Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 12:06)
Nesuprantu kodel tokios nuotraukos mazos. Bet galit ieiti i mano parasa ir ten apziureti, jei norisi. Apsvietimas tai paprasti halogenai lubose. Ir po kabanciom spintelem dienos sviesos lempa kabo. smile.gif

Kaip supratau, stalviršis kartu su palangėm. Kokiame aukštyje darbastalis yra? Ir kokiame aukštyje bei kokių išmatavimų pakabinamos spintelės?

Nu bet grožis tai neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Cobre Paskelbta Šiandien, 11:10
Tai ir sakau juk, negražu, netinka, vadinasi tikrai ne minimalizmas, nors ir ne klasika. Tiesiog dariausi virtuvę, kuri ir po kelių metų neatrodytų išėjusi iš mados. Spintelės apačioje, paprastos lygios spintelės viršuje. Jokių atvirų lentynų, žemesnių ar aukštesnių spintelių, jokių siaurų gulsčių spintučių. Be rankenėlių tokia virtuvė atrodo, kaip nebaigta.
Kas liečia spintele su gartraukiu, tai man nelabai patinka kai joje rankenėlė būna aukščiau negu kitose spintelėse. Pvz.



drinks_cheers.gif Pritariu tavo nuomonei. Man taip pat norisi paprastu spinteliu apacioje be jokiu bereikalingu pribumbasu. ir virsuje lygiu. Ir as nedaryciau rankeneles kur gartraukis stovi. Gerai ten ir be jos biggrin.gif
Mano virtuves isdestymas bus va praktiskai toks , kaip sioje nuotraukoje. Tik dar siek tiek ilgesnes spinteles iki saldytuvo, ten dar tilps indaplove.Nors mano eskizai dar tik galvoje, bet sitoj nuotraukoj pamaciau realu savo fantaziju vaisiu thumbup.gif Net issigandau, kad pas kazka yra butent toks isdestymas, apie koki mastau ir as.
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 07 25, 12:20)
Kaip supratau, stalviršis kartu su palangėm. Kokiame aukštyje darbastalis yra? Ir kokiame aukštyje bei kokių išmatavimų pakabinamos spintelės?

Nu bet grožis tai neišpasakytas  wub.gif


Ta grozi kuriau su sito forumo pagalba. kadangi erdves daug, tai lengva buvo kurti.
Taip, palanges yra is uzeinancio stalvirsio. Aukstis berods 90 cm. Bijau nusisneketi, bet lyg ir...Ai, nueisiu ismatuosiu viska ir parasysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 10:39)
Ta grozi kuriau su sito forumo pagalba. kadangi erdves daug, tai lengva buvo kurti.
Taip, palanges yra is uzeinancio stalvirsio. Aukstis berods 90 cm. Bijau nusisneketi, bet lyg ir...Ai, nueisiu ismatuosiu viska ir parasysiu. rolleyes.gif

tas grozis tikrai vertas pagyru, nuostabiai parinktos spalvos. labiausiai suzavejo zidinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 25, 13:18)
o kur daret savo virtuve?

Tikiuosi negalvojate, kad ta virtuvytė nuotraukoje, tai mano. Čia vienos iš forumiečių. Įdėjau tik kaip pavyzduką dėl rankenėlės, tikiuosi virtuvės šeimininkė nesupyks (pati virtuvytė juk daili, lai dar kartą kitos pasižiūri mirksiukas.gif ).
Mano virtuvę dar gamina, ji kitokia negu įdėta pavyzdėlyje. Daro http://www.nauriobal..._nuotraukos.htm
Mačiau darbus gyvai, man patiko. Bet kol pati neturėsiu, nieko pasakyti negaliu. Projektą pasidariau pati, nes tai ką padarė kiti (ne Nauris), man netiko ir nepatiko. rugpjūčio pradžioje turėčiau turėti savo virtuviuką.
Atsakyti
Oziarage, grazi tavo virtuve wub.gif O tas sladytuvas tikrai toks vienisas... Gal jis geriau butu ziurejesis kitoj pusej virtuves ten kur tas geliu dekoras prie krasto ir imontuojamas? Hm... g.gif aisku, gal ten siaip nepatogi vieta priejimo prie jo atzvilgiu... Bet kokiu atveju viskas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 25 liepos 2008 - 12:17
Kadangi pas save irgi planuoju neįmontuojamą šaldytuvą, tai man jis labai gerai ir taip "įsimontuoja" į komplektą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 11:04)
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

Gražu wub.gif Ir labai erdvu. Gartraukis superinis. Aš noriu cilindro erdvinio, bet vakar su vyru kalbėjom, kad gal ir toks fainai atrodytų. Ir štai tau gyvas vaizdzelis biggrin.gif Nu ne visai gyvas, bet realus. Labai super thumbup.gif Ir aš tokio noriu.
Ir apskritai spalvos fainos, nėra jokių lentynėlių ir visokių kitokių "pribumbasų", kurių aš nemėgstu.
Atsakyti
Oziarage, prisidedu prie pagyrų thumbup.gif Patinka absoliučiai viskas - ir baldų, ir stalviršio spalva, ir pats projektėlis labai fainas (be jokių nereikalingų detalių, neperkrauta erdvė), ir plytelės liuksiškos, ir visas kitas namų interjeras dera. Šaunuolė, gerai padirbėta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 25, 10:04)
Koks dailus  wub.gif Kiek tokie kainuoja?


Tiksliai nepamenu, daugiau nei prieš metus pirkom, bet virš 1000 tikrai. Nors dabar pas juos išpardavimas, tai gal pigiau būtų g.gif

Ožiarage, tavo virtuvė labai labai wub.gif Į kampinę spintelę karuselę dėjot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 25 liepos 2008 - 14:05
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 12:04)
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

labai grazu wub.gif man patinkamos spalvytes thumbup.gif o gartrauksi isvis superinis thumbup.gif wub.gif
mes tokio tipo galvoajm bet apvalu....
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 07 25, 15:01)
Tiksliai nepamenu, daugiau nei prieš metus pirkom, bet virš 1000 tikrai. Nors dabar pas juos išpardavimas, tai gal pigiau būtų  g.gif

Ožiarage, tavo virtuvė labai labai wub.gif Į kampinę spintelę karuselę dėjot?

Taip, dejom cargo. Pas mus gavosi dvi kampines spinteles. Viena prie langu, kita saloje. Abi su cargo darem.
Aciu visoms uz pagirimus. Ir visoms aciu uz pagalba. 4u.gif

Atsakysiu i anksciau uzduotus klausimus. Darbastalio aukstis 91 cm, tarpas tarp pastatomu ir pakabinamu spinteliu 55, pakabinamu spinteliu aukstis 60. Pakabinamos spinteles atsidarineja ,,troleibusiniu" budu. Na pasikelia ir kaip armonika susilanksto. Gal aiskiai paaiskinau. O gartraukis tai super. Mano brolis pamates pasake, kad kaip sovietineje valgykloje. Tik vat ji nuvalyti, kad pirstai nesimatytu, tai niekaip neiseina. Visas priemones isbandziau. doh.gif Gal kas patars kaip ta padaryti... 4u.gif

Atsakyti