Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 26, 21:38)
Nesikabinėju  mirksiukas.gif  Tiesiog, įdomu kur čia tokios kainos  g.gif
O su baldais nedirbu  biggrin.gif


na yra ir senukuose gal 60 lt/m.

na o seip tai netikiu, kad pvz. 4cm Juostuotas ‘Milano’ ąžuolas, pas juos kainuoja 70LT su pvm
idomumo delei pazek i kainininka ir parasyk..
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 26, 21:45)
na o seip tai netikiu, kad pvz. 4cm Juostuotas ‘Milano’ ąžuolas, pas juos kainuoja 70LT su pvm
idomumo delei pazek i kainininka ir parasyk..

89 lt
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 26, 21:51)


man 2+1,12=3,12m su HPL uzlaminavimu kainavo 320lt.
gal taip ir gaunasi. reiskas nepermokejau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 07 26, 20:32)
Baltos dažytos yra pigios ne šiaip. Jos nėra tvirtos konstrukcijos, tas pats galioja ir cargo krepšeliams, baltai dažytoms indų džiovykloms. Aišku, kažkiek laiko laikys, bet dažai su laiku gali pradėti luptis, o didžiausias trūkumas-jos tokios klebančios iš kažkokių plonų vielų. Būna chromuotos, ten rimtesni mechanizmai, nors chromas irgi nėra labai ilgaamžis. Jei yra pinigėlių, geriau rinktis nerūdijančio plieno, pvz., "Hettich", bet yra kitų firmų ir pigesnių  thumbup.gif



penkerius metus naudoju balta karusele.... bent kol kas ji puikios kokybes ir tikrai tvirta....nors naudojama pastoviai......aisku dabar desim kitokia, bet tikrai nesutikciau, kad baltos yra blogis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(delita @ 2008 07 27, 10:22)
penkerius metus naudoju balta karusele.... bent kol kas ji puikios kokybes ir tikrai tvirta....nors naudojama pastoviai......aisku dabar desim kitokia, bet tikrai nesutikciau, kad baltos yra blogis... ax.gif

O ji tokia iš smulkių vielų baltai dažyta? Aš turiu įtarimą, kad senesnės gamybos jos buvo kitokios, bet galiu ir klysti, aišku. Aš kiek pažiūriu, jos tokios klebančios italų arba lenkų gamybos, kai šalia parodyta rimtesnė, man kažkaip skirtumas akivaizdus kokybės, atrodo, nė už ką tos baltos nedėčiau g.gif. Na, bet jei laiko, gal nėra toks blogis, kaip aš turiu įsitikinimą. Pas mane prie daugiabučio konteinerio ilgą laiką voliojasi sulūžusi ar sulaužyta balta karuselė, tai susidariau ne kokią nuomonę apie jas hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
ilgokai chia nepasisakiau, bet visad stebejau shia tema .. bigsmile.gif

taigi musu projektelis senai padarytas, laukiam kol padarys pachia virtuve, bet va atejo laikas rinktis buitine technika... ax.gif

daug mazh aishku ko noriu, tik labiausiai negaliu ishsirinkti orkaites doh.gif
pas mus ji bus pakelta, stalvirshio aukshtyje (turbut aishku ka turiu omeni ax.gif ) ir va nzn kokia orkaite butu patogiausia, ta prasme kokios dureles...
drauge labai giria orkaite kuri atsidaro kaip stalchius sako labai ji patogu, atsidarius dureles ishsitraukia ir kepamas maistas, bet mum shis variantas atkrenta, nes kai orkaite pakelta tai turbut nera patogu schmoll.gif
pradejau galvoti, gal tokiu atveju patogu, kai dureles atsiveria i shonus, o ne i apachia?

gal kas turi tokia orkaite pakelta aukschiau, idomu ar jos labai patogios blush2.gif

P.S. atsiprashau jei nevisai i tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 27 liepos 2008 - 16:19
QUOTE(X-iuke @ 2008 07 27, 16:17)

gal kas turi tokia orkaite pakelta aukschiau, idomu ar jos labai patogios  blush2.gif


Pati neturiu, bet kiek teko matyt ir čiupinėt, tos paprastos atverčiamos durelės dar ir kaip patogu man pasirodė. Bet apšvietei mane, kad būna ir į šoną atsidarančių blink.gif . Tai aišku, tada patogiau, tos durelės, aišku, irgi fiksuojasi kai atidarai, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 07 27, 17:43)
Pati neturiu, bet kiek teko matyt ir čiupinėt, tos paprastos atverčiamos durelės dar ir kaip patogu man pasirodė. Bet apšvietei mane, kad būna ir į šoną atsidarančių  blink.gif . Tai aišku, tada patogiau, tos durelės, aišku, irgi fiksuojasi kai atidarai, ar ne?


tiesa pasakius ash jas darinejau parduotuvej, bet neatkreipiau demesio ar fiksuojasi blush2.gif kita syki nuvazhiavus reikes patikrint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 26, 19:41)
Apšvieskit mane neišmanėlę, kiek kainuoja paprastas stalviršis  g.gif Akmeninio tikrai neįpirksiu, o plokštės nuo kiek metras prasideda?



gali kainas pasižiūrėt www.baldzius.lt , jie turi duropal, egger ir kitas. čia tik Vilniuj, bet ir kitur manau nebaldininkai turėtų panašiai pardavinėt, jei ne lenkiškas plokštes.
mums 2,5 + 1,8 su laminavimu išėjo vos daugiaui nei 300 lt.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2008 07 27, 17:17)


gal kas turi tokia orkaite pakelta aukschiau, idomu ar jos labai patogios  blush2.gif



Mano pakelta, ir atsidaro kaip stalcius. Man labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 27, 18:42)
gali kainas pasižiūrėt www.baldzius.lt , jie turi duropal, egger ir kitas. čia tik Vilniuj, bet ir kitur manau nebaldininkai turėtų panašiai pardavinėt, jei ne lenkiškas plokštes.
mums 2,5 + 1,8 su laminavimu išėjo vos daugiaui nei 300 lt.



Ačiū mirksiukas.gif O jie papildomai važiavo pas tave matuot? Kažkaip nelabai pasitikiu savo sugebėjimais doh.gif Ir kaip kampus suleidinėjai?
Apie trečiadienį planuojam pradėt savo virtuvyte tvert lotuliukas.gif Laukiu nesulaukiu doh.gif
Gal merginos pasisakys, kur panašią įstaigą rast Kaune blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 16:48)
Taip, dejom cargo. Pas mus gavosi dvi kampines spinteles. Viena prie langu, kita saloje. Abi su cargo darem.
Aciu visoms uz pagirimus. Ir visoms aciu uz pagalba. 4u.gif

Atsakysiu i anksciau uzduotus klausimus. Darbastalio aukstis 91 cm, tarpas tarp pastatomu ir pakabinamu spinteliu 55, pakabinamu spinteliu aukstis 60. Pakabinamos spinteles atsidarineja ,,troleibusiniu" budu. Na pasikelia ir kaip armonika susilanksto. Gal aiskiai paaiskinau. O gartraukis tai super. Mano brolis pamates pasake, kad kaip sovietineje valgykloje. Tik vat ji nuvalyti, kad pirstai nesimatytu, tai niekaip neiseina. Visas priemones isbandziau. doh.gif Gal kas patars kaip ta padaryti... 4u.gif


Nuvalymui pamegink panaudoti mikrofibros sluoste, skirta metaliniu pavirsiu blizginimui
Atsakyti