Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Graži virtuvė, ožiarage thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvejys: 25 liepos 2008 - 16:08
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 16:48)
... Tik vat ji nuvalyti, kad pirstai nesimatytu, tai niekaip neiseina. Visas priemones isbandziau. doh.gif Gal kas patars kaip ta padaryti... 4u.gif

Mano brolienė Topo centre dirba, ji pasakojo, kad garines valytojos valo su actu (gal šiek tiek su vandeniu skiestu g.gif ). Pati nebandžiau, man ir spec. Eres Inox-Protect priemonės užtenka. Jei nori pabandyk, tik pradžiai kur nors vieną kamputį mirksiukas.gif
Atsakyti
Ožiarage, o iš kokių medžiagų tavo virtuvė? Ta prasme kokia plokštė, stalviršis?
Atsakyti
[quote=oziarage,2008 07 25, 11:04]
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif





Labai grazi virtuve. Saldytuvas man atrodo savo vietoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 16:48)
O gartraukis tai super. Mano brolis pamates pasake, kad kaip sovietineje valgykloje. Tik vat ji nuvalyti, kad pirstai nesimatytu, tai niekaip neiseina. Visas priemones isbandziau. doh.gif Gal kas patars kaip ta padaryti... 4u.gif


Pabandyk Eres Inox-Net, skirta nerudijancio plieno pavirsiams. As pastoviai vargstu su savo orkaite ir kavos aparatu, su nieku kitu nenusivalo pirstu antspaudai mirksiukas.gif
O siaip komplimentai virtuvei wub.gif wub.gif Modernu, grazu, matosi, kad ideta daug darbo kuriant drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 11:04)



ne re a liai. man jau prima karta kai kelei labai patiko, dabar matau, kad kaip isivaizdavau, taip ir padaret thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir tokia erdvi good.gif
Atsakyti
oziarage: grazi siuolaikiska virtuve, bet man kaitlentes blizgantys, gan "riebus" apvadai schmoll.gif
labai jau krenta i akis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 25 liepos 2008 - 20:52
QUOTE(voveriena @ 2008 07 25, 07:12)
Aciu mergaites, labai labai 4u.gif
  As irgi galvoju apie luksto virtuve, tik keista, kad jokia firma nesiulo tu medziagu g.gif Nors tikrai atrodo puikiai, o ir nuo MDF skiriasi tik 200 lt!!    thumbup.gif

Ir dar klausimelis, ar esat kuri pirkusi pati irenginius virtuvei ?? Pvz. karusele ar cargo krepsius? Kazi, ar apsimoka patiem susipirkt tokius dalykus??


200Lt skirtumas uz ka, manu kad tik ne uz kvadrata, nes lyginant su mdf turetu skitis kaina minimali (as kalbu paie paprasto koki berzo ar azuolo luksta) seip lukstas tikrai neblogas dalikas. o firmos visos realiai gali padaryt, tik gal but nenori uzsiimti, kai is laminato pakankamai uzsakymu turi, o ir su lukstu gali labai greit gaut nepatenkinta klienta, nes spalva idealiai nepritaikoma, gaunasi tik panasi (medis yra medis, tokio pat kito medzio niekur nerasi).

o del furnuturoas, galiu pasakyt tik tiek, kad labiausia pasimoka paciam ir baldus pasigamint, tik kazkodel dauguma juos uzisakineja firmose. sutaupysi normalioj firmoj apie 10-15% nuo vertes, bet paciam reiks veztis ir imontuot nekreivai (pvz cargo reikia dureles tvirtint, kas neprofisionalui tiksliai tai padaryt gali but labai sunku), o tas darbas kainuoja, taigi rinktis jums. o kaip veliau yra rasoma kad susitaupo uz karusele 200Lt, tai cia ta karusele turi but labai "kruta" seip pigiausios karuseles 50-70Lt apskritai tekainuoja, na yra ir po 300-400, bet jokia protinga firma 200Lt neuzsides, tuo atveju siulyciau ir pacia firma keist. yra aisku karuseliu ir po 2000-3000Lt, bet tada tie 200Lt tikrai verti to kad ja istatytu profisionalas.

QUOTE(kruopa31 @ 2008 07 25, 07:37)
Mergaites, o medzio luksto stalvirsiai buna?
Ir kokia luksto plokstes kaina?
Ir kur ju didziausias pasirinkimas?

