Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 26, 16:26)
tai visa laime kad projekta pasidarei pati. bet siulyciau dar jei neaptaret visu smulkmenu vaziuok ir viska iki smulmenu aptarkit bu dar sudes rankeneles tas vingiuotas (sliekai) ir dar visas staciai. na nzn apie ta puslapi tikrai nieko nesakysiu apie nuotraukas irgi tyliu. bet manau kad ju dizaineriui kazkas negerai. smile.gif

Nepulk peikti nieko nežinodama. Dizainerio jie neturi, todėl baldai tokie, kokių žmonės patys nori. Jei norėtų dizainerio padarytų baldų, manau nueitų į firmą, kuri jį turi ir ten gamintusi arba pasidarytų savo projektą (galima ir pas dizainerį nusipirkti, nematau čia problemos). Reikalauti, kad tas pats žmogus ir projektus gerus darytų ir baldus kokybiškai, manau nelabai realu. Tikiu, kad tokių yra, bet dauguma dirba tik tą darbą, kurį geriausiai moka. Na, gal tu apart savo kandžių neapgalvotų replikų, dar moki ir baldus daryti ir originalius projektėlius braižyti g.gif . Manęs čia paklausė pas ką darausi, o ne kas man suprojektavo virtuvę. Tavo siūlymai manęs absoliučiai nedomina, nes smulkmenos ir be tavo patarimų jau aptartos. Žmogus, darantis man baldus, labai malonus ir taktiškas (skirtingai negu tu), savo nuomonės neperša, rankenėlių savo nuožiūra nededa.
Šiai, galėtum su komentarais ir ramiau, ypač tada, kai komentuoti niekas neprašo, o ir patarinėti taip pat. Jei merginos nori komentarų, tai įmeta projektėlius arba jau padarytus baldelius. Vat ten ir prašom reikštis pilnu tempu. O šiuo atveju, manęs paklausė kur darausi, aš pasakiau, nei daugiau, nei mažiau.
Ir dar apie virtuvių nuotraukas mano įdėtame puslapyje. Kiek žinau, tas nuotraukas, dažnai net ne jis pats daro. Todėl ir kokybė jų deja, deja schmoll.gif Vieną iš tų virtuvių matėtė ir virtuvių temoje ir net labai gyrėte tongue.gif . O kai įdėjo į puslapį, tai aš jų nepažinau, ir vien dėl ne itin kokybiško internetinio puslapio meistriukas manęs visai "neužkabino". Pas jį daryti nutariau dėl:
1.Tiko kokybė (pamačiau padarytą virtuvę, tik tada paaiškėjo, kad jo puslapį jau buvau mačiusi anksčiau)
2.Rekomendacija
3.Tiko kaina
4.Tiko pagaminimo terminas
5.Labai gera bendrauti (man tai labai svarbu)
Dabar pasakyk, kodėl turėčiau rinktis kurį nors kitą??
O kur tavo suprojektuotos virtuvės? Kur puslapiukas, kuriame galima pažiūrėti tavo darbus. Gal jau rašei kada, bet tik aš praleidau. Tai gal pakartotum dar kartą. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 28, 10:43)
Šiai, galėtum su komentarais ir ramiau, ypač tada, kai komentuoti niekas neprašo, o ir patarinėti taip pat.

drinks_cheers.gif Visiškai pritariu mirksiukas.gif Net neįdomu skaityt šią temą darosi, kai vienas žmogus taip intensyviai lenda į eterį, reikia nereikia ir dar su kandžiom replikom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 27, 20:01)
Mano pakelta, ir atsidaro kaip stalcius. Man labai patogu  thumbup.gif



labai idomu pasidare, kazhin kur galima butu pazhiureti ishkelta orkaite su stalchiumi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2008 07 28, 12:01)
drinks_cheers.gif Visiškai pritariu  mirksiukas.gif Net neįdomu skaityt šią temą darosi, kai vienas žmogus taip intensyviai lenda į eterį, reikia nereikia ir dar su kandžiom replikom  doh.gif

Vat būtent.Jei būčiau įdėjusi nuorodą ir parašiusi, kad šioje įmonėje gaminami labai gražūs ir originalūs darbai, tada jau prašau, bet kokie, geri ar blogi žodžiai į tokį mano pasisakymą būtų vietoje. Dabar buvo įdėta tik nuoroda, nes klausė kur gaminuosi. Jei kas galit pasakyti kažką apie darbo kokybę, manau tikrai naudinga būtų tokia info. Gal kažkam blogai padarė. Aš kol kas jo nerekomenduoju, blogus arba gerus žodžius galėsiu pasakyti vėliau, kai baldelius jau turėsiu. Laidyti liežuvį aš tikrai moku tongue.gif , bet džiaugiuosi, kad su laiku išmokau jį laidyti kada reikia ir kur reikia. Ir linux to paties linkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 liepos 2008 - 10:13
QUOTE(X-iuke @ 2008 07 28, 11:07)
labai idomu pasidare, kazhin kur galima butu pazhiureti ishkelta orkaite su stalchiumi?  g.gif



Nufotkinau, veliau ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 28, 11:16)
Nufotkinau, veliau ikelsiu  mirksiukas.gif

oj kaip dekui 4u.gif labai lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2008 07 28, 11:17)
oj kaip dekui  4u.gif  labai lauksiu  bigsmile.gif


Prasau 4u.gif Paspausk ant nuotraukos, issididins mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[QUOTE]Macarena Paskelbta Šiandien, 11:47



Prasau Paspausk ant nuotraukos, issididins


Oi kaip super thumbup.gif . Kaip turetu buti patogu apziureti kepini, as jau beveik tokios orkaites uzsinorejau bigsmile.gif
Atsakyti
Nugi kokių stebuklų būna - net įtarus nebūčiau, kad orkaitė taip atsidaryti gali g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 28, 11:11)
Aš kol kas jo nerekomenduoju, blogus arba gerus žodžius galėsiu pasakyti vėliau, kai baldelius jau turėsiu.

Aš irgi, savaitės pabaigoj turėčiau jau turėti savo virtuvytę, tad galėsiu rekomenduoti arba ne, bet reikia pirmiau pamatyti ir įvertinti darbą, kokybę 4u.gif Tikiuos, kad galėsiu drąsiai rekomenduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 28, 11:47)
Prasau  4u.gif Paspausk ant nuotraukos, issididins  mirksiukas.gif
user posted image
user posted image



labai achiu uzh nuotraukeles aciuks.gif , bet pas jus truputi zhemiau stalvirshio, o kazhin ar butu patogu, jei butu sulig stalvirshiu ishkelta orkaite, nes pas mus taip ir bus ax.gif
P.S. koks modelis orkatites pas jus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 28 liepos 2008 - 12:05
QUOTE(X-iuke @ 2008 07 28, 13:04)
labai achiu uzh nuotraukeles aciuks.gif , bet pas jus truputi zhemiau stalvirshio, o kazhin ar butu patogu, jei butu sulig stalvirshiu ishkelta orkaite, nes pas mus taip ir bus  ax.gif
P.S. koks modelis orkatites pas jus?  blush2.gif



Na, keli cm i virsu nieko nepakeis. Nemanau, kad butu nepatogu. g.gif
Orkaite- Siemens Hb884570 su mikrobange, del to galejom virsuj kavos aparata deti blush2.gif
Atsakyti