Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(laimikė @ 2008 07 22, 08:51)
bet i kampa galima deti  cilindra gartrauki  smile.gif visai neblogai atrodo thumbup.gif


maciau neseniai vienuos namuos ta cilindra niu labai liuksiskas toks kosminis objektas, tik va kaina ir manes nesužavejo g.gif
Atsakyti
Sveikos. O man naturalus akmuo labai grazu,gal jus nesidomejot kokio jo yra?pamatytumet!!! Ir kiek as domejausi, tai naturalus tikrai yra pigiau nei dirbtinis. Jus neisivaizduokit to naturalaus butinai kaip to is kurio antkapiai daromi ax.gif
Atsakyti
na sveikos moteros jungiuosi prie jusu perskaiciau visa sita tema kaip nekeista mazius ismiegojo va tik atsikele tai kaip ten bus su senesnem tai dar nezianu ar grysiu karts nuo karto paskaitydavau anksciau ir jas ax.gif
man dar ta virtuve kosmosas jau kaip ir kelis variantus meistriukai padare parode tik mane nervina kad pas juo kaip brezinys o ir nuomone savo keiciu kas kiek laiko is[radziu norejau kad butu indaplove o ant jos orkaite o dabar kau orkaites aukstai nenoriu ax.gif
labai noriu pamatyti toki ale piesta savo virtuve bet man ta alno programa tai tamsus miskas kur yra angliskai bandysiu is vienos lenkiskos programeles kas iseis ax.gif
gal galite pasidalinti nuomonem su tom orkaitem ar gerai kai jos ant indaploves ar nelabai nes as tai dabar pradejau manyti kad kepant atidarius dureles tai tie garai vistiek eina nebus po to lubos kokios pageltusios g.gif
ar statyti orkaite po kaitlente ir vargo nematyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 22, 09:43)
maciau neseniai vienuos namuos ta cilindra niu labai liuksiskas toks kosminis objektas, tik va kaina ir manes nesužavejo g.gif

Pas mus bus cilindras, tik erdvinis. Man labai nepatinka dideli gartraukiai ir dar su visokiais "pribumbasais" (stiklais, apvadais ir t.t.)
QUOTE(donatada @ 2008 07 22, 11:07)
Sveikos. O man naturalus akmuo labai grazu,gal jus nesidomejot kokio jo yra?pamatytumet!!! Ir kiek as domejausi, tai naturalus tikrai yra pigiau nei dirbtinis.

Išduokit paslaptį kur? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

kaip tik matau kalbat apie stalvirsius.
mes uzsakom virtuve ir tik dabar, kai derinam uzsakyma galutini - islindo toks sssshhuuu............... doh.gif
kadangi virtuve U formos (stalvirsis), ir siena nera lygi...islenda faktas - reikia daryti 2 sujungimus! ir pasiulymai su metaliniais intarpais doh.gif doh.gif doh.gif atrodo baisiai. opcija - daryti lekala po baldu atsiradimo ir tada pjauti pagal nelygia siena ir kampus bandyti klijupti silikonu ir suverzti is vidaus kazkokiais prietaisais, kuriu nesimato. bet sako,kad tas silikonas gali issiplauti ir matysis tarpukas doh.gif
kas lieka? akmens stalvirsis? mestelkit kokiu www kur galima pasiziureti naturalaus ir dirbtinio akmens stalvirsiu. o kuo jie skiriasi? devejimasis?
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 22, 12:27)
mestelkit kokiu www kur galima pasiziureti naturalaus ir dirbtinio akmens stalvirsiu. o kuo jie skiriasi? devejimasis?


www.baltijosmarmuras.lt 4u.gif Pagoogl'ink, rasi ir daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
o kas nors pasidarę remontą virtuvėję statėt paprastą viryklę-neįmontuojamą, nes kiek peržiūrėjau foto, tai visur tik įmontuotos kaitlentės ir viryklės. Man labai gražu, bet, kad mūsų keista prieš 2metus, tai dar labai gera, bet ji pastatoma verysad.gif . Ir dar klausimas. Kaip jūs tuos šaldytuvus paslepiat -na, padarot su medinėm durelėm ?ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 22, 12:26)
Ir dar klausimas. Kaip jūs tuos šaldytuvus paslepiat -na, padarot su medinėm durelėm ?ax.gif Ačiū 4u.gif

tai vadinasi imontuojami saldytuvai. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif , o tai juos jau tokius perkat, par baldininkai tai padaro? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 22, 13:31)
4u.gif , o tai juos jau tokius perkat, par baldininkai tai padaro? ax.gif


Yra pirkti kaip ir imontuojamos orkaites ir kaitlentes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 22, 13:26)
kad mūsų keista prieš 2metus, tai dar labai gera, bet ji pastatoma verysad.gif


pa smane irgi nauja pastatoma buvo....MB neleido imontuojamos su salyga,kad ana parduosiu
ir pardaviau draugei....
nesvarbu u zkokia suma, svarbiausias faktas,kad pardaviau thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2008 07 21, 13:25)
Mes ir jau uzsisakeme virtuvini komplekta,tik dar vis del stalvirsio neapsisprendziu,spinteles bus balinto azuolo (toks su dryziukais),o stalvirsio noriu tamsaus,kad isisryskintu.Bet paskaiciau komentarus apie ta parketini tamsu,kad labai jau matosi ant jo viskas g.gif gal patarsite man ka nors.

Pasiskaičiusi čia taip pat daug gerų patarimų radau, tada buvo iškilęs toks pats klausimas, nusprendžiau rinktis praktiškesnį - t.y. šviesų stalviršį.
Dabar: nors man mano nauji virtuvės baldai man patinka, tačiau tamsus stalviršis man labiau patiktų, kadangi esu prie tų netinginių lotuliukas.gif , tai man būtų nesudėtinga dažniau pasivalyti tą stalviršį, bet būtų toks, apie kokį svajojau, juk ne visam gyvenimui wub.gif
Atsakyti