Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jurguliux @ 2008 07 24, 13:39)
mes darėmės iš medžio lukšto, manau minusas tik toks,kad brangiau....bet pigiau ne natūralus medis (nors medis turi kitų minusų)


ne tik....labai braizosi...reikia juos saugoti....pasak vienu baldininku, lukstas neturintiems vaiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delita: 24 liepos 2008 - 17:43
QUOTE(delita @ 2008 07 24, 17:42)
ne tik....labai braizosi...reikia juos saugoti....pasak vienu baldininku, lukstas neturintiems vaiku  mirksiukas.gif



Galeciau paneigti, "lukstine" virtuve naudojuosi jau trecius metus - jokiu ibrezimu. Atvirksciai, plokste buna lygi ir ant jos matosi visi pazeidimai, o lukstas turi naturalaus medzio grioveliu, todel tikrai nieko nesimato. Ir valosi puikiai, net nebutina spec priemoniu, taip kaip valant plokste ar dazyta MDF. Galiu lyginti, nes turejau ir tokia ir tokia virtuve ax.gif Jei reiktu rinktis dar karta - net nedvejodama praktiskumo prasme pasirinkciau luksta, tik tiek, kad spalvu gama ribota lyginant su kitom medziagom.
Beje turiu ir vaika, 2 metu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mallena: 24 liepos 2008 - 17:58
QUOTE(oziarage @ 2008 07 24, 18:28)
Na man uzkliuvo plyteles, ir sienines ir grindines...Dar kai kas, bet kaip sakau, cia mano nuomone. Man toks kazkoks klasikinio ir modernaus stiliaus misinys. Kita vertus gal tuos stilius galima derinti...Ai net nezinau. Siaip svarbu, kad tau jauku ir miela ten. Einu as saviske nufotkinti jau visiskai baigta ir idesiu foto pagaliau pabaigtos visos virtuves. blush2.gif

Rodyk rodyk bigsmile.gif Įdomu ir pabaigą pamatyt, lygtais pradžią jau anksčiau matėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 07 24, 12:03)
Įkeliu Maziules virtuvę 4u.gif


Va man tai labai faina virtuve thumbup.gif nes mano spalvos, tik pas mane daugiau rudos negu sviesios ir dar stalo neturim ir mini bariuko labai norim tik va niekaip neapsisprendziam kurioje vietoje reiktu ji darytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(delita @ 2008 07 24, 18:42)
ne tik....labai braizosi...reikia juos saugoti....pasak vienu baldininku, lukstas neturintiems vaiku  mirksiukas.gif


Pas mus "lukstine" Zebrano virtuve 4u.gif Ne uz ka nedaryciau kitos schmoll.gif O labiausiai patinka medzio aromatas, ieinant i virtuve, taip smagiai nuteikia wub.gif Puikiai valosi thumbup.gif nei pirstu antspaudu, nei kitu nesvarumu nesimato thumbup.gif
Kadangi tik fasadai is luksto, tai ir kaina nelabai baisi buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 24 liepos 2008 - 22:41
QUOTE
Pas mus "lukstine" Zebrano virtuve  Ne uz ka nedaryciau kitos  O labiausiai patinka medzio aromatas, ieinant i virtuve, taip smagiai nuteikia  Puikiai valosi  nei pirstu antspaudu, nei kitu nesvarumu nesimato
Kadangi tik fasadai is luksto, tai ir kaina nelabai baisi buvo

QUOTE
Galeciau paneigti, "lukstine" virtuve naudojuosi jau trecius metus - jokiu ibrezimu. Atvirksciai, plokste buna lygi ir ant jos matosi visi pazeidimai, o lukstas turi naturalaus medzio grioveliu, todel tikrai nieko nesimato. Ir valosi puikiai, net nebutina spec priemoniu, taip kaip valant plokste ar dazyta MDF. Galiu lyginti, nes turejau ir tokia ir tokia virtuve  Jei reiktu rinktis dar karta - net nedvejodama praktiskumo prasme pasirinkciau luksta, tik tiek, kad spalvu gama ribota lyginant su kitom medziagom.
Beje turiu ir vaika, 2 metu

