Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Nenoriu pilti alyvos į ugnį, bet didžiosios firmos tikrai mažai paiso klientų interesų. Nelankstumas doh.gif net nejuokinga. Jei tik cm nuo standarto - kaina šokteli 1,5-2 kartus. Kaip buvo baldų fabrikai, taip ir liko. O juk virtuvės šiuo metu jau nėra standartiniai baldai, tinkantys visiems skoniams ir visiems butams/namams. kažkodėl mažesnės firmos net nedaro problemų dėl spintelių parametrų, aukščio, kreivų sienų - pati su tuo susidūriau. Geriausias bajeris buvo, kai nemaža firma brand'as nesugebėjo pagaminti 5 cm platesnės spintelės (mūsų virtuvė U formos, tai nori nenori reikia padaryti nuo sienos iki sienos) - siūlė dėti niekam nereikalingą super brangią apdailinę juostelę doh.gif Kam man ta juostelė, jei galiu turėti 5 cm platesnę spintelę, argi ne? g.gif Visi skaičiuoja cm ir pinigus...
O apie klientus tongue.gif Pažįstami baldininkai pasakojo apie užsakovus, kurie rinkosi virtuvę nuo 9 val. ryto iki 5 vakaro doh.gif doh.gif doh.gif ir dar su trimečiu cypiančiu vaiku ant kelių doh.gif doh.gif doh.gif Ir barėsi, nesutapo nuomonės, vos neišsiskyrė besirinkdami doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 24 liepos 2008 - 11:03
QUOTE(agente009 @ 2008 07 24, 12:54)
Gali permest man į paštą, sudėsiu  ax.gif
s.m@auto.lt
O gal turi kur nors fotoservery susidėjusi? tai tik nuorodą duok, perkelsiu.

jau nusiunciau vienai forumietei, thumbup.gif turetu neuzilgo pasirodyt ir forume mano nuotraukytes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 07 24, 11:59)
jau nusiunciau vienai forumietei,  thumbup.gif turetu neuzilgo pasirodyt ir forume mano nuotraukytes  doh.gif

Oi, kaip laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Įkeliu Maziules virtuvę 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 07 24, 13:03)
Įkeliu Maziules virtuvę 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


na kaip ir sakiau garu surinkejo vis iki galo taip ir nepabaigiam, jau paskutiniu metu nieko nespejam doh.gif
Atsakyti
Maziule, super thumbup.gif man patinka tavo švelnios baldų spalvytės thumbup.gif ir labai gražu tas mozaikinis kilimas ant grindų drinks_cheers.gif (gal būčiau taikiusi po stalu, bet gražu ir taip).
Atsakyti
Gražu, ypač spalvos man patiko šioje virtuvėje, tik užkliuvo ar neperarti kaitlente nuo kriauklės g.gif
Atsakyti
maziule, ar baldų spalvytė visiškai balta, ar su kokiu priespalviu? Mmmmm, dievinu baltas virtuves wub.gif
Atsakyti
Labai jauki virtuvytė wub.gif , bet man irgi užkliuvo, kad labai arti viena kitos viryklė ir kriauklė
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 07 24, 13:12)
Labai jauki virtuvytė  wub.gif , bet man irgi užkliuvo, kad labai arti viena kitos viryklė ir kriauklė

siaip tarpas ten normalus gaunasi. beto gal nuotraukelese atrodo super arti. o ir tas kampas nelabai lygiai eina, jis sleivas kreivas, tai meistrai bande kaip graziau ispjaut ir padaryt kad maziau kristu i akis. doh.gif bet siaip labai patogu.o beto mes si nama pirkom ir teko derint prie to kaip jau buvo viskas isvedziota. nenorejom uzsimt griovimais ir pan. tos grindys ir jau buvo, tad nelabai ejo ka pakeist, kad gautusi kitoj vietoj. spinteles nera visiskai baltos. toks vos i smelio spalva, bet atrodo beveik balta. beto jos is saves yra dryzuotos isilsgai. valyt siek tiek sunkiau, bet man ju tipas buvo superinis thumbup.gif . pamaciau ir iskart prilipo drinks_cheers.gif as megeja stipresniu kontrastu mirksiukas.gif bent jau turiu savo svajoniu virtuve thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kiek laiko maždaug gamina virtuvinius baldus? ir per kiek laiko surenka meistrai?
Papildyta:
Kadangi dar visai žalia esu remontų srity doh.gif o jau neužilgo ir visai greitai pradėsim virtuvę tvarkyti papasakokit darbų seką nuo ko viskas prasideda, aš įsivaizduoju kad teks dujų vamzdį patvarkyti ir skaitliuką nuimti, nes statysim elektrinę dujinę, tada elektrą issivedžioti ir reikiamose vietose rozetes pasidaryti, tada plytelių klijavimas ir dažymas?kas pirmiau? o tada baldų rinkimasis, matavimai ar taip viską įsivaizduoju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 07 23, 20:13)


Macarena, ranka prie sirdies pridejus pasakyk, ar gerai dirba tavo gartraukis. Cia ne del issidirbinejimo, o del vieno patvirtinimo.


Tiek, kiek as gaminu, man uztenka. Nors ir viena didele erdve su svetaine, ir gale svetaines -laiptai i 2a, kvapas nenueina. Minusas tas- kad LABAI garsiai dirba. g.gif
Atsakyti