Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(čelsė @ 2008 07 16, 13:39)
O man su rankenėlėm tai visai nesamonė gavosi: net nežinau kokios jos bus, niekas man jų nesiteikė rodyti, o kai paklausiau, ar neįdės man kokių senovinių ir pačių pigiausių, tai dizainerė tokį negražų veidelį nutaisė ir pareiškė "šiaip tai parenku jas visada aš, kad derėtų, žinau, kas prie ko dera"  doh.gif Ir nepasakė bet atrodė - "ką dar rankenėles tau turiu atvežti ir parodyti, dar kartą važiuoti" (nes visais klausimasi ji pas mums į namus atvažiuodavo).
Žodžiu, mergaitės, būkit ryžtingesnės ir nebijokit reikalauti  mirksiukas.gif Nebūkit tokios vištos kaip aš  lotuliukas.gif

o tai kokia cia firma ir dizainere?

QUOTE(Irongė @ 2008 07 16, 17:15)
mes tai darysim silikonu ir tarp plyteliu- stalvirsio, ir stalvirsiu sujungima - kruopsciai padarius jo nesimatys visiskai.


nezinau ar apie ta pati snekam, bet mes senoj virtuvej tokiu permatomu silikonu (kaip is didelio svirksto) buvom padare tokiu tarpelius aplink spintele. tai nepatiko man schmoll.gif periodiskai kas kazkiek laiko visa ta juosta atsokdavo ir tepdavom per nauja. nes vis tik dregmes ten gauna.
Atsakyti
Klausimas: kadangi as ir del vietos taupymo galvoju daryti spinteles iki pat virsaus tai man iskilo klausimas- o tai kaip tos spinteles pakabinamos? juk kiek esu macius, kai ne iki pat virsasu jos buna, tai spintele siek tiek kilstelejama ir poto uzkabinama. g.gif Nezinau ar aiskiai parasiau ax.gif
O cia kai bus iki pat virsaus, tai nebus kaip kilsteleti
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 13:26)
Klausimas: kadangi as ir del vietos taupymo galvoju daryti spinteles iki pat virsaus tai man iskilo klausimas- o tai kaip tos spinteles pakabinamos? juk kiek esu macius, kai ne iki pat virsasu jos buna, tai spintele siek tiek kilstelejama ir poto uzkabinama.  g.gif Nezinau ar aiskiai parasiau  ax.gif
O cia kai bus iki pat virsaus,  tai nebus kaip kilsteleti

Pas mus tai prie sienos prisuko, irgi spintelės beveik iki viršaus g.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Vis skaičiau šią temą ir dabar noriu parodyti kokią virtuvę darysimės 4u.gif
Tik vietoje plokštės ant sienos bus plytelės,o virš spintelių eina dujų vamzdis,kuris viską koreguoja ir tik taip įmanoma užtaisyti gartraukio žarną verysad.gif na grožio nesuteikia,bet ką padarysi. Rankenėlės bus įfrezuojamos.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 17 liepos 2008 - 14:37
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 17, 15:35)
Sveikutės.
Vis skaičiau šią temą ir dabar noriu parodyti kokią virtuvę darysimės  4u.gif
Tik vietoje plokštės ant sienos bus plytelės,o virš spintelių eina dujų vamzdis,kuris viską koreguoja ir tik taip įmanoma užtaisyti gartraukio žarną  verysad.gif  na grožio nesuteikia,bet ką padarysi. Rankenėlės bus įfrezuojamos.
user posted image


O nemąstėt geriau visą tą sieną dengti plokšte,o ne tik gartraukio žarną g.gif
O šiaip viskas paprasta ir tvarkinga wub.gif , man patinka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 17 liepos 2008 - 14:51
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 17, 15:50)
O nemąstėt geriau visą tą sieną dengti plokšte,o ne tik gartraukio žarną g.gif
O šiaip viskas paprasta ir tvarkinga wub.gif , man patinka wub.gif

g.gif taip tai tikrai nemastėme,bet visą tai dar bus galima aptarti 4u.gif dėkui už nuomonę.
Atsakyti
bet pagal visas taisykles negalima paslepti duju vamzdzio. ir jis neti turi buti siek tiek atitrauktas nuo sienos
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 16:42)
bet pagal visas taisykles negalima paslepti duju vamzdzio. ir jis neti turi buti siek tiek atitrauktas nuo sienos


Tai, kad čia ne dujų vamzdis,o gartraukio žarna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 17:42)
bet pagal visas taisykles negalima paslepti duju vamzdzio. ir jis neti turi buti siek tiek atitrauktas nuo sienos

o mes buvom pasidare projekta ir ikelem vamdzius duju i siena....daro jug dabar..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 07 17, 17:04)
o mes buvom pasidare projekta ir ikelem vamdzius duju i siena....daro jug dabar..... smile.gif


Visi mūsų pažįstamieji yra paslėpę ir nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 17, 13:26)
Klausimas: kadangi as ir del vietos taupymo galvoju daryti spinteles iki pat virsaus tai man iskilo klausimas- o tai kaip tos spinteles pakabinamos? juk kiek esu macius, kai ne iki pat virsasu jos buna, tai spintele siek tiek kilstelejama ir poto uzkabinama.  g.gif Nezinau ar aiskiai parasiau  ax.gif
O cia kai bus iki pat virsaus,  tai nebus kaip kilsteleti



tokiam reikalui yra kitokie laikikliai, lenko stilius.
kai kardonas kalamas ant spinteles nugareles, o ne ifrezuojamas i spinteliu sonus.
Atsakyti
bent jau pas mane padarytos tvirtos nugareles, kadangi spineles buvo prie sienu montuojamos atidarius dureles. gal suprasit ka noriu pasakyt ( is spinteliu vidaus). ir labai graziai uzdengimai ant varztu padaryta. thumbup.gif todel tokiu atveju galima prie pat lubu jas primontuoti ir nereikia niekur kilstelt mirksiukas.gif

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 17, 18:19)
tokiam reikalui yra kitokie laikikliai, lenko stilius.
kai kardonas kalamas ant spinteles nugareles, o ne ifrezuojamas i spinteliu sonus.

Atsakyti