Aciu mergaites, labai labai 4u.gif
As irgi galvoju apie luksto virtuve, tik keista, kad jokia firma nesiulo tu medziagu g.gif Nors tikrai atrodo puikiai, o ir nuo MDF skiriasi tik 200 lt!! thumbup.gif

Ir dar klausimelis, ar esat kuri pirkusi pati irenginius virtuvei ?? Pvz. karusele ar cargo krepsius? Kazi, ar apsimoka patiem susipirkt tokius dalykus??
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 24, 16:38)
Emrata galėčiau tave išbučiuoti,nerealiai padėjai. Va būtent šitas ir žiūrėjau,tik gal apšvietimas kaltas ar kas,kad jos man įpilkumą muša o tokios pačios padėtos ant grindų-į rudumą  doh.gif  Psio nebesikoliosiu su vyru,imsiu šitas  thumbup.gif  ir tarpus taip pat maniau kad darysiu tamsius,nors ten vienas jau šviesus padarytas,bet gana giliai ir manau ant viršaus galima dėti kitą.
DĖKOJU JUMS LABIAUSIAI oro_buckis.gif

Į sveikatą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, o medzio luksto stalvirsiai buna?
Ir kokia luksto plokstes kaina?
Ir kur ju didziausias pasirinkimas?

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 25 liepos 2008 - 07:54
QUOTE(voveriena @ 2008 07 25, 08:12)
Ir dar klausimelis, ar esat kuri pirkusi pati irenginius virtuvei ?? Pvz. karusele ar cargo krepsius? Kazi, ar apsimoka patiem susipirkt tokius dalykus??


Mhm, man sitas klauskimas irgi labai idomus. As irgi toki planiuka turiu. ax.gif Susipirkti gerus lankstus, rankeneles ir kt. Plokste pati issirinkti. Kad baldininkas viska surinktu ir tik uz darba paimtu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2008 07 24, 16:27)
Ir aš noriu apvalaus arba, dar geriau, ovalaus stalo. Prie apvalaus stalo smagu sėdėti, tačiau, kiek man sakė, mažiau ant jo gali sudėti. Svečiuodamasi atkreipiau dėmesį, nagi tikrai mažiau susirodė smile.gif .


Idealu butu, jeigu rasciau ovalu stala didesni, kuris susilanksto i apvaluji. Zinau, kad tokiu yra. Tuomet patys valgytume prie mazesnio, apvalaus, o susirinkus daugiau zmoniu - isskleistume stala i didesniji, ovaluji. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 25 liepos 2008 - 07:57
QUOTE(kruopa31 @ 2008 07 25, 09:01)
Idealu butu, jeigu rasciau ovalu stala didesni, kuris susilanksto i apvaluji. Zinau, kad tokiu yra. Tuomet patys valgytume prie mazesnio, apvalaus, o susirinkus daugiau zmoniu - isskleistume stala i didesniji, ovaluji.  blush2.gif

SBA balduose yra, tik atvirkščiai: apvalus susimažina iki ovalaus. Tik ten stiklinis, tai nežinau, ar au tiks... ax.gif Prie apvalaus telpa 6 (gal ir 8), prie sumažinto 4-6 žmonės.
Chm... net peržiūrėjau, jų internetiniame psl nėra, bet prekyboj tikrai yra...
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 25, 09:14)
SBA balduose yra, tik atvirkščiai: apvalus susimažina iki ovalaus. Tik ten stiklinis, tai nežinau, ar au tiks...  ax.gif Prie apvalaus telpa 6 (gal ir 8), prie sumažinto 4-6 žmonės.
Chm... net peržiūrėjau, jų internetiniame psl nėra, bet prekyboj tikrai yra...


Kuriam salone? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa31 @ 2008 07 25, 09:01)
Idealu butu, jeigu rasciau ovalu stala didesni, kuris susilanksto i apvaluji. Zinau, kad tokiu yra. Tuomet patys valgytume prie mazesnio, apvalaus, o susirinkus daugiau zmoniu - isskleistume stala i didesniji, ovaluji.  blush2.gif


Mes tokį stalą turim. Pirkom čia http://www.fornestas.lt/?m=2&aid=3
Atsakyti