamačiau padarytą virtuvę, tik tada paaiškėjo, kad jo puslapį jau buvau mačiusi anksčiau)
2.Rekomendacija
3.Tiko kaina
4.Tiko pagaminimo terminas
5.Labai gera bendrauti (man tai labai svarbu)
Dabar pasakyk, kodėl turėčiau rinktis kurį nors kitą??
O kur tavo suprojektuotos virtuvės? Kur puslapiukas, kuriame galima pažiūrėti tavo darbus. Gal jau rašei kada, bet tik aš praleidau. Tai gal pakartotum dar kartą. Būčiau labai dėkinga.


nusivalyk seiles ir nesitaskyk cia as tik parasiau savo nuomone.
jau geriau jokio puslapio negu toks. tai tik mano nuomone.
jau geriau be virtuves nei virtuve su aliuminem durelem apacioj t.t. ir pan.
galeciau tai vardinti visa nakti.
o tau kas? didybes manija? ko cia priimi viska asmeniskai?
nieks tau nieko blogo nelinki. atsipalaiduok.

Atsakyti
Sveikutes, gavau šiandien projektukus galimos virtuves pagal musu ismatavimus ir nezinau, kuris variantas butu geriausias, tai ilindau, gal savo nuomone isakysit, bus lengviau pasispresti blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
O indaploves vieta kitur negaletu buti. Manau, bus labai nepatogu is kriaukles imti indus (juk daznai likucius reik nuplauti) ir deti i indaplove. Beje, ji turi buti bent 5 cm atitraukta (deda juostele plokstes), nes kitaip atsidarinedama klius uz rankeneliu. Man prie sirdies treciasis variantas. Atviros lentynos ir stiklines dureles yra grazu ir stilinga, bet atima is seimininkes brangu laika joms valyti ir panasiai. Gal pagalvokit apie galimybe sukeisti su kazkuria kita spintele. Beje, kazi kaip ziuresis indaplove is sona? ar nebus kokiu slangeliu matyti? garintuva turiu imontuojama ir siandien balsuociau tik uz toki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 28, 20:59)
R3080-legno ciemne
R3082 legno jasne
hmm lietuvoj yra tokiu ploksciu?
kur?
Papildyta:
nusivalyk seiles ir nesitaskyk cia as tik parasiau savo nuomone.
jau geriau jokio puslapio negu toks. tai tik mano nuomone.
jau geriau be virtuves nei virtuve su aliuminem durelem apacioj t.t. ir pan.
galeciau tai vardinti visa nakti.
o tau kas? didybes manija? ko cia priimi viska asmeniskai?
nieks tau nieko blogo nelinki. atsipalaiduok.

Nagi PAGALIAU parodyk savo virtuve. bigsmile.gif Ar tu jos is vis neturi? schmoll.gif schmoll.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 07 28, 21:33)
O indaploves vieta kitur negaletu buti. Manau, bus labai nepatogu is kriaukles imti indus (juk daznai likucius reik nuplauti) ir deti i indaplove. Beje, ji turi buti bent 5 cm atitraukta (deda juostele plokstes), nes kitaip atsidarinedama klius uz rankeneliu. Man prie sirdies treciasis variantas. Atviros lentynos ir stiklines dureles yra grazu ir stilinga, bet atima is seimininkes brangu laika joms valyti ir panasiai. Gal pagalvokit apie galimybe sukeisti su kazkuria kita spintele. Beje, kazi kaip ziuresis indaplove is sona? ar nebus kokiu slangeliu matyti? garintuva turiu imontuojama ir siandien balsuociau tik uz toki smile.gif

Ten pas mus skalbimo masina stovi, indaploves neturesim, o kriaukle gal bus normaliai padaryta, gal tik sitam projektuke nesimato taip g.gif

O koks pas tave garintuvas, nes mes galvojam ir slepti ji po spintele, nes tos dvi spinteles labai atitrukusios atrodo tada g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif noriu Jusu pasiklausti ar 90 cm stalciai yra labai nepatvarus, gal pavardinkit ju pliusus ir minusus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 28, 20:52)
Sveikos mergaites 4u.gif  noriu Jusu pasiklausti ar 90 cm stalciai yra labai nepatvarus, gal pavardinkit ju pliusus ir minusus  smile.gif

