Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(voveriena @ 2008 07 24, 14:34)
merginos, is kokiu medziagu darot virtuves? MDF. plokstes ar medzio luksto( jei taip vadinas)?  Ar medzio luksto virtuves baldai turi kokiu nors minusu?? Kazkaip nepopuliaru tokios virtuves pas mus g.gif
Papildyta:

nieko sau, mum paskaiciavo per 2 savaites firma, tai jauciu, reklaminis triukas? g.gif


na nebutinai reklaminis triukas wink.gif jei firma neperdideliausia ir projketas nepersudetingiausias, tai kodelgi ne? Jei viskam ispjauti nereikia ten per daug tu pjaustymo mechanizmu perstumdyti, tai gal ir padaro.. niu bet apsidraudimui manau reiktu pasiklausti, o kas jei jie veluos? mokes delspinigius, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 24, 13:14)
Su tom rankenėlėm tai didžiausias vargas  doh.gif Aš savo virtuvę tįsiau iš IKĖJOS. Pačią virtuvę į mašiną krovėmės, gal po valandos, kai vienas iš darbuotojų peržiūrėjo projektą. Operatyvumas nerealus  thumbup.gif
O jau kol rankenėles išsirinkau, tai maniau, kad nuo proto nušoksiu  doh.gif Atrodo, jau išsirinkau, paskui "pasimatuoju", o gi netinka į kampinę spintelę, per ilgos. Vyras jau žiūri į mane žudančiu žvilgsniu, o aš toliau maluos su tom rankenėlėm bematuodama ir betaikydama.
O dabar jau galvoju, kad nusirinkau į pievas. Bet bijau garsiai ir pasakyt ką, nelabai įsivaizduoju kaip MB sureguotų... TAi ir tyliu uodegą suskliaudus.
Tai tiek apie rankenėles  lotuliukas.gif
Bet būtent tos smulkmenos didžiausias galvosūkis, bent jau man  blush2.gif


Labai idomu tavo virtuve. Ikelk foto, kai susidesit. blush2.gif 4u.gif
Kokia kaina gaunasi 1 m?

Ir dar noreciau paprasyti pas merginas gal kas turit foto virtuvyciu su apvaliais stalais? Tiesiog svajoju naujam name prie apvalaus stalo su savo seima valgyti... O ir telpa... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 24 liepos 2008 - 14:47
QUOTE(Povilas @ 2008 07 24, 11:46)
Nepertraukiamu ciklu gaminamas aukšto slėgio laminatas – CPL ( angl. Countinuously pressed laminate) – tai daugiasluoksnė medžiaga, gaunama didelio slėgio ir aukštos temperatūros pagalba supresuojant tarpusavyje dekoratyvinį melamino dervose impregnuotą popieriaus sluoksnį su termoreaktyvinėse dervose įmirkytais balansinio popieriaus sluoksniais. Viršutinis dekoratyvinis sluoksnis padengtas permatoma melamino plėvele, suteikiančia paviršiui stiprumo.
Aukšto slėgio laminatas – HPL (angl. High pressure laminate) – lakštinė daugiasluoksnė medžiaga. HPL pasižymi labai kietais, atspariais trinčiai, braižymui, smūgiams, verdančiam vandeniui, buitiniams nešvarumams ir karščiui, paviršiais. Jis lengvai valomas, neišskiria fenolio. Dažniausiai naudojamas virtuviniams stalviršiams bei sienelėms gaminti, restoranų bei kavinių baldams, durų apdailai. Idealiai tinka biuro baldų darbinių intensyvaus naudojimo paviršių apdailai. Nereikia papildomo apdorojimo. Lakštų vidinė pusė paruošta klijavimui. Rekomenduojama naudoti PVA klijus.

Taigi CPL yra beveik tas pats kas HPL -ir vienas ir kitas yra auksto slegio laminatai.