Aciukas 4u.gif

medzio luksto stalvirsiu nieks nedaro (bent jau negirdejau), stalvirsis turi buti labai tvirtas, lukstas turbut to neatlaikytu, buna mediniu stalvirsciu, populiariausi drozliu plokstes padegti HPL, yra akmens mases ar naturalaus akmens.
luksto plokstes kainos? kokios tau reikia, cia tas pats kaip klaustum, o kokia batona kaina. viena kaina dar nepagamnito luksto, kita paruostos plokste, dar kita jau istatyto i balda, o jei orentuotis tai balde uz kvadrata apie 300-450Lt turetu kainuot. pasirinkimas didelis pas tuos kurie noriai tai daro ir nusiperka pas pagrindinius tiekejus, nors realiai visi baldininkai gali pirkt ir padaryt is ruosiniu baldus.
Atsakyti
QUOTE
200Lt skirtumas uz ka, manu kad tik ne uz kvadrata, nes lyginant su mdf turetu skitis kaina minimali

Taip, 200 lt. skirtumas visam komplektui wink.gif

QUOTE
kaip veliau yra rasoma kad susitaupo uz karusele 200Lt, tai cia ta karusele turi but labai "kruta" seip pigiausios karuseles 50-70Lt apskritai tekainuoja, na yra ir po 300-400, bet jokia protinga firma 200Lt neuzsides, tuo atveju siulyciau ir pacia firma keist. yra aisku karuseliu ir po 2000-3000Lt, bet tada tie 200Lt tikrai verti to kad ja istatytu profisionalas.

Na, o kur Jus matet karusele uz 70 lt? g.gif Vilniuj pigiausia , ka radau, 86 lt. be PVM, tai apie simtine kainuos... Na, del to, kad normali firma neuzsides 200 lt. sutinku... Man sake, karusele 300 lt., neklausiau, balta, ar chromuota, bet kadangi visos nelabai rimtos firmos ( turbut ir musu tokia) skaiciuoja ir deda pigiausius variantus, sumeciau, kad paskaiciavo balta, t.y. uzsidejo 200 lt.wink.gif
O tom, kam idomu, chromuota karusele " darval'e " - 300 lt.
Beje, klausimas karuselininkem, patogiausia, turbut, pilnai issukama karusele , ta, kur pilnas ratas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 26 liepos 2008 - 08:27
Balta karuselė- Kaune DiFormoje kažkur apie 80lt su PVM kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 25, 13:03)
Tikiuosi negalvojate, kad ta virtuvytė nuotraukoje, tai mano. Čia vienos iš forumiečių. Įdėjau tik kaip pavyzduką dėl rankenėlės, tikiuosi virtuvės šeimininkė nesupyks (pati virtuvytė juk daili, lai dar kartą kitos pasižiūri mirksiukas.gif ).
Mano virtuvę dar gamina, ji kitokia negu įdėta pavyzdėlyje. Daro http://www.nauriobal..._nuotraukos.htm
Mačiau darbus gyvai, man patiko. Bet kol pati neturėsiu, nieko pasakyti negaliu. Projektą pasidariau pati, nes tai ką padarė kiti (ne Nauris), man netiko ir nepatiko. rugpjūčio pradžioje turėčiau turėti savo virtuviuką.


tai visa laime kad projekta pasidarei pati. bet siulyciau dar jei neaptaret visu smulkmenu vaziuok ir viska iki smulmenu aptarkit bu dar sudes rankeneles tas vingiuotas (sliekai) ir dar visas staciai. na nzn apie ta puslapi tikrai nieko nesakysiu apie nuotraukas irgi tyliu. bet manau kad ju dizaineriui kazkas negerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 26, 14:26)
nesakysiu apie nuotraukas irgi tyliu. bet manau kad ju dizaineriui kazkas negerai. smile.gif

hihihi.gif Greičiausiai poreikis toks, aišku, ir savo stilistiką turi, bet, patikėk, būna blogiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kokere @ 2008 07 26, 09:02)
Balta karuselė- Kaune DiFormoje kažkur apie 80lt su PVM kainuoja

irnesakyk.gif Patikėkit, geriau jau jokios, nei tos baltos dažytos. Kaip sako, skūpus moka dukart. Bėgelių kokybė jų tragiška. Na, bet jei jau vis tik labai norisi iš šių, bent jau rinkitės šoninio tvirtinimo, kad nesimakaluotų darinėjant mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laimikė @ 2008 07 25, 14:55)
labai grazu wub.gif man patinkamos spalvytes  thumbup.gif o gartrauksi isvis superinis  thumbup.gif  wub.gif
mes tokio tipo galvoajm bet apvalu....

Aha, tikrai ne vietoje šaldytuvas g.gif
Atsakyti