Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

esme tai tame, kad man patinka Vokes virtuves. turiu ir esu patenkinta.
ir del kainos as nepurkstauju!!!! doh.gif
man tik pikta,kad paskutiniu momentu islenda dalykai, kurie is esmes nepatinka doh.gif tokie kaip sujungimu sprendimai ar negalejimas isspresti briaunavimo problemu. ir netgi gal bligiau tai kad visa tai pateikiama kaip pamirstas isspresti klausimas doh.gif (jei buciau tai girdejusi pries menesi, kai issakiau viska kaip noriu, tai TIKRAI butu daug kas kitaip)
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 22, 23:10)
virutines spinteliu aukstis 60 cm  g.gif  o jei raudonos pinteles ar nebus per rysku?  unsure.gif

mūsų buto lubos labai aukštos, tai proporcijos neturėtų darkyt, o spalva tokia, nes visa kita šviesu, tai akcentas atsikartojantis svetainėje (ten bus lentynos su uždaromomis dalimis, raudonomis). tik ta raudona, ne ryški raudona, o šiek tiek prigesinta, gal net labiau plytų spalva, nei raudona ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 22, 12:05)
Iškilo nereali dilema su plytelėmis  verysad.gif  Pasiėmiau gabalą stalviršio ir nulėkiau atspalvių žiūrėti,tai IRIS tos pailgos plytelės kur maniau kad tinka (gerai kad nenusipirkau,nes jau žadėjau),tas atspalvis ne į rudumą o į pilkumą cry.gif tai manau kad reikia dėti tokias vos ne baltas,nes kitaip chaosas gausis manau,kai pagrindas Finų bronzą,stalviršis toks pat ruožuotas tik keliais tonais šviesesnis (sakė būtent šito HPL ant sienos nedaro  F584  ST22)........... ir belieka tik šviesios plytelės,kad atmuštų  g.gif
Kaip manote,merginos  4u.gif

pabandziau nufotkinti savo plyteles is arti, gal bent tiek padesiu smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 23, 23:07)
o tai kokioj firmoj darei?  ax.gif



aš užsisakinėjau baldus iš firmos "Baldai laiku" ir esu labai patenkinta. labai kruopštūs meistrai pasitaikė. thumbup.gif jau buvau ir ankščiau tą mi nėjus. Vokė man negalėjo ar nesugebėjo padaryti to ko man reikėjo, kaip kad minėjau jau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 07 24, 09:34)
pabandziau nufotkinti savo plyteles is arti, gal bent tiek padesiu smile.gif

grazu....gražiai siules žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
gal kas galėtu man padėt ikelt mano virtuvės nuotraukėles. ax.gif man kazko neiseina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 23, 21:56)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
nu zinok tikrai ne.
esme, kad as puikia zinau ta darba.
esu puiki kliente pasimokiusi is savo darbines patirties  lotuliukas.gif
bet.... ne visi zmones yra profesionalai savo srityje.
ne visi zmones nori girdeti.
ne visi zmones nori ieskoti sprendimu ir kompromisu.
ne visi nori isvis galvoti  doh.gif

Papildyta:
betgi - ne kaltinti cia zmones renkasi.
rimtai  schmoll.gif
sprendimu. iseities. pasiulymu. minciu.
jei to negauni is profesionalu, tai kalbiesi su paprastais mirtingaisiais.
ir viskas  4u.gif


drinks_cheers.gif
Jei nebūčiau šios temos sekusi daugiau nei pusmetį, tai būčiau turėjusi visiškai "atsiduoti" dizainerės sprendimams ir nuomonei. Suprantu, jei nebūčiau žinojusi ko noriu, tada ji man būtų padariusi projektą savaip, bet kai tiksliai žinojau, tai neapsunkino jai projektuojant baldus. Bet visas kitas bendravimas su dizainere, tai doh.gif Atėjo, aš jai "gal kavos?", ji man - "skubu", tai reiškia rinkis plokštes greit, jokių abejojimų ir svarstymų. Ir kiek ji pas mus buvo, tiek "skubėjo" blink.gif Iš kliento pusės, galvoju, kad virtuvės baldai yra brangiausias namų pirkinys, neretai, pirkinys visam gyvenimui, o čia atėjo "skubu" ir "skubu". Rankenėlių man niekas nesiteikė duoti išsirinkti, kol nepareikalavau ir buvo gana "nustebusi", kad nepasitikiu dizainerės skoniu. Bet juk skonis, tai visai subjektyvus dalykas, kas gali būti jos nuomone gražu, stilinga, man gali būti visiškai nepriimtina. Ir dar nemažai visokių nemalonių smulkmenų.
Tikrai nenoriu pasakyti, kad klientas visada teisus, o baldininkai ne. Tikiu, kad būna ir klientų doh.gif O maniškiai baldų gamintojai darbo matyt dar turi (tikriausiai krizės nejaučia lotuliukas.gif ). Nors, tiesa pasakius, čia jie juk ne prie ko, kad dizainerė visiškai bendrauti nemoka ir nesistengia. Taip ji, manau, "atmuš" nemažai klientų, nes jei reikės pažįstamiems rekomenduoti baldininkus, tai tikrai pasakysiu, koks laukia bendravimas. O apie baldų kokybę dar nieko negaliu pasakyti (laukiu po savaitės), tikiuosi, kad darbas už bendravimą bus kokybiškesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 07 24, 11:46)
drinks_cheers.gif
Jei nebūčiau šios temos sekusi daugiau nei pusmetį, tai būčiau turėjusi visiškai "atsiduoti" dizainerės sprendimams ir nuomonei. Suprantu, jei nebūčiau žinojusi ko noriu, tada ji man būtų padariusi projektą savaip, bet kai tiksliai žinojau, tai neapsunkino jai projektuojant baldus. Bet visas kitas bendravimas su dizainere, tai  doh.gif Atėjo, aš jai "gal kavos?", ji man - "skubu", tai reiškia rinkis plokštes greit, jokių abejojimų ir svarstymų. Ir kiek ji pas mus buvo, tiek "skubėjo"  blink.gif Iš kliento pusės, galvoju, kad virtuvės baldai yra brangiausias namų pirkinys, neretai, pirkinys visam gyvenimui, o čia atėjo "skubu" ir "skubu". Rankenėlių man niekas nesiteikė duoti išsirinkti, kol nepareikalavau ir buvo gana "nustebusi", kad nepasitikiu dizainerės skoniu. Bet juk skonis, tai visai subjektyvus dalykas, kas gali būti jos nuomone gražu, stilinga, man gali būti visiškai nepriimtina. Ir dar nemažai visokių nemalonių smulkmenų.
Tikrai nenoriu pasakyti, kad klientas visada teisus, o baldininkai ne. Tikiu, kad būna ir klientų  doh.gif O maniškiai baldų gamintojai darbo matyt dar turi (tikriausiai krizės nejaučia lotuliukas.gif ). Nors, tiesa pasakius, čia jie juk ne prie ko, kad dizainerė visiškai bendrauti nemoka ir nesistengia. Taip ji, manau, "atmuš" nemažai klientų, nes jei reikės pažįstamiems rekomenduoti baldininkus, tai tikrai pasakysiu, koks laukia bendravimas. O apie baldų kokybę dar nieko negaliu pasakyti (laukiu po savaitės), tikiuosi, kad darbas už bendravimą bus kokybiškesnis rolleyes.gif


