Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Dūšia @ 2008 07 22, 22:41)
nu praktiškai variantą dvynį esam sumąstę, tik aš viršui aukštesnių ir raudonų spintelių rolleyes.gif , o ir apie tą intarpą(sienelę pupuotą) mąstėm, tik bijau labai aktyvaus, tai dar neaišku kokiu motyvu margintas jis visgi bus ax.gif

virutines spinteliu aukstis 60 cm g.gif o jei raudonos pinteles ar nebus per rysku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lomena @ 2008 07 22, 13:53)
Pasiskaičiusi čia taip pat daug gerų patarimų radau, tada buvo iškilęs toks pats klausimas, nusprendžiau rinktis praktiškesnį - t.y. šviesų stalviršį.
Dabar: nors man mano nauji virtuvės baldai man patinka, tačiau tamsus stalviršis man labiau patiktų, kadangi esu prie tų netinginių  lotuliukas.gif , tai man būtų nesudėtinga dažniau pasivalyti tą stalviršį, bet būtų toks, apie kokį svajojau, juk ne visam gyvenimui  wub.gif

Dekui uz jusu nuomone,as ir jau apsisprendziau kad rinksiuos tamsesni varianta,nors viena svajone bus ispildyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
sherla  Vakar, 23:10 Paskelbta: #205 


virutines spinteliu aukstis 60 cm  o jei raudonos pinteles ar nebus per rysku? 


O koks jusu virsutiniu ir apatiniu spinteliu gylis?ACIU aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 00:01)
as taip pat noriu pasirodyti tik siandien surinkta virtuvele  blush2.gif nieko ipatingo  rolleyes.gif  bet noriu jusu nuomones  ax.gif
user posted image
na dar gartraukis nepajungtas  doh.gif


gal galit kas nors pasufleruot koks cia stalvirsis??? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 07 23, 09:45)
O koks jusu virsutiniu ir apatiniu spinteliu gylis?ACIU aciuks.gif

virsutiniu nepilnai 30 cm, o apatiniu nepilnai 60 cm 4u.gif

QUOTE(tuliaa @ 2008 07 23, 10:34)
gal galit kas nors pasufleruot koks cia stalvirsis???  smile.gif

cia medzio plokste, tokia kur dazniausiai siulo projektuodami virtuve (nzn kaip tiksliai vadinasi ) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 23, 10:45)
virsutiniu nepilnai 30 cm, o apatiniu nepilnai 60 cm  4u.gif
cia medzio plokste, tokia kur dazniausiai siulo projektuodami virtuve (nzn kaip tiksliai vadinasi )  blush2.gif

ot tai kaip gaila kad tiksliai nezinot smile.gif
Papildyta:
Merginos dar norejau paklaust, jei as planuoju dėt ant visu spinteliu ir stalčiu ilgesnes horizontalias rankenėles, tai an to "cargo" irgi det ko gero horizontaliai, tik kad gausis trumpesne ji, nes vertikaliai tai jauciu be rysio butu g.gif
Atsakyti
na plokste tai speju HPL arba CPL. Klausimas tik kokia danga.

O cia puslapiukas tom kuros dar tik galvoja projektuotis virtuvytes cia rasit net keleta projektavimo programu.

http://www.programy1...ulator samolotu

http://www.glos.cies...crack/2069.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povilas: 23 liepos 2008 - 10:57
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 22, 23:15)
Vokei su nestandartu sunku.  doh.gif  Nebandėt tartis, kad Vokė jums pagamintų tik spinteles, o stalviršį užsakyti kurioj kitoj firmoj, kuriai nėra problemų su stalviršio nupjovimu įstryžiau.  g.gif


na as galiu pasakyti tik tiek, kad pas mus name ,kai dare virtuve dabar, tai irgi sienos ziauriai kreivos yra ir kai vokei davaiu paskaiciavimus ir pan, jie pirmiausia kaina pskaiciavo vos nedviguba nei ta firma kuri man dare, o ir su sienom jiem jau buvo ne kas. doh.gif o ta firma kuri man ir pagamino virtuvei baldus, nepasake nei puse zodzio, kad cia labai sienos kreivos ir pan. dar as pati paklausiau turbut sunku pritaikyt kai taip viskas kreiva, tai dar jie pajuokavo, kad mate ir dar labiau kreivesniu sienu, bet sako viskas yra imanoma, kai yra noro. thumbup.gif taip kad siulyciau pabandyt kitur pasiteiraut, kam nebus problemu ir padarys pagal jusu sienas viska. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 23, 11:51)
na plokste tai speju HPL arba CPL. Klausimas tik kokia danga.

O cia puslapiukas tom kuros dar tik galvoja projektuotis virtuvytes cia rasit net keleta projektavimo programu.

http://www.programy1...ulator samolotu

http://www.glos.cies...crack/2069.html


o kas per daiktas CPL???
Papildyta:
QUOTE(maziule @ 2008 07 23, 16:24)
na as galiu pasakyti tik tiek, kad pas mus name ,kai dare virtuve dabar, tai irgi sienos ziauriai kreivos yra ir kai vokei davaiu paskaiciavimus ir pan, jie pirmiausia kaina pskaiciavo vos nedviguba nei ta firma kuri man dare, o ir su sienom jiem jau buvo ne kas.  doh.gif o ta firma kuri man ir pagamino virtuvei baldus, nepasake nei puse zodzio, kad cia labai sienos kreivos ir pan. dar as pati paklausiau turbut sunku pritaikyt kai taip viskas kreiva, tai dar jie pajuokavo, kad mate ir dar labiau kreivesniu sienu, bet sako viskas yra imanoma, kai yra noro.  thumbup.gif  taip kad siulyciau pabandyt kitur pasiteiraut, kam nebus problemu ir padarys pagal jusu sienas viska.  thumbup.gif  thumbup.gif


jop pats geriausias pasiulymas.
nes lygiu sienu niekur nebuna. buna tik kreivos meistru rankos.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 23, 17:04)
jop pats geriausias pasiulymas.
nes lygiu sienu niekur nebuna. buna tik kreivos meistru rankos.

Taigi sakė, kad Vokės paslaugų jau negali atsisakyti - avansas sumokėtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 23, 17:14)
Taigi sakė, kad Vokės paslaugų jau negali atsisakyti - avansas sumokėtas  doh.gif


tik uz projektavima paims.
patikek darydama kitur sutaupis tikrai ne 100 ir ne 500Lt.
o su tais sumoketais avansais taip jau buna kad ji visa atgal atiduoda tik reikia zinot kelis stebuklingus zodzius. biggrin.gif
na del avanso grazinimo tai cia tik derybu klausimai.
man taip buvo ir grazino visus pinigus isskyrus 50 lt nuostoliams padengti.
Atsakyti
kas liecia avnsa tai tikrai reikia tik pasiskambinti i vartotoju teise ir pasiklausti tada eiti ir pasiimti atgal avansa
kas liecia siuos laikus tai net pasinaudojus gali atgauti babkes grazines daikta kad ir po tam tikro laiko tongue.gif
Atsakyti