Nepatvarūs tokiu atveju, jei paprasti bėgeliai. Tada stalčių šonai būna ploni tokie ir lyginant su brangesniais neišvaizdūs. O su guoliniais bėgeliai, kurie turi dar ir vadinamą tylų uždarymą ir pritraukimą, galima drąsiai, baldų gamintojai paprastai turi tokias lenteles, kur surašyta, iki kokio pločio stalčiai su tam tikrais bėgeliais patvarūs. Būna ir platesniems. O firmos stalčių šonų su tais rimtesniais bėgeliais "Hettich", "Blum", "Mepla", dar rekomenduoju "Grass"-kiek teko susidurti tikrai kokybiški ir nepermokėsit vien už vardą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 07 28, 22:06)
Nepatvarūs tokiu atveju, jei paprasti bėgeliai. Tada stalčių šonai būna ploni tokie ir lyginant su brangesniais neišvaizdūs. O su guoliniais bėgeliai, kurie turi dar ir vadinamą tylų uždarymą ir pritraukimą, galima drąsiai, baldų gamintojai paprastai turi tokias lenteles, kur surašyta, iki kokio pločio stalčiai su tam tikrais bėgeliais patvarūs. Būna ir platesniems. O firmos stalčių šonų su tais rimtesniais bėgeliais "Hettich", "Blum", "Mepla", dar rekomenduoju "Grass"-kiek teko susidurti tikrai kokybiški ir nepermokėsit vien už vardą  mirksiukas.gif

aciu labai uz atsakyma, pas mus bus Grass begeliai g.gif tai sakot galim drasiai daryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 20:05)
Sveikutes, gavau šiandien projektukus galimos virtuves pagal musu ismatavimus ir nezinau, kuris variantas butu geriausias, tai ilindau, gal savo nuomone isakysit, bus lengviau pasispresti  blush2.gif  blush2.gif

Kas liečia grožį, tai man dailiausias pirmas variantas. Bet patariu su tom durelėm kur į viršų atsikelia pasibandyt kaip su pasiekimu, ar dėsit ten mažiau naudojamus? Nes, pvz., aš nepasiekiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 07 28, 21:09)
aciu labai uz atsakyma, pas mus bus Grass begeliai  g.gif  tai sakot galim drasiai daryt  bigsmile.gif

Bet turėkit omeny, kad jų būna irgi skirtingų, t.y., net ir "Grass" gali būt parasti, o tie rimtesni, tai irgi yra kelių pozicijų, žodžiu, kuo brangesni, aišku, tuo daugiau privalumų, tuo daugiau funkcijų.
Atsakyti
Maja, man labiau patinka 2 ir 3 variantai. Gal net 2 labiau. Tik man noretusi dvigubu stikliniu spinteliu gal virs skalbykles.
Del gartraukio... Mano nuomone, gartraukis - yra ne tik butinas daiktas virtuveje, bet ir grazus akcentas ar puosmena (as uz neimontuojamus gartraukius thumbup.gif ) 4u.gif

O del kriaukles... tai ji turi but kampine, jei jau taip i kampa dedama. Tik ar taip imanoma, kai ten ne spintele, o skalbykle? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 28 liepos 2008 - 21:20
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 28, 21:05)
Sveikutes, gavau šiandien projektukus galimos virtuves pagal musu ismatavimus ir nezinau, kuris variantas butu geriausias, tai ilindau, gal savo nuomone isakysit, bus lengviau pasispresti  blush2.gif  blush2.gif

kriaukl4s pad4tis klaiki cool.gif atsiprašau už tokį žodį, bet pas mano tėvus taip padaryta tai keikias visi kas ten bando kanors plaut cool.gif

QUOTE(tuliaa @ 2008 07 28, 21:52)
Sveikos mergaites 4u.gif  noriu Jusu pasiklausti ar 90 cm stalciai yra labai nepatvarus, gal pavardinkit ju pliusus ir minusus  smile.gif

nieko blogo bigsmile.gif man labai patinka thumbup.gif atsitrauki ir pamatai visą asortimentą thumbup.gif liux bigsmile.gif
Atsakyti
Macarena, jėgiškos orkaitės thumbup.gif
Atsakyti