aciu uz issamu aprasyma.
biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(baste @ 2008 07 24, 12:28)
o kiek laiko maždaug gamina virtuvinius baldus? ir per kiek laiko surenka meistrai?
Papildyta:
Kadangi dar visai  žalia esu remontų srity  doh.gif  o jau neužilgo ir visai greitai pradėsim virtuvę tvarkyti papasakokit darbų seką nuo ko viskas prasideda, aš įsivaizduoju kad teks dujų vamzdį patvarkyti ir skaitliuką nuimti, nes statysim elektrinę dujinę, tada elektrą issivedžioti ir reikiamose vietose rozetes pasidaryti, tada plytelių klijavimas ir dažymas?kas pirmiau? o tada baldų rinkimasis, matavimai ar taip viską įsivaizduoju?  4u.gif

jei taip nuosekliai viska darysi virtuves neturesi daugiau nei puse metu.
manau baldus geriau projektuoti dar pries apdailininko darbus. idialiai viska susiplanavus galima gan greitai viska tureti.
Papildyta:
QUOTE(1rma @ 2008 07 24, 15:14)
na nebutinai reklaminis triukas wink.gif jei firma neperdideliausia ir projketas nepersudetingiausias, tai kodelgi ne? Jei viskam ispjauti nereikia ten per daug tu pjaustymo mechanizmu perstumdyti, tai gal ir padaro.. niu bet apsidraudimui manau reiktu pasiklausti, o kas jei jie veluos? mokes delspinigius, ar kaip?


as tai supratau kad tik projekta paskaiciavo per 2 savaites ir pasake kaina.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa31 @ 2008 07 24, 16:42)
Ir dar noreciau paprasyti pas merginas gal kas turit foto virtuvyciu su apvaliais stalais? Tiesiog svajoju naujam name prie apvalaus stalo su savo seima valgyti... O ir telpa... 4u.gif

Ir aš noriu apvalaus arba, dar geriau, ovalaus stalo. Prie apvalaus stalo smagu sėdėti, tačiau, kiek man sakė, mažiau ant jo gali sudėti. Svečiuodamasi atkreipiau dėmesį, nagi tikrai mažiau susirodė smile.gif .

Man rankenėlės irgi sunkiausia dalis, neišsirenku visai, jau net gėda, vis keičiu nuomonę, jaučiu meistriukas tuoj leptels ką apie mane galvoja blush2.gif Bėda tame, kad man jokios nepatinka, tai ir ardausi dabar, tai vienas, tai kitas, bet nei vienos ne prie dūšios.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 24, 16:27)
Ir aš noriu apvalaus arba, dar geriau, ovalaus stalo. Prie apvalaus stalo smagu sėdėti, tačiau, kiek man sakė, mažiau ant jo gali sudėti. Svečiuodamasi atkreipiau dėmesį, nagi tikrai mažiau susirodė smile.gif .

Man rankenėlės irgi sunkiausia dalis, neišsirenku visai, jau net gėda, vis keičiu nuomonę, jaučiu meistriukas tuoj leptels ką apie mane galvoja blush2.gif Bėda tame, kad man jokios nepatinka, tai ir ardausi dabar, tai vienas, tai kitas, bet nei vienos ne prie dūšios.

daryk be rankeneliu.
labai gerai atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
Na ziuriu ne mano vienos MB toks...Mes per namo statybas buvom susipyke gal milijona kartu. schmoll.gif O ypac kai virtuve rinkomes... Zude zvilgsniais mane ne karta, kai as dizainerio visokiu smulkmenu klausinejau. Bet jau baigiasi vargai, tai ir pyktis nebera ko. ax.gif

Maziule, tik nesupyk, bet man labai uzkliuna tas stiliu nesuderinamumas. Tik neisizeisk, as tik savo nuomone pareiskiu. Istikruju kas vienam labai grazu, kitam buna visiskai svetima. Sekmes seimininkaujant virtuveleje. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 24, 17:48)
Na ziuriu ne mano vienos MB toks...Mes per namo statybas buvom susipyke gal milijona kartu.  schmoll.gif  O ypac kai virtuve rinkomes... Zude zvilgsniais mane ne karta, kai as dizainerio visokiu smulkmenu klausinejau. Bet jau baigiasi vargai, tai ir pyktis nebera ko. ax.gif

Maziule, tik nesupyk, bet man labai uzkliuna tas stiliu nesuderinamumas. Tik neisizeisk, as tik savo nuomone pareiskiu. Istikruju kas vienam labai grazu, kitam buna visiskai svetima. Sekmes seimininkaujant virtuveleje. thumbup.gif

tikrai nepykstu, tik pasidare labai idomu koksai stiliu nesuderinamumas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 24, 16:48)
Na ziuriu ne mano vienos MB toks...Mes per namo statybas buvom susipyke gal milijona kartu.  schmoll.gif  O ypac kai virtuve rinkomes... Zude zvilgsniais mane ne karta, kai as dizainerio visokiu smulkmenu klausinejau. Bet jau baigiasi vargai, tai ir pyktis nebera ko. ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kažkas girdėta lotuliukas.gif Maniškis net išėjo iš "dizainerės" ofiso nesulaukęs pabaigos doh.gif cool.gif Visa laimė, radom normalius baldininkus, pas kuriuos cirkų nebuvo, ramiai išsirinkom, suderinom, skyrybų nebus drinks_cheers.gif

