Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(wanesa @ 2008 07 24, 12:03)
Įkeliu Maziules virtuvę 4u.gif
user posted image



Spalvos ir man labai mielos wub.gif O ir tas tarpas visai nekliūna tarp kaitlentes ir kriauklės. Man visgi kliūna rankenėlės, niu nemėgstu tokių ir viskas, bet čia aišku kiekvienas savo skonį turi wub.gif
Atsakyti
Su tom rankenėlėm tai didžiausias vargas doh.gif Aš savo virtuvę tįsiau iš IKĖJOS. Pačią virtuvę į mašiną krovėmės, gal po valandos, kai vienas iš darbuotojų peržiūrėjo projektą. Operatyvumas nerealus thumbup.gif
O jau kol rankenėles išsirinkau, tai maniau, kad nuo proto nušoksiu doh.gif Atrodo, jau išsirinkau, paskui "pasimatuoju", o gi netinka į kampinę spintelę, per ilgos. Vyras jau žiūri į mane žudančiu žvilgsniu, o aš toliau maluos su tom rankenėlėm bematuodama ir betaikydama.
O dabar jau galvoju, kad nusirinkau į pievas. Bet bijau garsiai ir pasakyt ką, nelabai įsivaizduoju kaip MB sureguotų... TAi ir tyliu uodegą suskliaudus.
Tai tiek apie rankenėles lotuliukas.gif
Bet būtent tos smulkmenos didžiausias galvosūkis, bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 07 24, 12:28)
o kiek laiko maždaug gamina virtuvinius baldus? ir per kiek laiko surenka meistrai?
Papildyta:
Kadangi dar visai  žalia esu remontų srity  doh.gif  o jau neužilgo ir visai greitai pradėsim virtuvę tvarkyti papasakokit darbų seką nuo ko viskas prasideda, aš įsivaizduoju kad teks dujų vamzdį patvarkyti ir skaitliuką nuimti, nes statysim elektrinę dujinę, tada elektrą issivedžioti ir reikiamose vietose rozetes pasidaryti, tada plytelių klijavimas ir dažymas?kas pirmiau? o tada baldų rinkimasis, matavimai ar taip viską įsivaizduoju?  4u.gif


na, gamina net labai ivairiai.. mano dede baldzius, tai mum per tris savaites padare, bet realiai isivaizduoju, kad tai trunka ilgiau. pats surinkimas - nzn, mum dar tik rinks si savaitgali. sake spintutes jau surinktos, tereiks sustatyti, tad manau greiciau apsisiuks.

del eiliskumo - viskas kaip ir gerai, tik gal patogiau pirma baldus pasistatyti ir tik po to plytutes klijuoti? Na, jei kalba cia eina apie tarpa tarp spinteliu

Atsakyti
Maziule, grazi tavo virtuvyte, spalvos graziai ziurisi ir spinteliu, ir stalvirsio thumbup.gif tik kaip man noretusi indaploves pasleptos... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 24 liepos 2008 - 12:24
QUOTE(a79 @ 2008 07 24, 13:14)
O jau kol rankenėles išsirinkau, tai maniau, kad nuo proto nušoksiu  doh.gif Vyras jau žiūri į mane žudančiu žvilgsniu, o aš toliau maluos su tom rankenėlėm bematuodama ir betaikydama.
O dabar jau galvoju, kad nusirinkau i pievas . Bet bijau garsiai ir pasakyt ką, nelabai įsivaizduoju kaip MB sureguotų... TAi ir tyliu uodegą suskliaudus.

man irgi daznai taip buna blush2.gif bet kai MB buna super geros nuotaikos vistiek pasakau kad i PIEVA NUVAZIAVAU lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara77 @ 2008 07 24, 13:23)
Maziule, grazi tavo virtuvyte, spalvos graziai ziurisi ir spinteliu, ir stalvirsio thumbup.gif  tik kaip man noretusi indaploves pasleptos...  4u.gif

Man ir viskas patiko, tik gal plyteliu ant sienos biski kontrastingesniu noretusi (cia tik man taip) rolleyes.gif O spinteliu ir stalvirsio spalvos, tai labai labai labai patinka, as sau ir kazka panasaus noreciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara77 @ 2008 07 24, 14:23)
Maziule, grazi tavo virtuvyte, spalvos graziai ziurisi ir spinteliu, ir stalvirsio thumbup.gif  tik kaip man noretusi indaploves pasleptos...  4u.gif

tai kad butu indaplove iskart pirkta tai ji butu buvus visai kitoki. kadangi ji jau seniau pries 1,5 metu pirkta, teko tenkitis taip kaip yra, negi sakysi vyrui kad pirk nauja. turbut jis man bash.gif ir lieptu atsioket doh.gif
Papildyta:
labai aciu visom uz grazius zodzius. aciuks.gif aciuks.gif man virtuve pats mano mieliausias kampelis. vyras visai galima sakyt nesikiso, tik apmokejo saskaita lotuliukas.gif jis zinojo, kad vistiek bus taip kaip as noriu. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 07 24, 12:03)

thumbup.gif viskas super ax.gif tik.... kazkaip atrodo per daug plyteliu ant sienos kur virtuve yra g.gif ir tamsesniu noretusi ar kokio tai ryskesnio dekoro
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 24, 15:11)
thumbup.gif  viskas super  ax.gif  tik.... kazkaip atrodo per daug plyteliu ant sienos kur virtuve yra  g.gif ir tamsesniu noretusi ar kokio tai ryskesnio dekoro

na ateity (po metu ar max dvieju, nes noriu) tikrai bus remontuojama sienos ir manau, kad tos plyteles bus pakeistos kitomis ir gal ne tiek daug ju bus ax.gif noriu kad visame pirmame aukste butu padaryta grindinis sildymas, thumbup.gif nes dabar kol kas tik virtuveje, o svetaineje ne, doh.gif nors svetaine ir virtuve jungiais kart.
Atsakyti
merginos, is kokiu medziagu darot virtuves? MDF. plokstes ar medzio luksto( jei taip vadinas)? Ar medzio luksto virtuves baldai turi kokiu nors minusu?? Kazkaip nepopuliaru tokios virtuves pas mus g.gif
Papildyta:
QUOTE
mano dede baldzius, tai mum per tris savaites padare, bet realiai isivaizduoju, kad tai trunka ilgiau

nieko sau, mum paskaiciavo per 2 savaites firma, tai jauciu, reklaminis triukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 24, 14:34)
merginos, is kokiu medziagu darot virtuves? MDF. plokstes ar medzio luksto( jei taip vadinas)?  Ar medzio luksto virtuves baldai turi kokiu nors minusu?? Kazkaip nepopuliaru tokios virtuves pas mus g.gif


mes darėmės iš medžio lukšto, manau minusas tik toks,kad brangiau....bet pigiau ne natūralus medis (nors medis turi kitų minusų)
Atsakyti

nieko sau, mum paskaiciavo per 2 savaites firma, tai jauciu, reklaminis triukas? g.gif
[/quote]
man sake kad pagamins per 4 savaites, na gal koki diena +/- , bet pagamino per keturias. ta diena kuria buvo nurode sutarty, ta ir buvo, thumbup.gif, tik mano vyras nelabai tikejo, kad bus sutartu laiku, tai neskubejo senu spinteliu isnest ir elektros laidu pratampyt, tai viena diena patys velavom doh.gif
Atsakyti