Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 16:56)
biggrin.gif čia geras. Aš tai taip mėgstu burokus palikt savaitėm ant stalo, ypač prapjautus smile.gif
Nu linksta man dūšia prie to corian'o nors tu ką  unsure.gif


Kiek zinau, tai pas Macarena ne Corian, o Dura Stone (lietas akmuo). Panasus i Corian, bet ne tas pats dalykas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 07 21, 15:44)
sveikos, turiu klausima, mazum kas tures minciu geru:)smile.gifsmile.gif
orkaite, dujine kaitlente ir kriaukle bus juodos spalvos, virtuvinis komplekta noriu kreminio-sampano spalvos, kadangi saldytuvo spalva tokia, linkciau link juodo stalvirsio, gal kas turit, o gal kas kokiu kitu minciu turit, kokios spalvos stalvirsi daryt? virsutines spinteles darysiu be rankenu, o apatines rankenas irgi juodas. ar jau taip nepraktiska juodas stalvirsis ar visgi zinot kas kokiu fyntu:)?


Turiu juoda, tai jokiu budu nedaryciau per 6 metus oi jau ir daugiau doh.gif uzkniso valyt ir valyt doh.gif Siulyciau bet koki tamsu tik ne juoda koki sokolado ar kazko panasaus, bet koki neblizgu butinai biggrin.gif nes kiekvienas pirsciukas matosi,o jei nuvalai, tai dar kaip veidrodi reikia pablizginti doh.gif Butinai kuo margesni, nes kitaip keikviena dulkele ir trupiniukas svies ir valyti is tolo kvies biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 21 liepos 2008 - 18:26
QUOTE(vasara77 @ 2008 07 21, 17:40)
Kiek zinau, tai pas Macarena ne Corian, o Dura Stone (lietas akmuo). Panasus i Corian, bet ne tas pats dalykas smile.gif 4u.gif

Na, aš dar nelabai išprusus šiais klausimais, neatsimenu visų tų pavadinimų blush2.gif Todėl visus tuos a la dirbtinio akmens lietus stalviršius vadinu corian'u. Kiek teko klausinėtis ir skaitinėti, tai nelabai ten jie kuo skiriasi apart brand'o. O gal klystu? g.gif Reiks pasidomėti išsamiau. Dar vyras dėl natūralaus akmens įkalbinėja, bet man nelabai gražu kažkodėl blush2.gif o ir kaina žvėriška doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 16:56)
biggrin.gif čia geras. Aš tai taip mėgstu burokus palikt savaitėm ant stalo, ypač prapjautus smile.gif


bet tokiu budu galima ir laaabai originalu stalvirsi pasudaryti. Niekas netures tokio pacio lotuliukas.gif


QUOTE(vasara77 @ 2008 07 21, 17:40)
Kiek zinau, tai pas Macarena ne Corian, o Dura Stone (lietas akmuo). Panasus i Corian, bet ne tas pats dalykas smile.gif 4u.gif


thumbup.gif Teip teip, DuraStone g.gif


QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 19:57)
Na, aš dar nelabai išprusus šiais klausimais, neatsimenu visų tų pavadinimų  blush2.gif Todėl visus tuos a la dirbtinio akmens lietus stalviršius vadinu corian'u. Kiek teko klausinėtis ir skaitinėti, tai nelabai ten jie kuo skiriasi apart brand'o. O gal klystu?  g.gif Reiks pasidomėti išsamiau. Dar vyras dėl natūralaus akmens įkalbinėja, bet man nelabai gražu kažkodėl  blush2.gif o ir kaina žvėriška  doh.gif


Kazkuo jie skiriasi, bet kuom, nepasakysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 07 21, 17:28)
Kodėl meistrai nepatarė besidarinėjančių į viršų spintelių?

Nu ką žinai,gal tikrai tyngi kaip kažkuri rašo,bet sako tipo greitai tos dujos išeina ir reikia keisti g.gif o tas greitai tai gal kokie 5 metai,net nežinau,bet ai gerai bus ir be jų irnesakyk.gif tik vienos bus taip darinėjamos,virš gartraukio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 07 21, 13:30)
Na taip,bet kaip suprantu bus truputuka jau marga,nors gal kaip tik taip graziau,akcentas bus,blogai kai neturiu vaizduotes  blush2.gif



nugi suderinsit spalvas, nebus marga smile.gif pas mane tai tiap derinau derinau, kad net per mažai margumo (tamsios plytelės su šviesiu glaistu, o vyras norėjo dar ir glaistą tamsu, iš viso būtų vienoda)smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 19:57)
Dar vyras dėl natūralaus akmens įkalbinėja, bet man nelabai gražu kažkodėl  blush2.gif o ir kaina žvėriška  doh.gif


natūralus pigesnis už dirbtinį, ypač Corianą.
man irgi beje natūralus nelabia, nors daug kas čia man sakė stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 21, 22:14)
natūralus pigesnis už dirbtinį, ypač Corianą.
man irgi beje natūralus nelabia, nors daug kas čia man sakė  stupid.gif

Rimtai??? blink.gif blink.gif Čia aš apie kainą? Kažkodėl aš buvau įsitikinusi, kad jis brangesnis g.gif Aš corianą tai preliminariai Gformos tinklapyje buvau pasiskaičiavus, o natūralų tai draugai keli yra susidėję, tai man dirbtinis pigiau gavosi. bet ten gal skaičiuoklė kokia lieva ar aš ką blogai padariau.
o dėl grožio tai čia skonio reikalas. Man natūralus irgi nelabai schmoll.gif
Atsakyti
O kodėl daugumą taip akmeninis stalviršis žavi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 21, 22:14)

natūralus pigesnis už dirbtinį, ypač Corianą.
man irgi beje natūralus nelabia, nors daug kas čia man sakė  stupid.gif


Kazka sumaisei, naturalus tikrai brangesnis uz dirbtini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 21, 22:35)
O kodėl daugumą taip akmeninis stalviršis žavi?  g.gif

Mane žavi dirbtinio lieto akmens stalviršis dėl labai paprastų priežasčių:
1. Gražu biggrin.gif
2. Todėl, kad yra vientisas, nėra jokių sujungimų, kriauklių atskirų ir t.t.

Natūralus akmuo manęs nežavi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 20, 23:32)
Dėl brangumo tai jie tik šiek tiek brangesni, bet kad man tai jie visi baisūs  doh.gif
Kažkada irgi galvojom apie viryklę kampe, bet po gartraukio paieškų persigalvojom - labai mažas pasirinkimas ir visi tokie gargarai  unsure.gif
Nors gal čia skonio reikalas ir kitiems gražu, nežinau. Man tai jie pusę virtuvės erdvės suėda.

bet i kampa galima deti cilindra gartrauki smile.gif visai neblogai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 07 22, 07:51)
bet i kampa galima deti  cilindra gartrauki  smile.gif visai neblogai atrodo thumbup.gif

galima ir dar kitokiu variantu... bet pvz man gaila buvo uz gartrauki 4000 lt...
Atsakyti