Šiuo atveju aš galėčiau pasakyt, kad man pasisekė. Nes ir pati dizainerė labai paisė mano norų, nors aš pati jau žinojau ko noriu. kai pradžiai prašiau, kad paskaičiuotu preliminariai, buvau padarius savo maketą, kuriame, buvau viską daugmaž nurodžiu. tačiau ir iš jos pačios gavau daug patarimų ir paiškinimų. labai likau patenkinta dėmesiu man. spėjom ir kavos atsigert ir ramiai spalvas išsirinkt, ir rankenėles pasirinbkt bei stiklų spalvas. žodžiu viskas buvo man parodyta ir be mano sutikimo nei viena medžiaga nebuvo parinkta. nuostabiai dirbo visa firma. ir laiku pagamino kaip buvo žadėta. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 07 24, 12:14)
Šiuo atveju aš galėčiau pasakyt, kad man pasisekė. Nes ir pati dizainerė labai paisė mano norų, nors aš pati jau žinojau ko noriu. kai pradžiai prašiau, kad paskaičiuotu preliminariai, buvau padarius savo maketą, kuriame, buvau viską daugmaž nurodžiu. tačiau ir iš jos pačios gavau daug patarimų ir paiškinimų. labai likau patenkinta dėmesiu man. spėjom ir kavos atsigert ir ramiai spalvas išsirinkt, ir rankenėles pasirinbkt bei stiklų spalvas. žodžiu viskas buvo man parodyta ir be mano sutikimo nei viena medžiaga nebuvo parinkta. nuostabiai dirbo visa firma. ir laiku pagamino kaip buvo žadėta.  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

na kagi paieskojau daug info ir radau kad pati kol kas neidesiu, nes neturiu reikiamo skaiciaus zinuciu doh.gif tad jei kuri man padesit, busiu labai dekinga, galedama parodyt savo virtuves nuotraukeles. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 23, 17:04)
o kas per daiktas CPL???
Papildyta:
jop pats geriausias pasiulymas.
nes lygiu sienu niekur nebuna. buna tik kreivos meistru rankos.


Nepertraukiamu ciklu gaminamas aukšto slėgio laminatas – CPL ( angl. Countinuously pressed laminate) – tai daugiasluoksnė medžiaga, gaunama didelio slėgio ir aukštos temperatūros pagalba supresuojant tarpusavyje dekoratyvinį melamino dervose impregnuotą popieriaus sluoksnį su termoreaktyvinėse dervose įmirkytais balansinio popieriaus sluoksniais. Viršutinis dekoratyvinis sluoksnis padengtas permatoma melamino plėvele, suteikiančia paviršiui stiprumo.
Aukšto slėgio laminatas – HPL (angl. High pressure laminate) – lakštinė daugiasluoksnė medžiaga. HPL pasižymi labai kietais, atspariais trinčiai, braižymui, smūgiams, verdančiam vandeniui, buitiniams nešvarumams ir karščiui, paviršiais. Jis lengvai valomas, neišskiria fenolio. Dažniausiai naudojamas virtuviniams stalviršiams bei sienelėms gaminti, restoranų bei kavinių baldams, durų apdailai. Idealiai tinka biuro baldų darbinių intensyvaus naudojimo paviršių apdailai. Nereikia papildomo apdorojimo. Lakštų vidinė pusė paruošta klijavimui. Rekomenduojama naudoti PVA klijus.

Taigi CPL yra beveik tas pats kas HPL -ir vienas ir kitas yra auksto slegio laminatai.
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 07 24, 08:29)
grazu....gražiai siules žiūrisi thumbup.gif

dekui 4u.gif man ir paciai dar nenusibodo jos
Atsakyti
labai didelis aciu visom norejusiom padet ikelt nuotraukytes. sirdingai dekoju visom, kurio ir asmeniskai nespejau padekot aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti