Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jolyte @ 2008 07 16, 10:16)
Aš vis galvoju, kad jį reikia nusipirkti, tuomet tas kilimėlis ir vibraciją ir triukšmą kažkiek sugeria. kaimynai tikrai padėkotųsmile.gif


Na del to kad jis minkstas tai nepergyvenk skalbykle yra sunki ir jis susispaus, tad stoves stabiliai. Del vibracijos ir triuksmo pritariu, turetu nuslopinti, nors nebandziau tai nezinau. O del to guminio kilimelio reikalavimo paaiskinimas labai normalus. Tiesiog kai nera kilimelio, tarp grindu ir skalbimo masinos susidaro elektrostatinis kruvis, kuris teoriskai gali sugadinti skalbykles elektronika. Manau tai yra labiau teorija (nes praktiskai niekada nieko panasaus niekas is mano draugu nedare) bet jei nori meistrai prisikabinti gali (bet cia kalbu apie garantija elektroninem dalim, jei nutruks dirzelis ai viskas bus tvarkoje).
Cia taip pat, jei jus nusipirksit gera vokiska virtuves (ar bet koki kitoki) maisytuva (pvz franke, teka) ar dar koki nors kuriam suteikiama garantija, ir jus ji tiesiog pajungsite be filtro, tai kai jis suges garantijos galit nesitiketi. Jie atvaziuos paziures kad nera filtro ir paakys kad gedimas negarantinis.
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 16, 11:14)
Na del to kad jis minkstas tai nepergyvenk skalbykle yra sunki ir jis susispaus, tad stoves stabiliai. Del vibracijos ir triuksmo pritariu, turetu nuslopinti, nors nebandziau tai nezinau. O del to guminio kilimelio reikalavimo paaiskinimas labai normalus. Tiesiog kai nera kilimelio, tarp grindu ir skalbimo masinos susidaro elektrostatinis kruvis, kuris teoriskai gali sugadinti skalbykles elektronika. Manau tai yra labiau teorija (nes praktiskai niekada nieko panasaus niekas is mano draugu nedare) bet jei nori meistrai prisikabinti gali (bet cia kalbu apie garantija elektroninem dalim, jei nutruks dirzelis ai viskas bus tvarkoje).
Cia taip pat, jei jus nusipirksit gera vokiska virtuves (ar bet koki kitoki) maisytuva (pvz franke, teka) ar dar koki nors kuriam suteikiama garantija, ir jus ji tiesiog pajungsite be filtro, tai kai jis suges garantijos galit nesitiketi. Jie atvaziuos paziures kad nera filtro ir paakys kad gedimas negarantinis.

Na, nežinau dėl to kilimėlio g.gif Mūsų skalbyklės instrukcijoje buvo parašyta, kad ji turi stovėti ant kieto pagrindo, reikia ištraukti kilimus... Nė nesumanyčiau dėl kaimynų gerovės jo ten dėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 16, 10:06)
Va cia ir mes buvom susidure su sita problema, siaip sprendimas pats atejo - t.y. kaip praitoj temoj kur rodziau kad galvuojam dar mini salele-spintele su pratestu stalvirsiu statyt, tai va ten i ta spintele ir idesim, kai reiks pasinaudot, tiesiog atsidarysim dureles, o baige naudotis uzdarysim ax.gif  (siaip retai labai ja ir naudojames).
O siaip esu macius kad daro lentyneles po spintelemis i kurias imontuoja mikrobanges, tik aisku virs ju esancios spinteles irgi turetu but panasaus gylio, kad ji tokia "issisovusi" nebutu...na o tos tikrosios imontuojamos tai isties labai jau brangiai atsieina... doh.gif ...na dar nebent mums siule pasirinkt kombinuota orkaite-mikrobange, bet ir rodos ne mazai atsieina... g.gif

Na uždaromoje spintelėje manau idealiausias variantas būtų, bet pas mus pastatomų spintelių ir taip stygius verysad.gif Visas spinteles gilinti dėl šio gremėzdo nesinori, buvau jau apgalvojusi apie tai.

QUOTE(Diax @ 2008 07 16, 10:06)
Pas mus maža virtuvytė, todėl vietos kaip ir nėra; galvojame mikrobangei padaryti lentynėlę virš valgomojo staliuko  g.gif Gražu, kai joms lentyna pritaikyta pačiame virtuvės komplekte, bet pas mus per maža vietos  doh.gif

Pas mus irgi tik 7,63 kv. bet mums ji reikalinga, šildomės nuolat maistą ir vyresnėlė tuoj šeimininkaus viena namuose po pamokų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 16, 11:12)
Va va teisingi žodžiai aš irgi turiu viziją,o kai nueini pas baldininkus jie bando kišti savo marazmus atseit nieks taip nedaro ar tikrai bus patogu, trūksta praktiškumo... Nervina ir tiek... Aišku keli patarimai buvo į naudą, bet visa kita griežtai reikia su jais, nes kitaip nesupranta ir vistiek savo kiša pvz. rankenėlės, stalviršis visokie indėklai kainuojantys didelius pinigus ir panašiai...

Labai lauksim nuotraukyčių... wub.gif

O man su rankenėlėm tai visai nesamonė gavosi: net nežinau kokios jos bus, niekas man jų nesiteikė rodyti, o kai paklausiau, ar neįdės man kokių senovinių ir pačių pigiausių, tai dizainerė tokį negražų veidelį nutaisė ir pareiškė "šiaip tai parenku jas visada aš, kad derėtų, žinau, kas prie ko dera" doh.gif Ir nepasakė bet atrodė - "ką dar rankenėles tau turiu atvežti ir parodyti, dar kartą važiuoti" (nes visais klausimasi ji pas mums į namus atvažiuodavo).
Žodžiu, mergaitės, būkit ryžtingesnės ir nebijokit reikalauti mirksiukas.gif Nebūkit tokios vištos kaip aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 15, 22:17)
ir su tuo kampu bus bedu. ir ten prilys visokio sh....
ypac prie kriaukles kur tyksta vanduo  doh.gif  nes ten kampukas darosi toks permatomo plastiko, o viesutine briaunele - derinama pagal stalvirsi ir sienute - ten uzkisamas tokios pat spalvos laminato juostele ... nu nzn ar mane suprasi  doh.gif  bent pas mane toks reikalas is vokes.... ir ka - sveiciu as .
o silikonas.... imanoma, permatomu silikonu gali. seniau taip darydavo kai sienute darydavo is plyteliu, nemanau kad dabar kazka gudriau daro  g.gif 
galvoju gal net silikonas geriua  g.gif



kur tu pasakoji, ten tikrai bjaurus kampukas. yra kitokie siek tiek, jie zymiai praktiskesni, bet prie lygios sienos, o kai plyteles, man nekaip atrodo.

mes tai darysim silikonu ir tarp plyteliu- stalvirsio, ir stalvirsiu sujungima - kruopsciai padarius jo nesimatys visiskai.
Papildyta:
QUOTE(čelsė @ 2008 07 16, 13:39)
O man su rankenėlėm tai visai nesamonė gavosi: net nežinau kokios jos bus, niekas man jų nesiteikė rodyti, o kai paklausiau, ar neįdės man kokių senovinių ir pačių pigiausių, tai dizainerė tokį negražų veidelį nutaisė ir pareiškė "šiaip tai parenku jas visada aš, kad derėtų, žinau, kas prie ko dera"  doh.gif Ir nepasakė bet atrodė - "ką dar rankenėles tau turiu atvežti ir parodyti, dar kartą važiuoti" (nes visais klausimasi ji pas mums į namus atvažiuodavo).
Žodžiu, mergaitės, būkit ryžtingesnės ir nebijokit reikalauti  mirksiukas.gif Nebūkit tokios vištos kaip aš  lotuliukas.gif



o tai gal pvz gali pati nuvažiuot ir apžiūrėt? kol nepastatė baldų kompleto, tol dar ne viskas prarasta.
man ir šitam forume kažkuri siūlė populiariąsias ilgas rankenas, ir mūsų druagai tokias dėjosi, ir šiaip jos tirkai gražiai atrodo, bet niu nepatogios jos man. žinau, kad ne optimalų grožio variantą iųsirinkau, bet užtat patogias man. nepakesčiau tokių siurprizų iš dizainerės.....
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 07 16, 09:34)
aciuks.gif

Mamkos, o kur jūs dedat mikrobangų krosneles?Aš noriu dėti į lentyną, kad neužimtų vietos ant stalviršio, bet standartinės išsikiša  į priekį.Ir negražu ir nepatogu.Montuojamos labai brangu.Žiūrinėjomės mažesnių išmatavimų. Patarkit kaip daryti  ax.gif

O mes jos isvis nedejom schmoll.gif . Nesveika. Nebent MB ja retkarciais naudodavo, kai puodus plauti tingedavo.

Atsiprasau, neperskaiciau postu iki galo blush2.gif Pas mumi orkaiteje gali maista sildyti. Tik daug ilgiau uztruks pats procesas. Mes delto ir pirkom truputi brangesne orkaite, nes ji turi maisto sildymo funkcija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TUSINA: 16 liepos 2008 - 19:31
QUOTE(čelsė @ 2008 07 16, 13:39)
O man su rankenėlėm tai visai nesamonė gavosi: net nežinau kokios jos bus, niekas man jų nesiteikė rodyti, o kai paklausiau, ar neįdės man kokių senovinių ir pačių pigiausių, tai dizainerė tokį negražų veidelį nutaisė ir pareiškė "šiaip tai parenku jas visada aš, kad derėtų, žinau, kas prie ko dera"  doh.gif Ir nepasakė bet atrodė - "ką dar rankenėles tau turiu atvežti ir parodyti, dar kartą važiuoti" (nes visais klausimasi ji pas mums į namus atvažiuodavo).
Žodžiu, mergaitės, būkit ryžtingesnės ir nebijokit reikalauti  mirksiukas.gif Nebūkit tokios vištos kaip aš  lotuliukas.gif


geras dizaineris turi tureti katalogus, tame tarpe ir rankeneliu.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 07 16, 11:39)
O man su rankenėlėm tai visai nesamonė gavosi: net nežinau kokios jos bus, niekas man jų nesiteikė rodyti, o kai paklausiau, ar neįdės man kokių senovinių ir pačių pigiausių, tai dizainerė tokį negražų veidelį nutaisė ir pareiškė "šiaip tai parenku jas visada aš, kad derėtų, žinau, kas prie ko dera"  doh.gif Ir nepasakė bet atrodė - "ką dar rankenėles tau turiu atvežti ir parodyti, dar kartą važiuoti" (nes visais klausimasi ji pas mums į namus atvažiuodavo).
Žodžiu, mergaitės, būkit ryžtingesnės ir nebijokit reikalauti  mirksiukas.gif Nebūkit tokios vištos kaip aš  lotuliukas.gif

absurdas kazkoks blink.gif mes pamenu rinkomes is katalogo, nes realiu pavyzdziu labai mazai turejo...tokia dizainere parodo savo ,,lygi,,
Atsakyti
Dažnai galvoju, iš kur "dizainerės" yra tokios superspecės, kad per kelias minutes jau taip gerai gali pažinti žmogų ir išrinkti būtent man patinkančias rankenėles. Maždaug nujausti, kurio stiliaus patiktų-sutinku, bet išrinkti ir įdėti...o jei man nepatiks? perdarys visas dureles? Svarstau teoriškai, nes asmeniškai aš rankenėles rinkausi 2 metus lotuliukas.gif . Du kartus lankiausi Lenkijoj furnitūros parduotuvėse...Taip, gyvenau dureles nagais krapštydama doh.gif . O čia va bic ir ji gerai žino, kokių žmogus nori...
Atsakyti
na ir as jau turiu savo virtuve, jau 3 sav., bet vis iki galo niekaip nepajungiam garu surinkejo. bet siaip labai mielas dabar kampelis visam name thumbup.gif kai pabaigsiu gal ir as idesiu savo fotkes. galesit pakomentuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 07 17, 10:01)
na ir as jau turiu savo virtuve, jau 3 sav., bet vis iki galo niekaip nepajungiam garu surinkejo. bet siaip labai mielas dabar kampelis visam name  thumbup.gif  kai pabaigsiu gal ir as idesiu savo fotkes. galesit pakomentuot  doh.gif


Tai tu dabar imesk smile.gif idomu kaip atrodo nebaigta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 16, 17:15)
kur tu pasakoji, ten tikrai bjaurus kampukas. yra kitokie siek tiek, jie zymiai praktiskesni, bet prie lygios sienos, o kai plyteles, man nekaip atrodo.

mes tai darysim silikonu ir tarp plyteliu- stalvirsio, ir stalvirsiu sujungima - kruopsciai padarius jo nesimatys visiskai.
[

Ar greit darysit 4u.gif Norėtųsi pamatyti prieš pas save darant blush2.gif
Atsakyti