Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kruopa31 @ 2008 07 25, 09:01)
Mhm, man sitas klauskimas irgi labai idomus. As irgi toki planiuka turiu. ax.gif Susipirkti gerus lankstus, rankeneles ir kt. Plokste pati issirinkti. Kad baldininkas viska surinktu ir tik uz darba paimtu. 4u.gif

Abejoju, kad rasit, kas sutiktų paimti tik už darbą. mastau.gif Nebent koks savas g.gif
Jei gausite tokias nuolaidas furnitūrai ir plokštei kaip ir baldininkai gauna, tai gal ir apsimoka, bet, abejoju, kad gausit.
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 07 25, 09:42)
Mes tokį stalą turim. Pirkom čia http://www.fornestas.lt/?m=2&aid=3

Koks dailus wub.gif Kiek tokie kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 25, 08:12)
Ir dar klausimelis, ar esat kuri pirkusi pati irenginius virtuvei ?? Pvz. karusele ar cargo krepsius? Kazi, ar apsimoka patiem susipirkt tokius dalykus??

aha man ir idomu
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 24, 19:28)
Na man uzkliuvo plyteles, ir sienines ir grindines...Dar kai kas, bet kaip sakau, cia mano nuomone. Man toks kazkoks klasikinio ir modernaus stiliaus misinys. Kita vertus gal tuos stilius galima derinti...Ai net nezinau. Siaip svarbu, kad tau jauku ir miela ten. Einu as saviske nufotkinti jau visiskai baigta ir idesiu foto pagaliau pabaigtos visos virtuves. blush2.gif


na kaip jau minejau tos plyteles bus tikrai keiciamos, bet vienu metu viska daryt tai butu buve per daug jovalo, doh.gif o beto mus ir taip jau laikas spaude su tais darbais. tad dabar teko tenkintis tokiomis plytelemis kaip yra. sutinku kad jos turetu but kitokios, jos nera mano skonio, bet ka dabar doh.gif yra kaip yra. gal kokius metus pakentesiu, o po to jau spausiu vyra i kampa kad keistu rolleyes.gif
Papildyta:
Šauni virtuvė o labiausiai patiko kėdės thumbup.gif čia odinės,nes aš tokias rudas sakiau pirksiu mirksiukas.gif
Va pas mane bus tas pats ir kai parodysiu tai ta "bezobrazija" tikrai daug kam užklius,bet ką padarysi. Vyras grindinių plytelių jau nesutinka perklijuoti,nes tik 3m. kai išklijuotos,bet gal kada ir prišnekinsiu...........
Nes dabar sieninės bus tokios kaip Emratos šviesios o grindinės beveik kaip pas Maziule virtuvėje doh.gif
Ai nu ką padarysi kai pati be nuovokos o dizainerio sau leisti tada negalėjome verysad.gif
[/quote]

taip kėdės odinės, nes vien mintis kaip mano maziukas terliotom rankytėm nuciupinėja viską, tai net baisu buna doh.gif , tai oda man pati geriausia iseitis, lengva ja valyt ir jokio vargo thumbup.gif
Atsakyti
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 25 liepos 2008 - 10:08
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 24, 18:37)
sakyciau ziurint kokia virtuve daraisi jei tai klasikine arba seip paprasta virtuve gal ir nelabai grazu bet jei, modernizmas, minimalizmas ar pan. man atrodo grazu.

o nesupratau kas ten per bajeris su ta spintele virs gartraukio?


Tai ir sakau juk, negražu, netinka, vadinasi tikrai ne minimalizmas, nors ir ne klasika. Tiesiog dariausi virtuvę, kuri ir po kelių metų neatrodytų išėjusi iš mados. Spintelės apačioje, paprastos lygios spintelės viršuje. Jokių atvirų lentynų, žemesnių ar aukštesnių spintelių, jokių siaurų gulsčių spintučių. Be rankenėlių tokia virtuvė atrodo, kaip nebaigta.
Kas liečia spintele su gartraukiu, tai man nelabai patinka kai joje rankenėlė būna aukščiau negu kitose spintelėse. Pvz.
user posted image
Tiesa sakant, tai man ir su jom ir be jų ne itin gerai atrodo. Kai visos spintelės vienoje linijoje, kaip čia, rankenėlė, gal ir teisingesnis pasirinkimas. Mano spintutės bus sukabintos L forma, ir kur gartraukis, tai jos bus trys, vidurinė su gartraukiu. Man gražiau, jei ji bus be rankenėlės, užteks jau tos metalinės gartraukio juostos. Toks mano sprendimas. Diskutuoti galima, perkalbėti - ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Abejoju, kad rasit, kas sutiktų paimti tik už darbą.  Nebent koks savas

Skambijau i baldininku firma , sake, galiu atvezt, kaina ant pvz. karuseles tauposi 100 lt. plius dar cargo krepsiai wink.gif Furniturom prekiauja Naujamiestyje Vytenio , Vivulskio g. darval ir brasa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 25 liepos 2008 - 10:23
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 11:04)
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

user posted image
user posted image
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif

Šaldytuvas toks truputi vienišas, bet spalvos derinasi, tad manau per kažkiek laiko įprasit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 25, 11:04)
Na keliu virtuve..Tik kokybe nuotrauku tai nekokia. Galit gyvai atvaziave apziureti lotuliukas.gif Tik vat ka su saldytuvu daryti tai nzn...Jis man visai be rysio kazkaip cia stovi. g.gif

Vaje kokia graži ir didelė virtuvė thumbup.gif Šeimininkaučiau joje ir niekur kitur neičiau wub.gif

Tik pirmos dvi nuotraukėlės labai mažos unsure.gif

Koks apšvietimas, nelabai įžiūriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 25, 11:29)
Vaje kokia graži ir didelė virtuvė  thumbup.gif Šeimininkaučiau joje ir niekur kitur neičiau  wub.gif

Tik pirmos dvi nuotraukėlės labai mažos  unsure.gif

Koks apšvietimas, nelabai įžiūriu  smile.gif


Nesuprantu kodel tokios nuotraukos mazos. Bet galit ieiti i mano parasa ir ten apziureti, jei norisi. Apsvietimas tai paprasti halogenai lubose. Ir po kabanciom spintelem dienos sviesos lempa kabo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 25, 11:22)
Skambijau i baldininku firma , sake, galiu atvezt, kaina ant pvz. karuseles tauposi 100 lt. plius dar cargo krepsiai wink.gif Furniturom prekiauja Naujamiestyje Vytenio , Vivulskio g. darval ir brasa  4u.gif

O kiek jie už darbą paskaičiavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 25, 11:10)
Tai ir sakau juk, negražu, netinka, vadinasi tikrai ne minimalizmas, nors ir ne klasika. Tiesiog dariausi virtuvę, kuri ir po kelių metų neatrodytų išėjusi iš mados.

o kur daret savo virtuve?
Atsakyti