Radau čia tokią mini programėlę, gal kas norės išsibandyti, kaip atrodo grindys norimoj aplinkoj. Iškart matai, kokia mediena, spalva, atspalvis patinka, mažiau reikės mėtytis pardėse nuėjus ax.gif
http://home.ivillage...x5-game,00.html
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 24, 17:30)
daryk be rankeneliu.
labai gerai atrodo. thumbup.gif

Virš įmontuojamo gartraukio bus be rankenėlės, kad nebūtų grybavimo su aukščiais. Rankenėlės kitur bus. Žiūrėjau kaip atrodytų be jų iki atiduodant projektą meistrui, svarsčiau ir tokią galimybę. Bet negražu, atrodė, kaip nebaigta. Nors šiaip man labai patinka be rankenėlių, bet pasirodo ne visada gražu be jų.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 07 24, 17:28)
Virš įmontuojamo gartraukio bus be rankenėlės, kad nebūtų grybavimo su aukščiais. Rankenėlės kitur bus. Žiūrėjau kaip atrodytų be jų iki atiduodant projektą meistrui, svarsčiau ir tokią galimybę. Bet negražu, atrodė, kaip nebaigta. Nors šiaip man labai patinka be rankenėlių, bet pasirodo ne visada gražu be jų.


sakyciau ziurint kokia virtuve daraisi jei tai klasikine arba seip paprasta virtuve gal ir nelabai grazu bet jei, modernizmas, minimalizmas ar pan. man atrodo grazu.

o nesupratau kas ten per bajeris su ta spintele virs gartraukio?
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 07 24, 16:53)
tikrai nepykstu, tik pasidare labai idomu koksai stiliu nesuderinamumas  blink.gif

Na man uzkliuvo plyteles, ir sienines ir grindines...Dar kai kas, bet kaip sakau, cia mano nuomone. Man toks kazkoks klasikinio ir modernaus stiliaus misinys. Kita vertus gal tuos stilius galima derinti...Ai net nezinau. Siaip svarbu, kad tau jauku ir miela ten. Einu as saviske nufotkinti jau visiskai baigta ir idesiu foto pagaliau pabaigtos visos virtuves. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 07 24, 09:34)
pabandziau nufotkinti savo plyteles is arti, gal bent tiek padesiu smile.gif

Emrata galėčiau tave išbučiuoti,nerealiai padėjai. Va būtent šitas ir žiūrėjau,tik gal apšvietimas kaltas ar kas,kad jos man įpilkumą muša o tokios pačios padėtos ant grindų-į rudumą doh.gif Psio nebesikoliosiu su vyru,imsiu šitas thumbup.gif ir tarpus taip pat maniau kad darysiu tamsius,nors ten vienas jau šviesus padarytas,bet gana giliai ir manau ant viršaus galima dėti kitą.
DĖKOJU JUMS LABIAUSIAI oro_buckis.gif

QUOTE(wanesa @ 2008 07 24, 12:03)
Įkeliu Maziules virtuvę 4u.gif

Šauni virtuvė o labiausiai patiko kėdės thumbup.gif čia odinės,nes aš tokias rudas sakiau pirksiu mirksiukas.gif

QUOTE(oziarage @ 2008 07 24, 18:28)
Na man uzkliuvo plyteles, ir sienines ir grindines...Dar kai kas, bet kaip sakau, cia mano nuomone.

Va pas mane bus tas pats ir kai parodysiu tai ta "bezobrazija" tikrai daug kam užklius,bet ką padarysi. Vyras grindinių plytelių jau nesutinka perklijuoti,nes tik 3m. kai išklijuotos,bet gal kada ir prišnekinsiu...........
Nes dabar sieninės bus tokios kaip Emratos šviesios o grindinės beveik kaip pas Maziule virtuvėje doh.gif
Ai nu ką padarysi kai pati be nuovokos o dizainerio sau leisti tada negalėjome verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 24 liepos 2008 - 17:45